ارسال بار به نخجوان با کمترین هزینه

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به نخجوان است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به نخجوان ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به نخجوان ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به نخجوان از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . برای ارسال بار به نخجوان ما از بهترین بیمه نامه استفاده می نماییم تا امنیت محموله های شما به صورت کامل حفظ شوند .

برای ارسال بار به آذربایجان ، ما همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه انجام خواهیم داد .

ارسال-بار-به-نخجوان
ارسال-بار-به-نخجوانارسال-بار-به-نخجوانارسال-بار-به-نخجوانارسال-بار-به-نخجوانارسال-بار-به-نخجوانارسال-بار-به-نخجوانارسال-بار-به-نخجوانارسال-بار-به-نخجوان

روش های ارسال بار به نخجوان 

برای ارسال بار به نخجوان ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به نخجوان دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به نخجوان به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به نخجوان 
 • ارسال زمینی به نخجوان
 • ارسال دریایی به نخجوان

برای ارسال بار به نخجوان ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر نخجوان ، ارسال بار به باکو نیز به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

حمل هوایی برای نخجوان 

یکی از روش های ارسال بار به نخجوان ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای نخجوان به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به نخجوان به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به نخجوان به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به نخجوان آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به آذربایجان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-بار-به-نخجوان
ارسال-بار-به-نخجوان

ارسال بار به نخجوان به صورت زمینی 

برای ارسال بار به نخجوان ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به نخجوان هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به نخجوان به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به باتومی نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل کنید .

ارسال چه کالاهایی به نخجوان ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به نخجوان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به نخجوان را کمی سخت کرده است .گمرک آذربایجان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آذربایجان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آذربایجان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به نخجوان دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به آذربایجان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به نخجوان 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به نخجوان می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به نخجوان ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به نخجوان از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به نخجوان ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به نخجوان ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به آرارات نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین استفاده نمایید . ما به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

باربری-ایران-به-نخجوان
باربری-ایران-به-نخجوان

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به نخجوان 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به نخجوان ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به نخجوان بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به نخجوان می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به نخجوان ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به استانبول نیز می توانید خدمات آریا نوین را استفاده کنید . همه روزه برای حمل و نقل محموله های تجاری و مسافری شما بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال زعفران به نخجوان

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به نخجوان ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال-زعفران-برای-نخجوان
ارسال-زعفران-برای-نخجوان

ارسال فرش به نخجوان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای نخجوان نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به نخجوان ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به نخجوان ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به نخجوان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به نخجوان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود. 

آیا برای ارسال بار به نخجوان از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به نخجوان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به نخجوان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به نخجوان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به نخجوان

مجموعه آریا نوین برای ارسال بار به نخجوان به صورت حرفه ای ارائه مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار میدهد . مشاوره تخصصی سبب میشود که هزینه های حمل و نقل محموله های شما تا حد زیادی کاهش یابد .

علاوه بر این ، انتخاب یک روش مناسب برای باربری بین المللی سبب کاهش هزینه و افزایش ایمنی محموله های شما خواهد شد . . از همین جهت ، برای ارسال بار به نخجوان می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو ثبت سفارش خود را انجام نمایید .

ما در مجموعه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را برای باربری حرفه ای بین المللی در اختیار شما قرار میدهیم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا