ارسال بار به سالزبورگ ( هوایی – زمینی با تخفیف ویژه )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به سالزبورگ است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به سالزبورگ ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به سالزبورگ ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

علاوه بر ارسال بار به سالزبورک ، به صورت همه روزه برای ارسال بار به وین نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو ثبت سفارش خدمات مورد نظر خود را انجام دهید . ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم و محموله های شما را با نازلترین قیمت منتقل می نماییم .

ارسال-بار-به-سالزبورگ
ارسال-بار-به-سالزبورگ

روش های ارسال بار به سالزبورگ 

برای ارسال بار به سالزبورگ ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به سالزبورگ دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به سالزبورگ به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به سالزبورگ 
 • ارسال زمینی به سالزبورگ
 • ارسال دریایی به سالزبورگ

برای ارسال بار به سالزبورگ ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

تیم متخصص آریا کارگو برای انتقال محموله های مختلف به روش های زمینی ، هوایی و دریایی بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . حمل دریایی به معنی حمل ترکیبی زمینی و دریایی است .

ارسال بار به اتریش تخصص آریا نوین کارگو است و سالهاست که بهترین خدمات با کمترین هزینه به هموطنان گرامی ارائه می شود.

حمل هوایی برای سالزبورگ 

یکی از روش های ارسال بار به سالزبورگ ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای سالزبورگ به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به سالزبورگ به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به سالزبورگ به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به سالزبورگ آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به اتریش تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-سالزبرورگ
ارسال-هوایی-برای-سالزبرورگ

ارسال بار به سالزبورگ به صورت زمینی 

برای ارسال بار به سالزبورگ ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به سالزبورگ هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به سالزبورگ به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر سالزبورگ که یکی از مهمترین شهر های اتریش است ، ارسال بار به گراتس نیز انجام میشود و از آنجایی که هموطنان ایرانی زیادی در این شهر سکونت دارند ، امکان ارائه خدمات با کمترین هزینه و در اسرع وقت فراهم است . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال چه کالاهایی به سالزبورگ ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به سالزبورگ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سالزبورگ را کمی سخت کرده است .گمرک اتریش جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اتریش نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اتریش اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به سالزبورگ دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اتریش نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-سالزبورگ
باربری-ایران-به-سالزبورگ

ارسال مبلمان به سالزبورگ 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به سالزبورگ باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به سالزبورگ به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به سالزبورگ مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به سالزبورگ را می توانید تنها با یک تماس تلفنی از ما بخواهید . برای ارسال بار به خارج ، همه روزه بهترین خدمات توسط آریا کارگو به شما عزیزان ارائه می شود.

ارسال سنگ و سرامیک به سالزبورگ 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به سالزبورگ ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به سالزبورگ در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال لوازم منزل به سالزبورگ 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به سالزبورگ می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به سالزبورگ ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به سالزبورگ از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به سالزبورگ ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به سالزبورگ ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال لوازم منزل ، آریا نوین کارگو همه روزه خدماتی سریع و تخصصی ارائه می نماید . یکی از این خدمات ، ارسال بار به برلین می باشد که با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام می شود . شما می توانید با یک تماس تلفنی از طریق شماره های ما بهترین خدمات را تجربه کنید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به سالزبورگ 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به سالزبورگ ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به سالزبورگ بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به سالزبورگ می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند .  برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به سالزبورگ ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به بروژ نیز از خدماتی است که مجموعه آریا کارگو برای حمل و نقل محموله های شما به بلژیک ارائه می نماید . ما به دلیل تخصص در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را ارائه می نماییم.

آیا برای ارسال بار به سالزبورگ از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سالزبورگ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سالزبورگ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سالزبورگ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند.

مشاوره کامل برای ارسال بار به سالزبورگ

یکی از ویژگی ها و وجه تمایز آریا نوین کارگو با سایر شرکت های باربری ، ارائه خدمات مشاوره به صورت تخصصی است . مشاوره با کارشناسان ما امکان ارسال محموله های شما با بهترین کیفیت را فراهم می نماید و در اسرع وقت فرایند انتقال کالاهای شما انجام میشود .

ارسال بار به سالزبورگ نیز از خدماتی است که به صورت کامل شامل مشاوره تخصصی می باشد . شما می توانید قبل از اقدام به ثبت سفارش محموله های خود ، با شماره های ما در تماس باشید و با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا