ارسال بار به بیرمنگام ظرف 3-4 روز !

ارسال بار به بیرمنگام از ویژه ترین خدمات آریا نوین کارگو است که برای انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری به شما عزیزان ارائه میشود . ما برای انتقال محموله های مختلف شما به بیرمنگام به صورت هوایی و زمینی بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

بیرمنگام یکی از شهر های مهم انگلیس است که ایرانیان زیادی نیز در است شهر زندگی می کنند . از همین جهت مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت همه روزه محموله های شما ارسال خواهد نمود .

علاوه بر ارسال بار به بیرمنگام ، همه روزه ارسال بار به لندن نیز با کمترین قیمت ها انجام میشود و انتقال همه نوع کالا و محموله های شخصی شما در اسرع وقت انجام خواهد شد .

مجموعه آریا نوین کارگو برای خدمات ارسال بار به بیرمنگام از طریق فرودگاه امام خمینی و حمل هوایی محموله های شما را 3-4 روزه تحویل خواهد نمود.

ارسال-بار-به-بیرمنگام
ارسال-بار-به-بیرمنگام

روش های ارسال بار به بیرمنگام 

برای ارسال بار به بیرمنگام ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بیرمنگام دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بیرمنگام 
 • ارسال زمینی به بیرمنگام
 • ارسال دریایی به بیرمنگام

برای ارسال بار به بیرمنگام ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به انگلیس به صورت همه روزه و تخصصی آماده ارائه بهترین مشاوره به شما می باشد . تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با چندین سال تجربه در ارائه خدمات ، بهترین و حرفه ای ترین انتقال بار و کالا را برای شما فراهم می نماییم .

ارسال بار به بیرمنگام به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بیرمنگام ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بیرمنگام هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به بیرمنگام ، همه روزه تیم متخصص آریا نوین ارسال بار به منچستر را نیز در به شما عزیزان ارائه می نماید . حرفه ای باشید و با حرفه ای ترین تیم باربری ایران در تماس باشید.

حمل هوایی برای بیرمنگام 

یکی از روش های ارسال بار به بیرمنگام ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بیرمنگام به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بیرمنگام به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به بیرمنگام آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به انگلیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-بیرمنگام
ارسال-هوایی-به-بیرمنگام

ارسال چه کالاهایی به بیرمنگام ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بیرمنگام ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بیرمنگام را کمی سخت کرده است .گمرک انگلیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور انگلیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک انگلیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بیرمنگام دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به انگلیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به بیرمنگام 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بیرمنگام می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بیرمنگام ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بیرمنگام از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بیرمنگام ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به بیرمنگام ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

در خدمات ارسال اثاث به بیرمنگام ، بسته بندی و ارسال محموله ها به صورت همه روزه انجام می شود و شما می توانید با خیال راحت لوازم خود را به آریا نوین کارگو بسپارید . تیم متخصص آریا نوین کارگو علاوه بر بیرمنگام برای ارسال بار به لیورپول نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

باربری-ایران-به-کارگو
باربری-ایران-به-کارگو

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بیرمنگام 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بیرمنگام ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بیرمنگام بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بیرمنگام می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بیرمنگام ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال حیوانات به بیرمنگام 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به بیرمنگام نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به بیرمنگام به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال بار و حیوانات به بیرمنگام و سایر شهر های جهان می توانید با ما در تماس باشید . بهترین خدمات برای ارسال بار به خارج با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

ارسال زعفران به بیرمنگام 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به بیرمنگام ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

آیا برای ارسال بار به بیرمنگام از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بیرمنگام را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بیرمنگام و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بیرمنگام با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به فرانکفورت نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام میشود و محموله های مختلف شما عزیزان به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

موارد ممنوعه برای ارسال بار به بیرمنگام

برای ارسال بار به بیرمنگام نیز مانند سایر شهر ها و کشور های اروپایی موارد متعددی هستند که دارای ممنوعیت می باشند . برخی از موارد ممنوعه به صورت زیر می باشند :

 • محصولات کشاورزی (نیاز به مجوز)
 • داروهای کنترل شده (محدود و کنترل شده توسط صدور مجوز)
 • مواد منفجره (تحت اکثر شرایط ممنوع)
 • سلاح گرم (کنترل شده توسط مجوز)
 • آجیل و میوه های خشک (تنظیم شده / نیاز به مجوز بهداشت دارد)
 • فرآورده های دامی (نیاز به بررسی های بهداشتی / دامپزشکی دارد)
 • عسل (ممنوع)
 • تلفن بی سیم (نیاز به مجوز دارد)
 • غذاها و نوشیدنی ها (نیاز به بررسی های بهداشتی دارد)
 • گیاهان (نیاز به مجوز و مجوز بهداشت)
 • محصولات تولید شده در زندانهای خارجی (به استثنای برخی موارد)

در خدمات ارسال بار به بیرمنگام ، همه روزه تیم آریا نوین برای انتقال محموله های شما آماده ارائه خدمات مشاوره ای میباشد . تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا