کمترین قیمت ارسال بار به لهستان با بیمه کامل

ارزانترین خدمات ارسال بار به لهستان

برای ارسال بار به لهستان ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به لهستان سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به لهستان نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به لهستان با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. 

لازم به ذکر است که برای ارسال بار به لهستان ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به لهستان ، برای ارسال بار به اوکراین نیز ما همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی هستیم .

ارسال-تخصصی-بار-و-کالا-به-لهستان
ارسال-تخصصی-بار-و-کالا-به-لهستان

ارسال بار به همه شهر های لهستان 

یکی از ویژگی های خدمات آنی بار ، ارسال بار به لهستان بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به لهستان ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • ورشوو
 • کراکف
 • ووچ
 • وروتسلاو
 • پوزنان
 • گدانسک
 • شچچین
 • بیدگوشچ
 • لوبلین
 • و سایر شهر های لهستان 

علاوه بر این ، ارسال بار به لهستان از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به لهستان ، همه روزه برای ارسال بار به آلمان نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود .

ارسال هوایی محموله ها به لهستان 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به لهستان ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به لهستان به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور لهستان را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به لهستان یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

علاوه بر لهستان ، برای ارسال بار به روسیه نیز می توانید از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را بخواهید .

حمل-و-نقل-کالا-و-محموله-به-صورت-هوایی-برای-لهستان
حمل-و-نقل-کالا-و-محموله-به-صورت-هوایی-برای-لهستان

ارسال زمینی برای لهستان 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای لهستان است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف لهستان ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای لهستان یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به لهستان به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال مبلمان به لهستان 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به لهستان باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به لهستان به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به لهستان مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

تخصص آریا کارگو ارسال بار به اروپا است و برای انتقال محموله های مختلف راهکارهای مناسب را ارائه می نماید . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به لهستان 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به لهستان توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به لهستان ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به لهستان به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به لهستان ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و لهستان وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال بار به گرجستان ، آریا نوین همه روزه آماده ارائه خدمات حمل و نقل زمینی و هوایی می باشد . فقط یک تماس با ما کافیست .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به لهستان مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به لهستان ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به لهستان در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به لهستان توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

هزینه های ارسال بار به لهستان چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به لهستان ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به لهستان ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به لهستان موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد. برای ارسال بار به ترکیه نیز با ما در تماس باشید . همه روزه انواع روش های باربری زمینی و هوایی برای انتقال محموله های شما در اختیارتان قرار میگیرد .

انتقال-بار-و-کالا-از-ایران-به-لهستان
انتقال-بار-و-کالا-از-ایران-به-لهستان

آیا برای ارسال بار به لهستان از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به لهستان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به لهستان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به لهستان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به ارمنستان در اسرع وقت و با ارزانترین تعرفه های ممکن توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل خواهند شد .

چه کالاهایی برای ارسال بار به لهستان ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به لهستان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به لهستان را کمی سخت کرده است .گمرک لهستان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور لهستان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک لهستان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به لهستان ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به لهستان نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد. ارسال بار به سوئد نیز از خدماتی است که آریا کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال فرش به لهستان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای لهستان نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به لهستان ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به لهستان ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به لهستان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به لهستان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

علاوه بر لهستان ، ارسال بار به سنگاپور نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال-فرش-دستباف-و-ماشینی-به-لهستان
ارسال-فرش-دستباف-و-ماشینی-به-لهستان

ارسال لوازم دانشجویی به لهستان

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر لهستان را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای گرجستان ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به لهستان کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

مشاوره با کارشناسان آریا کارگو بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا