حمل هوایی به بلاروس با کمترین هزینه

حمل هوایی یکی از تخصص های آریا نوین کارگو است که برای انتقال و جابجایی محموله های مختلف به بلاروس می توانید از آن استفاده نمایید . برای ارسال بار به بلاروس ، همه روزه حمل هوایی با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود .

ما برای حمل هوایی به بلاروس از بهترین خطوط هوایی ایرانی و بین المللی استفاده خواهیم نمود تا محموله های شما با بالاترین کیفیت منتقل شوند .

حمل هوایی به بلاروس امکان ارسال محموله هایی با وزن های مختلف و ابعاد مختلف را برای شما فراهم می نماید . در روش حمل هوایی به بلاروس از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد که امنیت محموله شما را ه صورت کامل فراهم می نماید .

حمل هوایی به بلاروس نهایتا 3-4 روز زمان نیاز دارد و سرعت بالای تحویل کالا در این روش سبب شده است که به یکی از مناسب ترین روش ها برای انتقال فوری کالا تبدیل شود .

فریت-بار-بلاروس
فریت-بار-بلاروس

روش های حمل بار هوایی به بلاروس 

برای حمل بار هوایی به بلاروس 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به بلاروس باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به بلاروس

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به بلاروس دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به بلاروس توضیحاتی ارائه خواهد شد .  امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر حمل هوایی به بلاروس ، آریا نوین کارگو خدماتی نظیر حمل هوایی به روسیه را نیز به شما عزیزان ارائه خواهد نمود . ما در اسرع وقت بهترین خدمات با کمترین هزینه را به مشتریان گرامی ارائه خواهیم نمود .

ارسال خرده بار مسافری به بلاروس به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به بلاروس ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به بلاروس از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به بلاروس است. در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

برای یک مسافر ، حمل بار تا نهایتا 30 کیلوگرم مجاز است . البته برخی ایرلاین های این مقدار را به 20 و 25 کیلو نیز کاهش داده اند . از همین جهت ، اضافه بار مسافری شامل جریمه های زیادی می شود .

راهکار آریا نوین برای این موارد ، ارسال بار به صورت هوایی و خرده با می باشد . در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به بلاروس ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

علاوه بر حمل هوایی به بلاروس ، امکان ارائه خدمات حمل هوایی به لهستان نیز فراهم است و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل خواهند شد.

کارگو هوایی برای بلاروس 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به بلاروس ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به بلاروس نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به بلاروس منتقل خواهد نمود 

روش کارگو برای حمل هوایی به بلاروس امکان انتقال محموله های بزرگ و سنگین را برای شما عزیزان فراهم می نماید . این رو باربری ، برای حمل محموله های تجاری و صنعتی و پزشکی ( همانند واردات واکسن کرونا به ایران ) بسیارمناسب است .

حمل هوایی به اوکراین نیز همانند حمل هوایی به بلاروس از تخصص های آریا نوین است و با کمترین هزینه ها انجام میشود . ما با بهترین کیفیت آماده ارائه خدماتی تخصصی هستیم .

حمل-هوایی-برای-بلاروس-min
حمل-هوایی-برای-بلاروس-min

حمل بار هوایی مهاجرین به بلاروس 

 مهاجران به بلاروس در برنامه حمل اثاثیه به بلاروس و حمل لوازم منزل به بلاروس می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در بلاروس تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به بلاروس استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به بلاروس می استفاده نمایید.

برای حمل هوایی به ترکیه نیز تنها کافیست با ما در تماس باشید . از آنجایی که حجم زیادی از مهاجرین گرامی از ایران به این کشور مهاجرت نموده اند ، همه روزه امکان ارائه خدمات حمل و نقل هوایی فراهم می باشد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی بلاروس

برای حمل بار هوایی به بلاروس ، برخی موارد توسط گمرک ایران و بلاروس و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به بلاروس می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به بلاروس به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های بلاروس فراهم است . فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

ممنوعیات و مواردی که دارای محدودیت هستند ممکن است در مواقع مختلف دچار تغییراتی شوند . از همین جهت به روز بودن مشاوران آریا نوین کارگو بهترین ویژگی است .

حمل هوایی به آذربایجان نیز از خدماتی است که آریا نوین علاوه بر حمل هوایی به بلاروس به شما عزیزان ارائه خواهد نمود . ما به عنوان متخصص حمل و نقل هوایی ، همه روزه محموله های شما را از ایران با کمترین هزینه منتقل خواهیم نمود .

ارسال-بار-به-بلاروس
ارسال-بار-به-بلاروس

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به بلاروس

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی بلاروس ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار بلاروس را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای بلاروس یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به بلاروس است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

علاوه بر بلاروس ، حمل هوایی به فنلاند نیز با کمترین هزینه و به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

حمل هوایی فرش به بلاروس

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای بلاروس نیز قابل انجام است . برای انتقال فرش به بلاروس حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به بلاروس با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، حمل هوایی فرش دستباف به بلاروس ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

برای حمل هوایی قبرس نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به بلاروس 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به بلاروس یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است .  برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به بلاروس با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

استفاده از بسته بندی حرفه ای سبب حفظ سلامت و امنیت محموله های شما خواهد شد . با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین بسته بندی برای محموله های شما انجام شود .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به بلاروس 

برای حمل هوایی به بلاروس ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به بلاروس منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به بلاروس با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا