ارسال بار به روتردام ( سریع و ارزان در ظرف 3-4 روز )

ارسال بار به روتردام به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های شما با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . تیم آریا نوین کارگو به عنوان متخصص ارسال بار به هلند در اسرع وقت انتقال محموله های سبک و سنگین ، ارزان قیمت و گران قیمت شما را با بهترین کیفیت منتقل خواهد نمود.

برای ارسال بار به روتردام ، آریا نوین کارگو بهترین و کاملترین تیم مشاوره را در اختیار شما قرار میدهد تا با مشاوره رایگان امکان ارسال سریع و ارزان را برای شما فراهم می نماید . آریا نوین کارگو برای ارسال بار به روتردام از طریق روش های باربری مختلف آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال بار به روتردام توسط آریا نوین کارگو با بهترین بیمه نامه انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف برای شما عزیزان فراهم خواهد بود .

ارسال-بار-به-روتردام
ارسال-بار-به-روتردام

روش های ارسال بار به روتردام 

برای ارسال بار به روتردام ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به روتردام دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به روتردام به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به روتردام 
 • ارسال زمینی به روتردام
 • ارسال دریایی به روتردام

برای ارسال بار به روتردام ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر روتردام ، برای ارسال بار به آمستردام که پایتخت هلند است نیز به صورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال کالاهای سبک و سنگین برای شما فراهم خواهد شد .

حمل هوایی برای روتردام 

یکی از روش های ارسال بار به روتردام ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای روتردام به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به روتردام به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به روتردام به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به روتردام آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به هلند تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-روتردام
رررررارسال-هوایی-برای-روتردام

ارسال بار به روتردام به صورت زمینی 

برای ارسال بار به روتردام ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به روتردام هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید. برای ارسال بار به روتردام به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به روتردام ، مجموعه آریا نوین کارگو با بهترین تیم مشاوره آماده همکاری با شما عزیزان است . ما در کمترین زمان ممکن با بهترین خدمات آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

علاوه بر روتردام ، ارسال بار به لندن نیز انجام میشود و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

ارسال چه کالاهایی به روتردام ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به روتردام ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به روتردام را کمی سخت کرده است .گمرک هلند جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور هلند نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک هلند اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به روتردام دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به هلند نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-روتردام
باربری-ایران-به-روتردام

ارسال لوازم منزل به روتردام 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به روتردام می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به روتردام ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به روتردام از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به روتردام ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به روتردام ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر روتردام ؛ آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مارسی نیز بهترین خدمات را با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می نماید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به روتردام 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به روتردام ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به روتردام بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به روتردام می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به روتردام ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

خدمات بسته بندی برای انتقال لوازم خانه به نقاط مختلف جهان توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد . برای ارسال بار به میلان نیز می توانید بهترین و تخصصی رتین خدمات را از ما بخواهید و با کمترین هزینه کالاهای خود را به نقاط مختلف جهان ارسال کنید .

ارسال لباس و چمدان به روتردام 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به روتردام است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به روتردام باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به روتردام را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال چمدان و لباس به روتردام
ارسال چمدان و لباس به روتردام

ارسال فرش به روتردام 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای روتردام نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به روتردام ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به روتردام ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به روتردام با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به روتردام ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

خدماتی سریع و تخصصی برای کارگو از ایران را می توانید با شماره های آریا کارگو در اختیار داشته باشید .

ارسال-فرش-ماشینی-به-روتردام
ارسال-فرش-ماشینی-به-روتردام

آیا برای ارسال بار به روتردام از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به روتردام را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به روتردام و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به روتردام با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مراحل حمل بار به روتردام

برای ارسال بار به روتردام مانند سایر کشورها باید مقدماتی را فراهم آورید تا در هنگام و یا طی ارسال بار به مشکلی بر نخورید. در ادامه شما را با تعدادی از مهم ترین اقدامات لازم برای فریت بار به هلند آشنا خواهید ساخت:

 1. دریافت مشاوره و تعیین نوع روش حمل بار و روز ارسال بار
 2. بسته بندی بارها. مهم ترین اصل برای یک ارسال بار بدون خسارت بسته بندی اصولی وو حرفه ای است که توسط باربری انجام می شود.
 3. ارسال بار به گمرک و انجام کارهای گمرکی
 4. سمپاشی و پلمپ نمودن بار
 5. و در نهایت ارسال بار 

تمامی مراحل ارسال بار به روتردام می تواند از مشاوران و کارشناسان متخصص آریا نوین کارگو انجام شود بدون اینکه لازم باشد شما در این زمنیه زمانی را هدر دهید. اما در صورت لزوم می توانید خودتان کارها را بر عهده بگیرید و یا بر انجام امور نظارت داشته باشید.

ارسال حیوانات خانگی به صورت هوایی به روتردام

حیوان های خانگی از جمله مواردی هستند که شما عزیزان می‌توانید از طریق پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به کشور هلند و شهر روتردام ارسال کنید. توجه داشته باشید که قوانین خاصی برای ارسال حیوان ها در گمرک فرودگاه امام خمینی وجود دارد.

که این قوانین از حیث حساسیت بالای ارسال هوایی حیوانات خانگی به عنوان موجود زنده و جاندار وضع شده اند. همچنین ممکن است برخی ایرلاین ها اجازه ارسال حیوان ها را ندهند؛ یا برای آن  ها محدودیت هایی را اعلام کرده باشند. پس بهتر است که از قبل از هرگونه اقدام، از کلیه قوانین و محدودیت های مربوط به ارسال حیوان به روتردام اطلاع حاصل کنید، تا در روند ارسال دچار مشکل نشوید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا