ارسال بار به ازمیر ( هوایی – زمینی )

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به ازمیر

ازمیر یکی از شهر های مهم ترکیه است که حجم زیادی از هموطنان ما به عنوان مهاجر در این شهر زندگی می کنند . برای ارسال بار به ازمیر ، همه روزه آریا نوین کارگو امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما را با بهترین کیفیت فراهم می نماید.

برای ارسال بار به ازمیر ، روش حمل بار به صورت زمینی و هوایی برای شما عزیزان فراهم است . ما در اسرع وقت امکان انتقال کالاها و محموله ها را برای شما فراهم می نماییم .

ارسال بار به ازمیر از همه نقاط کشور انجام میشود و امکان انتقال انواع لوازم شخصی و تجاری برای شما فراهم خواهد شد .

ما تخصصی ترین خدمات ارسال بار به ازمیر را به صورت تلفنی با مشاوره تخصصی به شما عزیزان ارائه می نماییم .

علاوه بر ارسال بار به ازمیر ، ارسال بار به استانبول نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد . ما همه روزه و ارزان خدمات تخصصی در اختیارتان قرار میدهیم .

باربری-ایران-به-ازمیر
باربری-ایران-به-ازمیر

روش های ارسال بار به ازمیر 

برای ارسال بار به ازمیر ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به ازمیر دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به ازمیر به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به ازمیر 
 • ارسال زمینی به ازمیر
 • ارسال دریایی به ازمیر

برای ارسال بار به ازمیر ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . ما برای ارسال بار به ازمیر ، همه روزه بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهیم و علاوه بر این ، خدمات ما تنها محدود به ازمیر نمی باشد . علاوه بر ازمیر ، برای ارسال بار به آنکارا نیز ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه انجام خواهیم داد.

حمل هوایی برای ازمیر 

یکی از روش های ارسال بار به ازمیر ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای ازمیر به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به ازمیر آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به ترکیه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-ازمیر
ارسال-هوایی-برای-ازمیر

ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی 

برای ارسال بار به ازمیر ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به ازمیر هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به آنتالیا نیز می توانید خدمات سریع و ارزان و تخصصی را از ما بخواهید . ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ها امکان ارسال سریع محموله ها را برای شما فراهم می نماییم .

ارسال چه کالاهایی به ازمیر ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به ازمیر ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به ازمیر را کمی سخت کرده است .گمرک ترکیه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ترکیه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ترکیه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به ازمیر دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد.  فریت بار به ترکیه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال-بار-به-ازمیر-در-کمترین-زمان-ممکن
ارسال-بار-به-ازمیر-در-کمترین-زمان-ممکن

ارسال لوازم منزل به ازمیر 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به ازمیر می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به ازمیر ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به ازمیر از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به ازمیر ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به ازمیر ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .پ

انتقال لوازم منزل به ازمیر به صورت هوایی یکی از سریعترین روش ها می باشد . ما با انواع خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی ارسال سریع بار و کالاها را برای شما فراهم می نماییم.

ارسال حیوانات به ازمیر

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به ازمیر نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به ازمیر به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال بار به ازمیر ، حیوانات به 2 صورت منتقل می شوند :

 • داخل کابین
 • قسمت بار

بر اساس قوانین و شرایط شرکت های هواپیمایی و نوع حیوانات ممکن است یکی از این روش ها قابل استفاده باشد . برای ارسال حیوانات به ازمیر با کارشناسان ما در تماس باشید .

برای ارسال بار به خارج ، خصوصا برای انتقال حیوانات قوانین سفت و سختی وجود دارد . با شماره های ما در تماس باشید تا بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال مبلمان به ازمیر

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به ازمیر باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به ازمیر به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به ازمیر مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال مبلمان یا سایر لوازخانه به ازمیر ، مشاوره تخصصی و حرفه ای ما راهگشا خواهد بود و امکان انتقال فوری و ارزان را برای شما فراهم خواهد نمود .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به ازمیر 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به ازمیر ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به ازمیر بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به ازمیر می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به ازمیر ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به ترکیه ، بسته بندی تخصصی که توسط آریا نوین کارگو انجام میشود به صورت کامل از محموله شما محافظت می نماید . ما در اسرع وقت و با کمترین قیمت ها بسته های چوبی و جعبه ای را برای بارگیری ایمن محموله و انتقال زمینی و هوایی آن برای شما انجام خواهیم داد .

بسته-بندی-تخصصی-برای-ارسال-بار-به-ازمیر
بسته-بندی-تخصصی-برای-ارسال-بار-به-ازمیر

آیا برای ارسال بار به ازمیر از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به ازمیر را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به ازمیر و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به ازمیر با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ما در مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آلمان و ارسال بار به فرانسه نیز خدمات حمل و نقل و باربری زمینی و هوایی را در اختیارتان قرار میدهیم . مشاوره تخصصی و حرفه ای برای انتقال سریع کالاهای شما با بهترین کیفیت انجام میشود .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا