ارسال بار به بلژیک ( ارزان ، فوری + بیمه )

کمترین قیمت برای ارسال بار به بلژیک

یکی از مهمترین خدمات و ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال بار به بلژیک به صورت همه روزه می باشد . مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بلژیک در اسرع وقت آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین قیمت می باشد .

ما برای ارسال بار به بلژیک از روش های زمینی و هوایی استفاده می نماییم که بر اساس نوع محموله و نیاز شما امکان استفاده از آن فراهم خواهد بود .

برای ارسال بار به بلژیک از بیمه نامه کامل استفاده می شود که تضمین سلامت محموله های شما می باشد . ما در اسرع وقت برای ارسال بار به بلژیک مشاوره تخصصی و رایگان در اختیار شما قرار میدهیم .

علاوه بر ارسال بار به بلژیک ، همه روزه ارسال بار به پرتغال نیز انجام میشود .

ارسال-بار-به-بلژیک
ارسال-بار-به-بلژیک

ارسال بار به همه شهر های بلژیک 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به بلژیک بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به بلژیک ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • بروکسل
 • آنتورپ
 • گنت 
 • بروژ
 • لوون
 • لیژ
 • نامور
 • و سایر شهر های بلژیک 

علاوه بر این ، ارسال بار به بلژیک از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. ما برای ارسال بار به بلژیک بدون محدودیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم .

ارسال بار به فنلاند نیز توسط تیم آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال هوایی محموله ها به بلژیک 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به بلژیک ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به بلژیک به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور بلژیک را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به بلژیک یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

در خدمات حمل هوایی برای بلزیک ، محموله های شما با بهترین بیمه نامه حمل می شوند و بارگیری کالاها در گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام خواهد شد . علاوه بر بلژیک ، برای ارسال بار به نروژ نیز ما همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود .

هوایی-بلژیک
هوایی-بلژیک

ارسال زمینی برای بلژیک 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای بلژیک است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف بلژیک ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای بلژیک یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به بلژیک به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

در خدمات حمل و نقل بار به صورت زمینی ، هزینه های حمل و نقل بار بسیار کمتر از سایر روش ها می باشد . اما در این روش ، مدت زمان بیشتری برای ارسال محموله ها نیاز است . علاوه بر بلژیک ، برای ارسال بار به سوئد نیز ما همه روزه آماده ارائه خدمات باربری زمینی هستیم .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به بلژیک 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به بلژیک توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به بلژیک ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به بلژیک به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به بلژیک ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و بلژیک وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود . برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم شخصی برای بلژیک ، روش هوایی گزینه مناسب و سریعی می باشد اما هزینه های آن به مراتب بالاتر خواهد بود .

برای ارسال بار به سوئیس نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل کنید . ما همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان هستیم .

ارسال حیوانات به بلژیک 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به بلژیک نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به بلژیک به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال بار به بلژیک و خصوصا انتقال حیوانات فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . مشاوره با کارشناسان ما امکان انتقال سریع و فوری و ایمن را برای شما فراهم می نماید .

ارسال لوازم دانشجویی به بلژیک

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر بلژیک را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به بلژیک ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به بلژیک کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال بار به اروپا به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و با بهترین کیفیت می توانید محموله های خود را منتقل کنید .

ارسال لباس به بلژیک 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به بلژیک است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به بلژیک باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به بلژیک را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به بلژیک مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به بلژیک ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به بلژیک در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به بلژیک توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

برای ارسال بار به ایتالیا نیز همه روزه آریا نوین کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد .

باربری-ایران-به-بلژیک
باربری-ایران-به-بلژیک

هزینه های ارسال بار به بلژیک چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بلژیک ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به بلژیک ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به بلژیک موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

علاوه بر خدمات ارسال بار به بلژیک ، همه روزه برای ارسال بار به هلند نیز می توانید از آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را بخواهید .

آیا برای ارسال بار به بلژیک از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بلژیک را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بلژیک و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بلژیک با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به بلژیک ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به بلژیک ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بلژیک را کمی سخت کرده است .گمرک بلژیک جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور بلژیک نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک بلژیک اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به بلژیک ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به بلژیک نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

مشاوره برای ارسال بار به بلژیک

برای ارسال بار به بلژیک و حمل و نقل بین المللی ، همه روزه می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید . ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های شما را با نازلترین قیمت بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

برای ارسال بار به بلژیک ، تیم متخصص آریا نوین کارگو با سالها سابقه درخشان در ارائه خدمات تخصصی به صورت دربستی و همه روزه همکاری با شما عزیزان را از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام خواهد داد.

یک تماس با شماره های آریا نوین کافیست تا محموله شما به تمام نقاط بلژیک منتقل شوند .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا