ارسال بار و کالا به اوکراین 

حمل و نقل بین المللی برای اوکراین

برای ارسال بار به اوکراین ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به اوکراین سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به اوکراین نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به اوکراین با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. 

لازم به ذکر است که برای ارسال بار به اوکراین ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

ارسال بار به روسیه توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید .

انتقال-انواع-بار-و-کالا-از-ایران-به-اوکراین
انتقال-انواع-بار-و-کالا-از-ایران-به-اوکراین

ارسال بار به همه شهر های اوکراین 

یکی از ویژگی های خدمات آنی بار ، ارسال بار به اوکراین بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به اوکراین ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • کی یف
 • خارکف
 • اودسا
 • دنیپرو
 • دونتسک
 • زاپوریژیا
 • میکولائیف
 • و سایر شهر های اوکراین 

علاوه بر این ، ارسال بار به اوکراین از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به اوکراین ، ارسال بار به سوئد نیز از خدمات تخصصی و همه روزه تیم آریا کارگو می باشد . فقط یک تماس با ما کافیست .

ارسال هوایی محموله ها به اوکراین 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به اوکراین ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به اوکراین به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور اوکراین را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به اوکراین یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

ارسال بار به آذربایجان توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه های ممکن انجام میشود و انتقال سریع را برای شما فراهم می نماید .

ارسال زمینی برای اوکراین 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای اوکراین است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف اوکراین ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای اوکراین یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به اوکراین به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

برای ارسال بار به ارمنستان نیز همه روزه آریا نوین آماده همکاری با شما عزیزان است . ما در اسرع وقت با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های شما را بارگیری می نماییم .

ارسال-زمینی-بار-برای-کشور-اوکراین
ارسال-زمینی-بار-برای-کشور-اوکراین

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به اوکراین 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به اوکراین توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به اوکراین ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به اوکراین به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به اوکراین ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و اوکراین وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به ترکیه توسط آریا نوین کارگو برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما آماده ارائه با کمترین هزینه است .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به اوکراین مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به اوکراین ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به اوکراین در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به اوکراین توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به گرجستان توسط تیم متخصص آریا نوین به صورت ارزان و تخصصی انجام میشود و با بهترین کیفیت همراه خواهد بود .

هزینه های ارسال بار به اوکراین چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به اوکراین ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به اوکراین ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به اوکراین موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارسال-بار-و-کالا-به-اوکراین
ارسال-بار-و-کالا-به-اوکراین

آیا برای ارسال بار به اوکراین از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به اوکراین را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اوکراین و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به اوکراین با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش نمایید .

چه کالاهایی برای ارسال بار به اوکراین ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به اوکراین ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به اوکراین را کمی سخت کرده است .گمرک اوکراین جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اوکراین نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اوکراین اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به اوکراین ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به اوکراین نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

علاوه بر ارسال بار به اوکراین ، همه روزه ارسال بار به آلمان نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با کمترین هزینه منتقل می شوند .

ارسال فرش به اوکراین

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای اوکراین نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به اوکراین، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به اوکراین، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به اوکراینبا محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به اوکراین، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال-فرش-به-اوکراین
ارسال-فرش-به-اوکراین

ارسال زعفران به اوکراین

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به اوکراین ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . برای ارسال بار به اروپا فقط کافیست با ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید .

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به اوکراین

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آریا کارگو ، ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی برای انتقال سریع و تخصصی محموله های شما می باشد . در صورتی که برای ارسال محموله های خود نیاز به اطلاعات و راهنمایی های بیشتر دارید.

ما در اسرع وقت بهترین خدمات را با نازلترین قیمت ها در اختیار شما قرار میدهیم و امکان انتقال سریع کالاها را فراهم خواهیم نمود .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا