ارسال بار به لیون ارزان و فوری ( هوایی )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به لیون است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به لیون ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به لیون ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لیون به صورت حرفه ای مشاوره در اختیار شما قرار میدهد تا محموله ها با کمترین هزینه منقل شوند . برای ارسال بار به فرانسه ما همه روزه خدمات حمل هوایی و زمینی را در اختیارتان قرار میدهم.

اگر قصد دارید بار و کالا برای دوستان و خانواده خود در لیون فرانسه ارسال کنید ، روش حمل هوایی بسیار سریع و ارزان انجام میشود .

ارسال-بار-به-لیون
ارسال-بار-به-لیون

روش های ارسال بار به لیون 

برای ارسال بار به لیون ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به لیون دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به لیون به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به لیون 
 • ارسال زمینی به لیون
 • ارسال دریایی به لیون

برای ارسال بار به لیون ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر شهر لیون فرانسه ، ارسال بار به پاریس به عنوان پایتخت به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

روش های حمل و نقل بر اساس وزن محموله ، شرایط محموله و بودجه شما مشخص میشود . بهتر است با کارشناسان ما در مورد ارسال بار به لیون با کمترین هزینه مشاوره نمایید.

حمل هوایی برای لیون 

یکی از روش های ارسال بار به لیون ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای لیون به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به لیون به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به لیون به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به لیون آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به فرانسه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-لیون
ارسال-هوایی-به-لیون

ارسال بار به لیون به صورت زمینی 

برای ارسال بار به لیون ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به لیون هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به لیون به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

در روش ارسال زمینی برای لیون ، امکان ارسال بارهای تجاری با کمترین هزینه تا تناژ 24 تن برای هر تریلی فراهم است . ما در مجموعه آریا نوین کارگو بهترین خدمات انتقال بارهای تجاری را انجام خواهیم داد .

علاوه بر لیون ، برای ارسال بار به مارسی نیز می توانید خدمات تخصصی را از ما بخواهید .

ارسال چه کالاهایی به لیون ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به لیون ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به لیون را کمی سخت کرده است .گمرک فرانسه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور فرانسه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک فرانسه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به لیون دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به فرانسه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ترانزیت-کالا-به-لیون
ترانزیت-کالا-به-لیون

ارسال لوازم منزل به لیون 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به لیون می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به لیون ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به لیون از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به لیون ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به لیون ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به هلند نیز مجموعه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات ارائه می نماید . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به لیون 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به لیون ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به لیون بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به لیون می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به لیون ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

علاوه بر لیون ، برای ارسال بار به فرانکفورت نیز می توانید خدمات تخصصی را از کارشناسان آریا نوین کارگو بخواهید .

ارسال مبلمان به لیون 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به لیون باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به لیون به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به لیون مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال لباس به لیون 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به لیون است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به لیون باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

ارسال حیوانات به لیون 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به لیون نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به لیون به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

بهترین و تخصصی ترین خدمات ارسال بار به خارج را می توانید از طریق شماره های ما در اسرع وقت در اختیار داشته باشید .

آیا برای ارسال بار به لیون از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به لیون را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لیون و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به لیون با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

باربری-ایران-به-لیون
باربری-ایران-به-لیون

مشاوره رایگان برای ارسال بار به لیون

برای حمل و نقل کالاهای مختلف به لیون ، مشاوره با کارشناسان بهترین راه حل است . این مشاوره سبب کاهش هزینه های ارسال بار به لیون خواهد شد و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت انجام خواهد شد .

مشاوران در تهیه مدارک لازم ، بسته بندی ، تهیه پکینگ لیست و . . . در کنار شما هستند و راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه می نمایند .

ما برای ارسال بار به لیون با بهترین کیفیت در کنار شما هستیم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا