ارسال بار به آنتورپ ( 3-4 روزه و سریع )

آنتورپ یکی از پر جمعیت ترین و صنعتی شهر های بلژیک است و حجم زیادی از مهاجران به این شهر زیبا در بلژیک جذب می شوند . از همین جهت همه روزه درخواست برای ارسال بار به آنتورپ بسیار زیاد است و انتقال کالاها و محموله های شخصی از طریق خدمات آریا نوین کارگو انجام خواهد شد .

آریا کارگو برای ارسال بار به آنتورپ از روش های حمل و نقل بین المللی با کمترین هزینه استفاده می نماید تا خدماتی سریع ، ایمن و ارزان به شما عزیزان ارائه نماید . به عنوان مثال ارسال هوایی برای آنتورپ به صورت همه روزه انجام می شود هزینه های ارسال بسیار کم خواهد بود . علاوه بر این ، تحویل محموله ها ظرف 3-4 روز انجام خواهد شد .

برای ارسال بار به آنتورپ در بلژیک ، آریا کارکو بهترین خدمات مشاوره باربری را به شما عزیزان ارائه می نماید تا محموله های شما در اسرع وقت منتقل شوند و از بیمه نامه کامل برای امنیت آن استفاده می شود.

ارسال بار به بلژیک تخصص آریا کارگو می باشد که امکان ارسال همه نوع محموله های مجاز را برای شما فراهم می نماید .

ارسال-بار-به-آنتورپ
ارسال-بار-به-آنتورپ

روش های ارسال بار به آنتورپ 

برای ارسال بار به آنتورپ ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به آنتورپ دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به آنتورپ به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به آنتورپ 
 • ارسال زمینی به آنتورپ
 • ارسال دریایی به آنتورپ

برای ارسال بار به آنتورپ ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر آنتورپ ، ارسال بار به بروکسل به عنوان پایتخت بلژیک به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با مشاوره رایگان منتقل می شوند . سایر شهر های بلژیک نیز به صورت کامل تحت پوشش خدمات ما می باشند .

حمل هوایی برای آنتورپ 

یکی از روش های ارسال بار به آنتورپ ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای آنتورپ به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به آنتورپ به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به آنتورپ به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به آنتورپ آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به بلژیک تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-آنتورپ
ارسال-هوایی-به-آنتورپ

ارسال بار به آنتورپ به صورت زمینی 

برای ارسال بار به آنتورپ ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد. ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به آنتورپ هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید. برای ارسال بار به آنتورپ به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

حمل و نقل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه برای انتقال کالاها می باشد و علاوه بر آنتورپ برای سایر شهر های بلژیک نیز خدمات به شما عزیزان ارائه می شود .

تیم اریا کارگو برای ارسال بار به پورتو در پرتغال نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال چه کالاهایی به آنتورپ ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به آنتورپ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آنتورپ را کمی سخت کرده است .گمرک بلژیک جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور بلژیک نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک بلژیک اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به آنتورپ دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به بلژیک نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-آنتورپ
باربری-ایران-به-آنتورپ

ارسال لوازم منزل به آنتورپ 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به آنتورپ می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به آنتورپ ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به آنتورپ از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به آنتورپ ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به آنتورپ ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به بارسلون نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به آنتورپ 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آنتورپ ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به آنتورپ بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به آنتورپ می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به آنتورپ ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به منچستر نیز توسط آریا کارگو انجام می شود و محموله های سبک و سنگین شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

آیا برای ارسال بار به آنتورپ از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آنتورپ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آنتورپ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آنتورپ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

کارگو تخصصی برای انتقال محموله های مختلف توسط تیم آریا نوین کارگو به صورت همه روزه برای همه نقاط جهان و خصوصا اروپا انجام خواهد شد.

ارسال و صادرات آثار هنری و صنایع دستی ایرانی به آنتورپ

یکی از کالاهایی که گردشگران هنگام بازدید از ایران برای دوستان و آشنایان خود به عنوان هدیه یا سوغاتی خریداری می‌کنند، صنایع دستی متنوع ایرانی از جمله ظروف مسی، شیشه‌ای، چوبی، صنایع مینا کاری، نمد کاری، چرم و… است. با توجه به استقبال گردشگران از این صنایع، صادرات و فروش آن در بازارهای خارجی نیز توانسته سود خوبی را برای تجار و صادرکنندگان بار رقم بزند.

اگر شما صادر کننده صنایع دستی ایرانی به بلژیک و خصوصا آنتورپ هستید می‌توانید جهت مشاوره رایگان با مشاوران و کارشناسان آریا کارگو با ما در تماس باشید.

ارسال و صادرات انواع مواد غذایی تازه و خشک به آنتورپ

از آنجا که بلژیک بخشی از اتحادیه اروپا می‌باشد پیرو قوانین این اتحادیه می‌باشد. با توجه به قوانین سختگیرانه در ورود و خروج اقلامی که توسط مسافران و تجار وارد این کشور می‌شود، ورود برخی از این مواد به بلژیک ممنوع اعلام شده است. با اینکه شیرینی، خشکبار، سبزیجات و میوه جزء اقلام ممنوعه محسوب نمی‌شوند اما اطلاع از کالاهای مجاز و ممنوع برای ارسال بار به آنتورپ ضروری است.

برای تجربه خدماتی سریع ، ارزان ، حرفه ای و ایمن با آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال بار به آنتورپ را به بهترین نحو تجربه کنید.

ارسال زعفران به روتردام 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به روتردام ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا