ارسال بار به گلاسکو ( سریع و ارزان ظرف 3-4 روز )

ارسال بار به گلاسکو به عنوان سومین شهر پر جمعیت انگلستان به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال محموله های مختلف شما با کمترین هزینه توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد . برای ارسال بار به گلاسکو ، تیم آریا نوین به صورت هوایی و در ظرف 3-4 روز انواع محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل خواهند شد .

علاوه بر ارسال بار به گلاسگو ، تیم آریا نوین برای ارسال بار به لندن نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به گلاسکو در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

گلاسگو بزرگ‌ترین شهر اسکاتلند و چهارمین شهر پرجمعیت در بریتانیا است. همین موضوع سبب شده است که جمعیت مهاجرین ایرانی زیادی نیز در این شهر ساکن باشند .

ارسال-بار-به-گلاسکو
ارسال-بار-به-گلاسکو

روش های ارسال بار به گلاسکو 

برای ارسال بار به گلاسکو ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به گلاسکو دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به گلاسکو به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به گلاسکو 
 • ارسال زمینی به گلاسکو
 • ارسال دریایی به گلاسکو

برای ارسال بار به گلاسکو ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوهبر گلاسکو ، برای ارسال بار به منچستر نیز می توانید بهترین خدمات را با کمترین هزینه تیم متخصص آریا نوین دریافت کنید .

حمل هوایی برای گلاسکو 

یکی از روش های ارسال بار به گلاسکو ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای گلاسکو به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به گلاسکو به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به گلاسکو به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به گلاسکو آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به انگلیس تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-گلاسکو
ارسال-هوایی-برای-گلاسکو

ارسال بار به گلاسکو به صورت زمینی 

برای ارسال بار به گلاسکو ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به گلاسکو هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به گلاسکو به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای انتقال محموله های شما به گلاسکو ، تیم متخصص آریا نوین با ارائه مشاوره تخصصی رایگان آماده همکاری با شما عزیزان است . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

علاوه بر گلاسکو ، ارسال بار به بیرمنگام نیز توسط تیم آریا نوین انجام می شود و انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال چه کالاهایی به گلاسکو ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به گلاسکو ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به گلاسکو را کمی سخت کرده است .گمرک انگلیس جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور انگلیس نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک انگلیس اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به گلاسکو دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به انگلیس نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به گلاسکو 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به گلاسکو می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به گلاسکو ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به گلاسکو از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به گلاسکو ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به گلاسکو ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به لیورپول نیز به صورت تخصصی و همه روزه با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

باربری-ایران-به-گلاسکو
باربری-ایران-به-گلاسکو

ارسال لباس و چمدان به گلاسکو 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به گلاسکو است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به گلاسکو باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به گلاسکو را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال سنگ و سرامیک به گلاسکو 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به گلاسکو ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به گلاسکو در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

برای خدمات کارگو ، همه روزه تیم متخصص آریا نوین کارگو اماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان هستند . با ما در تماس باشید.

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به گلاسکو 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به گلاسکو ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به گلاسکو بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به گلاسکو می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به گلاسکو ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

بسته بندی تخصصی محموله ها در تامین امنیت کامل آنها بسیار مهم است . از همین جهت برای بسته بندی محموله ها بهتر است از متخصصین این امر استفاده کنید .

ارسال بار به پالرمو در ایتالیا نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

آیا برای ارسال بار به گلاسکو از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به گلاسکو را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به گلاسکو و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به گلاسکو با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به گلاسکو

برای ارسال بار به گلاسکو نیز نیاز به تهیه برخی موارد و مدارک می باشد . این مدارک به صورت زیر می باشند :

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

ارسال بار به انگلیس توسط آریا نوین به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

حمل و نقل و ارسال مواد غذایی، خشکبار و زعفران به گلاسکو

مواد غذایی ایرانی پسند، زعفران و خشکبار ایرانی از موارد مهم صادراتی از ایران به گلاسکو می باشد حمل هوایی این نوع از کالا به دلیل مهم بودن در موعد رسیدن آن به گلاسکو ، می بایست با سرعت و امنیت قابل قبولی انجام گیرد. سالیانه مقادیر بسیار زیادی از مواد غذایی ایرانی، همچنین خشکبار و زعفران ایرانی از بخش کارگو فرودگاه امام به انگلیس ارسال میگردد.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا