ارسال بار به بروکسل ( هوایی – زمینی )

برای ارسال بار به بروکسل ، همه روزه تیم متخصص آریا نوین کارگو محموله ها و کالاهای شما را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل می نماید . انتقال محموله ها به بروکسل توسط آریا کارگو ظرف مدت 3-4 روز کاری انجام می شود و انتقال سریع کالاهای شما با بالاترین امنیت در دستور کار ما می باشد .

برای ارسال بار به بروکسل ، تیم متخصص آریا کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های شما را بارگیری و منتقل می نماید و این موضوع سبب شده است که بسیاری از اشخاص و خصوصا تجار گرامی برای انتقال محموله های خود از آریا نوین کارگو خدماتی سریع و ارزان خواهند .

برای ارسال بار به بروکسل امکان انتقال محموله های شخصی و کالاهای تجاری و نمونه کار و مواد غذایی فراهم است و تنها با یک تماس محموله های شما بارگیری و منتقل می شوند .

علاوه بر بروکسل در بلژیک ، ارسال بار به مادرید نیز انجام خواهد شد و با بهترین کیفیت محموله های شما منتقل می شوند./

ارسال-بار-به-بروکسل
ارسال-بار-به-بروکسل

روش های ارسال بار به بروکسل 

برای ارسال بار به بروکسل ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بروکسل دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بروکسل به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بروکسل 
 • ارسال زمینی به بروکسل
 • ارسال دریایی به بروکسل

برای ارسال بار به بروکسل ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . برای ارسال بار به بلژیک ، تیم متخصص آریا نوین کارگو بهترین خدمات را از روش های مختلف در اختیار شما قرار میدهد . تیم متخصص ما برای ارسال محموله های شما بهترین و سریعترین راهکارها را ارائه خواهد نمود .

حمل هوایی برای بروکسل 

یکی از روش های ارسال بار به بروکسل ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بروکسل به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بروکسل به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بروکسل به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به بروکسل آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به بلژیک تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-بروکسل
ارسال-هوایی-برای-بروکسل

ارسال بار به بروکسل به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بروکسل ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بروکسل هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به بروکسل به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

یکی از ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال محموله های شما به همه شهر های اروپایی می باشد . ارسال بار به لیسبون نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای آریا نوین کارگو است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و مشاوره رایگان ما بهترین راهنمایی را برای شما ارائه خواهد داد .

ارسال-زمینی-محموله-ها-برای-بروکسل
ارسال-زمینی-محموله-ها-برای-بروکسل

ارسال چه کالاهایی به بروکسل ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بروکسل ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بروکسل را کمی سخت کرده است .گمرک بلژیک جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور بلژیک نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک بلژیک اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بروکسل دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به بلژیک نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال زعفران به بروکسل 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به بروکسل ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

All you need to know about Iranian Saffron, the Red Gold of Iran

ارسال فرش به بروکسل 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای بروکسل نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به بروکسل ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به بروکسل ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به بروکسل با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به بروکسل ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال لوازم منزل به بروکسل 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بروکسل می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بروکسل ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بروکسل از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بروکسل ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به بروکسل ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

حمل و نقل اثاثیه یک تخصص است . شرکت های بسیاری با نام های زیبا اقدام به ارائه خدمات حمل و نقل اثاث می نمایند اما متاسفانه با قیمت های بالا و مشکلات بسیار زیادی که برای هموطنان ایجاد میکنند همراه است . اگر قصد ارسال اثاثیه به بروکسل یا سایر نقاط جهان را دارید ، فقط یک تماس با شماره های ما کافیست تا محموله های شما با کمترین هزینه منتقل شوند.

علاوه بر بروکسل ، ارسال بار به برلین نیز به صورت همه روزه انجام می شود . با ما همراه باشید .

باربری-ایران-به-بروکسل
باربری-ایران-به-بروکسل

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بروکسل 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بروکسل ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بروکسل بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بروکسل می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بروکسل ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

تیم متخصص آریا کارگو برای انتقال محموله های شما از بهترین تیم بسته بندی استفاده می نماید . از همین جهت ، محموله های مختلف شما با ایمنی کامل منتقل می شوند .

ارسال بار به هلسینکی در کشور فنلاند نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

آیا برای ارسال بار به بروکسل از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بروکسل را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بروکسل و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بروکسل با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

بروکسل  پایتخت کشور بلژیک است. بروکسل مقر اصلی بیشتر نهادهای اتحادیه اروپا است. نام بروکسل از واژه هلندی Broekzele مشتق شده که به معنی «کلبهٔ مرداب» است بروکسل پایتخت بلژیک و مرکز جامعهٔ فرانسوی بلژیک و ناحیهٔ فلاندرز و مقر اصلی اتحادیهٔ اروپا است.. خود شهر بروکسل ۱۴۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد در حالیکه جمعیت منطقهٔ کلانشهری آن بین ۲٬۱۰۰٬۰۰۰ تا ۲٬۷۰۰٬۰۰۰ نفر تخمین زده می‌شود.منطقهٔ پایتخت بروکسل سه ناحیهٔ فدرال بلژیک، والونی و فلاندر تشکیل شده‌است. این نواحی هر یک جزئی از مجموعهٔ بلژیک هستند و ساکنین بروکسل با جامعهٔ فرانسوی زبانان بلژیک و جامعهٔ فلاندرزها، تبادل فرهنگی و تحصیلاتی دارند.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بروکسل

اگر قصد ارسال بار به بروکسل را دارید ، تیم متخصص آریا نوین کارگو با مشاوره رایگان و تخصصی این خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . ارائه مشاوره حرفه ای و تخصصی سبب شده است که محموله های مختلف با ایمنی و سرعتی بالا به بهترین شکل ممکن به شهر های مختلف بلژیک و خصوصا بروکسل ارسال شوند .

اگر کالاهای تجاری و یا صنعتی یا شخصی برای ارسال به بروکسل دارید ، مشاوره با کارشناسان ما امکان انتقالی کم هزینه و ایمن را برای شما فراهم خواهد نمود . ما در مجموعه آریا نوین کارگو با سالها تجربه بهترین خدمات را ارائه می نماییم . با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا