ارسال بار به بلاروس

کمترین هزینه برای حمل بار از ایران به بلاروس

ارسال بار به بلاروس یکی از خدماتی است که مجموعه آریا نوین کارگو به صورت تخصصی برای انتقال محموله های مختلف شما در اختیارتان قرار میدهد و با ارزانترین تعرفه ها امکان بارگیری و ارسال کالاهای مختلف و لوازم شخصی را فراهم می نماید .

برای ارسال بار به بلاروس روش های مختلفی وجود دارد که هر یک از این روش ها دارای مزایای خاص خود هستند و مشاوره با متخصصین ما امکان ارسال سریع و با کمترین هزینه را برای شما فراهم می نماید .

برای ارسال بار به بلاروس روش های باربری زیر در اسرع وقت آماده انتقال محموله های شما می باشند :

 • حمل هوایی
 • حمل زمینی

با توجه به موقعیت بلاروس ، حمل زمینی ممکن است حدود 15 روز به طول انجامد اما برای حمل هوایی می توانیم 2-3 روز زمان را متصور شویم .

مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بلاروس به صورت روزه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان با مشاوره تخصصی و رایگان است . علاوه بر بلاروس ، برای ارسال بار به روسیه نیز آریا نوین کارگو بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید

ارسال-بار-به-بلاروس
ارسال-بار-به-بلاروس

ارسال بار به همه شهر های بلاروس 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به بلاروس بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به بلاروس ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • مینسک
 • باریساو
 • سالیهورسک
 • مالادیچنا
 • ویتسبک
 • اورشا
 • و سایر شهر های بلاروس 

علاوه بر این ، ارسال بار به بلاروس از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. برای ارسال بار به بلاروس به صورت زمینی ، امکان انتقال محموله به همه شهر های این کشور فراهم است اما در صورتی که قصد ارسال هوایی محموله ها را دارید باید شهر مقصد مدنظر شما دارای فرودگاه بین المللی و پذیرای پرواز های خارجی باشد .

برای ارسال بار به اوکراین نیز آریا نوین به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی است .

ارسال هوایی محموله ها به بلاروس 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به بلاروس ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به بلاروس به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور بلاروس را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به بلاروس یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای حمل و نقل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرند و از طریق بهترین خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی انتقال محوله های شما صورت میگیرد . علاوه بر این ، ارسال بار به بلاروس نیاز به بسته بندی تخصص دارد که توسط تیم آریا نوین انجام خواهد شد .

علاوه بر بلاروس ، خدمات حمل هوایی به روسیه نیز از طریق آریا نوین کارگو برای شما عزیزان انجام خواهد شد .

فریت-بار-بلاروس
فریت-بار-بلاروس

ارسال زمینی برای بلاروس 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای بلاروس است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف بلاروس ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای بلاروس یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به بلاروس به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

از مهمترین ویژگی های حمل زمینی ، امکان بارگیری و انتقال محموله های شما از نقاط مختلف کشور می باشد . شما از هر یک از شهر ها و شهرستان های کشور می توانید از طریق خدمات آریا نوین کارگو محموله های خود را با تریلی چادری ترانزیت بارگیری نموده و به بلاروس ارسال کنید .

علاوه بر ارسال بار به بلاروس ، برای ارسال بار به لهستان نیز آریا نوین کارگو همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به بلاروس 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به بلاروس توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به بلاروس ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به بلاروس به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به بلاروس ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و بلاروس وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به بلاروس مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به بلاروس ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به بلاروس در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به بلاروس توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به گرجستان نیز از خدماتی است که آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام میدهد . با ما همراه باشید .

هزینه های ارسال بار به بلاروس چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بلاروس ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به بلاروس ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به بلاروس موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارزانترین-خدمات-حمل-بار-به-بلاروس-از-ایران
ارزانترین-خدمات-حمل-بار-به-بلاروس-از-ایران

آیا برای ارسال بار به بلاروس از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بلاروس را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بلاروس و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بلاروس با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به بلاروس ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به بلاروس ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بلاروس را کمی سخت کرده است .گمرک بلاروس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور بلاروس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک بلاروس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به بلاروس ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به بلاروس نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد. ارسال بار به اروپا نیاز به دانش و تجربه دارد و آریا کارگو در اسرع وقت با بهترین کیفیت آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال لباس به بلاروس

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به بلاروس است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به بلاروس باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید .  برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به بلاروس را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

علاوه بر ارسال بار به بلاروس ، برای ارسال بار به نروژ نیز می توانید از طریق شماره های ما در تماس باشید .

ارسال سنگ و سرامیک به بلاروس

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به بلاروس ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به بلاروس در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

برای ارسال بار به سوئد نیز می توانید از خدمات همه روزه آریا کارگو استفاده نمایید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بلاروس

یکی از مهمترین موارد در حمل و نقل بین المللی ، مشاوره تخصصی می باشد که جزئیات و موارد موثر در خدمات را مورد بررسی قرار میدهد . از همین جهت ، مشاوره تخصصی کارشناسان آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بلاروس یا سایر کشور های جهان می تواند بهترین خدمات را با کمترین هزینه برای شما فراهم آورد .

مشاوره سبب کاهش هزینه های باربری و همچنین افزایش سرعت و ایمنی خدمات می شود و از آنجایی که مشاوره با آریا نوین رایگان است ، فقط یک تماس می تواند بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد.

برای ارسال بار به بلاروس فقط کافیست با ما در تماس باشید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا