ارسال بار به سن پترزبورگ ( تضمینی و سریع )

حمل بار و کالا برای سن پترزبورگ

سن پترزبورگ یکی از مهمترین شهر های روسیه است که بسیاری از مهاجرین که قصد ادامه زندگی در این کشور را دارند به سن پترزبورگ مهاجرت میکنند . مناظر زیبا ، آب و هوای عالی و امکانات رفاهی کامل از ویژگی های سن پترزبورگ است . بر همین اساس ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به سن پترزبورگ می باشد و امکان انتقال محموله های شخصی و تجاری را برای شما فراهم می نماید .

ما در مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت همه روزه خدمات حمل هوایی و زمینی را فراهم می نماییم تا انواع محموله ها با هر بودجه و هر نیازی قابل ارسال باشند .

ارسال بار به سن پترزبورگ با بهترین کیفیت و تحت پشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد و شما می توانید از طریق مشاوره رایگان آریا نوین کارگو خدماتی سریع را تجربه کنید . مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سن پترزبورگ از طریق فرودگاه امام خمینی حمل و نقل هوایی را انجام خواهد داد .

علاوه بر ارسال بار به سن پترزبورگ ، برای ارسال بار به مسکو نیز ما همه روزه خدمات مورد نیاز شما را تامین خواهیم نمود .

روش های ارسال بار به سن پترزبورگ 

برای ارسال بار به سن پترزبورگ ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به سن پترزبورگ دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به سن پترزبورگ 
 • ارسال زمینی به سن پترزبورگ
 • ارسال دریایی به سن پترزبورگ

برای ارسال بار به سن پترزبورگ ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . برای ارسال بار به روسیه ( همه شهر های این کشور ) خدمات آریا نوین با بهترین بیمه نامه ارائه خواهد شد و محموله های شما با امنیت کامل منتقل می شوند .

حمل هوایی برای سن پترزبورگ 

یکی از روش های ارسال بار به سن پترزبورگ ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای سن پترزبورگ به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به سن پترزبورگ آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به روسیه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-سن-پترزبورگ
ارسال-هوایی-برای-سن-پترزبورگ

ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت زمینی 

برای ارسال بار به سن پترزبورگ ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به سن پترزبورگ هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

در خدمات ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت زمینی ، محموله های مختلف با استفاده از تریلی ترانزیت و تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل میشوند . بسیاری از محصولات کشاورزی که از ایران به روسیه ارسال می شوند از طریق حمل زمینی منتقل می شوند .

علاوه بر روسیه و سن پترزبورگ ، برای ارسال بار به آنکارا نیز ما همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان هستیم .

ارسال-زمینی-برای-سن-پترزبورگ
ارسال-زمینی-برای-سن-پترزبورگ

ارسال چه کالاهایی به سن پترزبورگ ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به سن پترزبورگ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سن پترزبورگ را کمی سخت کرده است .گمرک روسیه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور روسیه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک روسیه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به سن پترزبورگ دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به روسیه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به سن پترزبورگ 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به سن پترزبورگ می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به سن پترزبورگ ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به سن پترزبورگ از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به سن پترزبورگ ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به سن پترزبورگ ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

در خدمات حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، همه روزه محموله های شما ه صورت زمینی و هوایی با بهترین بیمه نامه منتقل میشوند و می توانید از بابت سلامت لوازم منزل خود آسوده باشید . ما با کمترین هزینه ها در اسرع وقت آماده بارگیری و ارسال محموله های شما هستیم .

علاوه بر سن پترزبورگ و روسیه ، ارسال بار به ارمنستان با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

باربری-ایران-به-سن-پترزبورگ
باربری-ایران-به-سن-پترزبورگ

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به سن پترزبورگ 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به سن پترزبورگ ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به سن پترزبورگ بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به سن پترزبورگ می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به سن پترزبورگ ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به دبی نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

ارسال زعفران به سن پترزبورگ

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به سن پترزبورگ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال لباس به سن پترزبورگ

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به سن پترزبورگاست . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به سن پترزبورگباید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید .  برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به سن پترزبورگرا به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

علاوه بر ارسال بار به سن پترزبورگ ، همه روزه ارسال بار به پاریس نیز با کمترین قیمت انجام می شود .

ارسال سنگ و سرامیک به سن پترزبورگ

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به سن پترزبورگارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به سن پترزبورگ در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

برای ارسال بار به اروپا ، همه روزه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود.

آیا برای ارسال بار به سن پترزبورگ از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سن پترزبورگ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سن پترزبورگ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سن پترزبورگ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره کامل برای ارسال بار به سن پترزبورگ

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، ارائه مشاوره تخصصی و کامل برای حمل و نقل محموله ها و خصوصا برای ارسال بار به سن پترزبورگ است . بسیاری از افراد اطلاعات کافی در خصوص ارسال محموله های خود به کشور های دیگر ندارند و از همین جهت مشاوره با کارشناسان ما سبب کاهش هزینه ها و همچنین تسریع در ارائه خدمات می شود .

ما برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت همه روزه بهترین و کامل ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهیم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا