ارسال بار به اسپانیا ( ارزان ترین قیمت )

حمل بار به اسپانیا با بهترین کیفیت

ارسال بار به اسپانیا یکی از خدماتی است که مهاجرین گرامی و ایرانیان ساکن اسپانیا به صورت همه روزه برای انتقال محموله های مختلف به آن نیاز دارند . ما در مجموعه آریا نوین کارگو به صورت ارزان و تخصصی ارسال محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود .

ارسال بار به اسپانیا به صورت همه روزه از طریق روش های زیر انجام میشود :

 • حمل زمینی به اسپانیا
 • حمل هوایی به اسپانیا
 • حمل دریایی به اسپانیا

برای ارسال بار به اسپانیا ، همه روزه امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما عزیزان فراهم می نماییم . مجموعه آریا نوین کارگو علاوه بر ارسال بار به اسپانیا ، همه روزه خدمات ارسال بار به ایتالیا را نیز در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال-بار-به-اسپانیا-min
ارسال-بار-به-اسپانیا-min

ارسال بار به همه شهر های اسپانیا 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به اسپانیا بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به اسپانیا ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • مادرید
 •  بارسلونا
 • سویا
 • ساراگوسا
 • مالاگا
 • مورسیا
 • بیلبائو
 • کوردوبا
 • و سایر شهر های اسپانیا 

علاوه بر این ، ارسال بار به اسپانیا از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات برای ارسال بار به آلمان نیز توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه میشود . ما همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم و با بهترین کیفیت محموله های شما را منتقل می نماییم.

ارسال هوایی محموله ها به اسپانیا 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به اسپانیا ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به اسپانیا به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور اسپانیا را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به اسپانیا یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

در ارسال بار به اسپانیا به صورت هوایی ، همه روزه امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میشود .

علاوه بر اسپانیا ، ما همه روزه ارسال بار به فنلاند را نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام می دهیم .

حمل-هوایی-برای-اسپانیا
حمل-هوایی-برای-اسپانیا

ارسال زمینی برای اسپانیا 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای اسپانیا است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف اسپانیا ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای اسپانیا یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به اسپانیا به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

علاوه بر حمل زمینی برای اسپانیا ، خدمات آریا نوین به صورت همه روزه برای ارسال بار به انگلیس نیز با بالاترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

حمل-هوایی-برای-اسپانیا
حمل-هوایی-برای-اسپانیا

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به اسپانیا 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به اسپانیا توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به اسپانیا ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به اسپانیا به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به اسپانیا ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و اسپانیا وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال بار به سوئد نیز می توانید تاز خدمات تخصصی آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله ها و لوازم شخصی خود را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل نمایید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به اسپانیا مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به اسپانیا ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به اسپانیا در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به اسپانیا توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

بسته بندی تخصصی علاوه بر خدمات ارسال بار به اسپانیا برای خدمات دیگر شرکت آریا نوین کارگو نیز انجام می شود . ما برای ارسال بار به سوئیس نیز امکان انتقال محموله ها با بسته بندی کامل و تخصصی را برای شما فراهم می نماییم .

باربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-minباربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-min
باربری-ایران-به-اسپانیا-با-کمترین-هزینه-min

هزینه های ارسال بار به اسپانیا چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به اسپانیا ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به اسپانیا ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به اسپانیا موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

ارسال بار به هلند نیز به صورت همه روزه انجام میشود و با بهترین کیفیت امکان انتقال سریع و ارزان را برای شما فراهم می نماییم .

آیا برای ارسال بار به اسپانیا از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به اسپانیا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اسپانیا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به اسپانیا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

برای ارسال بار به نروژ نیز می توانید از آرذیا نوین کارگو بهترین خدمات را در اسرع وقت تجربه نمایید.

چه کالاهایی برای ارسال بار به ا سپانیا ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به اسپانیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به اسپانیا را کمی سخت کرده است .گمرک اسپانیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اسپانیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اسپانیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به اسپانیا ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به اسپانیا نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال حیوانات به اسپانیا

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به اسپانیا نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به اسپانیا به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال بار به اسپاننیا ، همه روزه امکان ارسال انواع حیوانات خانگی فراهم خواهد بود.

ارسال-حیوانات-به-اسپانیا
ارسال-حیوانات-به-اسپانیا

ارسال زعفران به اسپانیا

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به اسپانیا ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال-زعفران-به-اسپانیا
ارسال-زعفران-به-اسپانیا

ارسال فرش به اسپانیا

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای اسپانیا نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به اسپانیا ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به اسپانیا ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به اسپانیا با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به اسپانیا ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای ارسال بار به اروپا از طریق آریا کارگو هیچگونه محدودیتی وجود ندارد .

ارسال-فرش-به-اسپانیا
ارسال-فرش-به-اسپانیا

چرا ارسال بار به اسپانیا با آریا نوین کارگو

برای ارسال بار به اسپانیا ، شرکت های باربری و حمل و نقل بسیار زیادی در حال فعالیت هستند اما تنها تعداد انگوشت شماری از انها قابل اعتماد هستند . از مهمترین ویژگی های حمل و نقل آریا نوین می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • ارائه بارنامه معتبر
 • بیمه نامه کامل
 • مشاوره رایگان
 • پیگیری صفر تا صد انتقال بار

آریا نوین کارگو با سالها سابقه درخشان در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی ، همه روزه در اسرع وقت بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ارسال بار به اسپانیا تخصص تیم آریا نوین است .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا