ارسال بار به پورتو ( هوایی – زمینی )

پروتو دومین شهر پر جمعیت پرتغال است که بسیاری از مهاجران ایرانی نیز در این شهر زندگی می نمایند . امکانات عالی و آب و هوای خوب سبب جذب حجم زیادی از هموطنان به این شهر شده است . از همین جهت ، ارسال بار به پورتو توسط آریا نوین کارگو با کمترین هزینه برای پورتو فراهم شده است تا هموطنان گرامی به صورت همه روزه امکان ارسال محموله ها را داشته باشند .

برای ارسال بار به پورتو ، همه روزه از طریق هوایی و زمینی امکان انتقال محموله ها وجود دارد اما سریعترین راه ، بارگیری و انتقال محموله ها به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی است .

فریت بار به پورتو توسط آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با ارزانترین قیمت انجام خواهد شد . برای ارسال بار به لیسبون نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا کارگو استفاده کنید .

ارسال-بار-به-پورتو
ارسال-بار-به-پورتو

روش های ارسال بار به پورتو 

برای ارسال بار به پورتو ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به پورتو دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به پورتو به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به پورتو 
 • ارسال زمینی به پورتو
 • ارسال دریایی به پورتو

برای ارسال بار به پورتو ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

تیم حمل و نقل آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پرتغال به صورت همه روزه از روش های باربری متنوعی استفاده می نماید که بر اساس هر شهر و نوع محموله متفاوت است .

حمل هوایی برای پورتو 

یکی از روش های ارسال بار به پورتو ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای پورتو به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به پورتو به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به پورتو به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به پورتو آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به پرتغال تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

فریت-بار-و-کارگو-برای-پورتو
فریت-بار-و-کارگو-برای-پورتو

ارسال بار به پورتو به صورت زمینی 

برای ارسال بار به پورتو ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به پورتو هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به پورتو به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر پرتو پرتغال ، ارسال بار به بارسلون نیز به صورت همه روزه انجام می شود و همه نوع بار و کالا و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

ارسال چه کالاهایی به پورتو ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به پورتو ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به پورتو را کمی سخت کرده است .گمرک پرتغال جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور پرتغال نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک پرتغال اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به پورتو دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به پرتغال نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-پورتو
باربری-ایران-به-پورتو

ارسال مبلمان به پورتو 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به پورتو باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به پورتو به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به پورتو مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به پورتو ، خدمات کارگو برای انتقال مبلمان در حجم زیاد انجام میشود .

ارسال فرش به پورتو 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای پورتو نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به پورتو ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به پورتو ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به پورتو با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به پورتو ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال لوازم منزل به پورتو 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به پورتو می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به پورتو ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به پورتو از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به پورتو ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به پورتو ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به هلسینکی فنلاند نیز به صورت همه روزه تیم آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خدمات حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به پورتو 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به پورتو ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به پورتو بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به پورتو می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به پورتو ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به پاریس نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و تنها با یک تماس تلفنی استفاده نمایید . تیم آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین تیم انتقال بار و کالا به پرتغال و فرانسه است .

بسته-بندی-تخصصی-اثاثیه-برای-ارسال-به-پورتو
بسته-بندی-تخصصی-اثاثیه-برای-ارسال-به-پورتو

آیا برای ارسال بار به پورتو از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به پورتو را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پورتو و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به پورتو با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

هزینه حمل هوایی بار به پورتو بر چه اساسی محاسبه می شود؟

عوامل متعددی در تعیین هزینه ارسال بار به پورتو تاثیر دارند که زیر به معرفی آن می‌پردازیم:

 • وزن و حجم بار
 • نوع بار
 • شرایط گمرکی کشور های مبدا و مقصد
 • فاصله هوایی بین کشور مبدا و مقصد
 • بسته بندی تخصصی
 • جا به جایی و حمل و نقل
 • انبارداری
 • نرخ ارز
 • شرکت هواپیمایی

شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با هزینه ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه های حمل بار به شهرهای مختلف پرتغال با کارشناسان ما در مجموعه آریا نوین کارگو در تماس باشید.

مشاوره برای ارسال بار به پورتو

اگر قصد دارید بار و کالا به پورتو ارسال کنید ، بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان و متخصصین ما در تماس باشید و با مشاوره رایگان با ایشان بهترین خدمات را تجربه کنید . مشاوران آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پرتو از انتخاب روش باربری ، نحوه ارسال ، بسته بندی ، زمان ارسال ، فرایند گمرکی و . . . . در کنار شما هستند .

بهترین و حرفه ای ترین خدمات ارسال بار به پورتو را فقط با یک تماس از ما بخواهید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا