ارسال بار به آنتالیا ( هوایی – زمینی )

ارسال بار به آنتالیا از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین است و امکان ارسال محموله های شما با کمترین هزینه فراهم خواهد شد . برای ارسال بار به آنتالیا ، همه روزه به صورت زمینی و هوایی امکان انتقال محموله ها برای شما فراهم خواهد شد .

ما به عنوان متخصص ارسال بار به ترکیه ، امکان باربری از همه شهر های کشور را برای شما عزیزان فراهم خواهیم نمود . تخصص ما برای ارسال بار به آنتالیا به صورت همه روزه امکان انتقال محموله های سبک و سنگین را برای شما عزیزان فراهم می نماییم .

حرفه ای ترین خدمات ارسال بار به آنتالیا با بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد و انتقال سریع و ارزان را برای شما رقم خواهیم زد .

روش های ارسال بار به آنتالیا 

برای ارسال بار به آنتالیا ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به آنتالیا دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به آنتالیا به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به آنتالیا 
 • ارسال زمینی به آنتالیا
 • ارسال دریایی به آنتالیا

برای ارسال بار به آنتالیا ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . روش های ارسال بار به آنتالیا امکان انتقال همه نوع کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماییم.

حمل هوایی برای آنتالیا 

یکی از روش های ارسال بار به آنتالیا ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای آنتالیا به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به آنتالیا به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به آنتالیا به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به آنتالیا آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به ترکیه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-آنتالیا
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-آنتالیا

ارسال بار به آنتالیا به صورت زمینی 

برای ارسال بار به آنتالیا ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به آنتالیا هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به آنتالیا به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

در خدمات ارسال بار به آنتالیا به صورت زمینی ، همه روزه آریا نوین کارگو امکان بارگیری و انتقال دربستی و گروپاژ را برای شما عزیزان فراهم می نماییم .

ارسال چه کالاهایی به آنتالیا ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به آنتالیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آنتالیا را کمی سخت کرده است .گمرک ترکیه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ترکیه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ترکیه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به آنتالیا دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به ترکیه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال-بار-به-آنتالیا-با-کمترین-هزینه
ارسال-بار-به-آنتالیا-با-کمترین-هزینه

ارسال لوازم منزل به آنتالیا 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به آنتالیا می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به آنتالیا ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به آنتالیا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به آنتالیا ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به آنتالیا ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به آنتالیا همه روزه انجام میشود و انتقال لوازم منزل در حجم کم با استفاده از روش هوایی نیز انجام میشود.

ارسال بار به استانبول نیز در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام میشود و امکان ارسال سریع بارهای تجاری و صنعتی برای شما فراهم می گردد.

ارسال حیوانات به آنتالیا

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به آنتالیا نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به آنتالیا به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال مبلمان به آنتالیا

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به آنتالیا باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به آنتالیا به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به آنتالیا مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به خارج ، همه روزه بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار شما قرار خواهیم داد .

ارسال لباس به آنتالیا

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به آنتالیا است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به آنتالیا باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به آنتالیا را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

علاوه بر آنتالیا ، برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را تجربه نمایید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به آنتالیا 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آنتالیا ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به آنتالیا بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به آنتالیا می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به آنتالیا ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به آنکارا نیز از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین است و با بهترین کیفیت و با بسته بندی تخصصی انجام می شود . ما با کمترین هزینه محموله های شما را منتقل خواهیم نمود .

آیا برای ارسال بار به آنتالیا از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آنتالیا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آنتالیا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آنتالیا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به آنتالیا

مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه برای ارسال بار به آنتالیا ، همه روزه خدمات تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد . ما برای انتقال انواع محموله ها با بهترین مشاوره آماده ارائه خدمات حمل و نقل زمینی و هوایی در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

انتقال کالاهای مختلف با بهترین بیمه نامه انجام میشود و مشاوره تخصصی با کارشناسان ما سبب کاهش هزینه ها و همچنین بهبود خدمات می گردد . علاوه بر آنتالیا ، برای ارسال بار و کالا به کشور های اروپایی نیز می توانید خدمات مورد نیاز خود را از ما بخواهید . ما در اسرع وقت برای ارسال بار به آلمان نیز خدمات همه روزه ارائه می نماییم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا