ارسال بار به بروژ

برای ارسال بار به بروژ فقط کافیست با ما در تماس باشید و با ارزانترین قیمت محموله های خود را منتقل کنید . برای ارسال بار به بروژ ، تیم متخصص آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن محموله های شما را با بیمه نامه و بارنامه رسمی منتقل می نماید و برای این خدمات از روش های باربری زمینی و هوایی استفاده می نماید .

برای ارسال بار به بروژ توسط آریا نوین می توانید از طریق شماره های ما با حرفه ای ترین کارشناسان و متخصصی ن خدمات حمل و نقل بین المللی در ارتباط باشید و محموله های خود را به سادگی بارگیری و ارسال نمایید .

ارسال بار به بروژ توسط آریا کارگو جهت انتقال محموله ها و کالا های تجاری و صنعتی انجام خواهد شد و بهترین کیفیت انتقال محموله ها برای شما فراهم خواهد شد . علاوه بر بروژ ، برای ارسال بار به بروکسل نیز تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود.

ارسال-بار-به-بروژ
ارسال-بار-به-بروژ

روش های ارسال بار به بروژ 

برای ارسال بار به بروژ ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بروژ دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بروژ به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بروژ 
 • ارسال زمینی به بروژ
 • ارسال دریایی به بروژ

برای ارسال بار به بروژ ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر ارسال بار به بروژ ، ارسال بار به آنتورپ نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

حمل هوایی برای بروژ 

یکی از روش های ارسال بار به بروژ ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بروژ به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بروژ به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بروژ به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به بروژ آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به بلژیک تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

خدمات کارگو به صورت همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود . ما آماده ارائه بهترین خدمات هستیم .

ارسال بار به بروژ به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بروژ ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بروژ هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به بروژ به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر خدمات تخصصی برای ارسال بار به بلژیک ، حمل و نقل محموله ها به صورت زمینی برای سایر کشور های اروپایی نیز انجام خواهد شد . تیم متخصص و حرفه ای ما با بهترین کیفیت آماده انتقال کالاهای شما می باشد .

ارسال چه کالاهایی به بروژ ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بروژ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بروژ را کمی سخت کرده است .گمرک بلژیک جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور بلژیک نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک بلژیک اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بروژ دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به بلژیک نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-بروژ
باربری-ایران-به-بروژ

ارسال لوازم دانشجویی به بروژ

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر بروژ را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهر بروژ ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به بروژ کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

علاوه بر بروژ ، به صورت همه روزه برای ارسال بار به براگا نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال زعفران به بروژ

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به بروژ ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال لوازم منزل به بروژ 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بروژ می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بروژ ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بروژ از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بروژ ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به بروژ ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به هامبورگ نیز به صورت تخصصی و همه روزه خدمات ارسال اثاثیه انجام می شود . فقط کافیست با شمار های آریا نوین کارگو در تماس اباشید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بروژ 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بروژ ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بروژ بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بروژ می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بروژ ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به آمستردام با کمترین هزینه انجام می شود و محموله ها و کالاهای شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با ارزانترین قیمت انجام می شود .

آیا برای ارسال بار به بروژ از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بروژ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بروژ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بروژ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره کامل برای ارسال بار به بروژ

یکی از مهمترین ویژگی های تیم آریا نوین کارگو ، ارائه مشاوره تخصصی برای انتقال محموله های شما می باشد . از همین جهت ، صاحبین گرامی بار و کالا می توانند قبل از ارسال محموله های خود به بروژ و سایر شهر های بلژیک با کارشناسان و متخصصین ما مشاوره نمایند .

تیم مشاوره اریا نوین کارگو با بررسی کامل محموله های شما به صورت کامل خدماتی ارزان و تخصصی در اختیارتان قرار می دهند . از همین جهت ، انتقال محموله های شما با ایمنی بالا و در اسرع وقت انجام خواهد شد .

برای ارسال بار به بروژ فقط کافیست با شماره آریا نوین کارگو در تماس باشید و بهترین خدمات را از ما بخواهید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا