حمل هوایی به فنلاند فقط ظرف 3-4 روز

یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای ارسال بار به فنلاند ، روش حمل هوایی است که امکان انتقال محموله ها با کمترین هزینه و به صورت همه روزه و سریع را برای شما فرار همی نماید .

شما عزیزان می توانید برای حمل هوایی به فنلاند از طریق فرودگه امام خمینی تهران انواع کالاها ومحموله های خود را بارگیری و منتقل کنید . برای حمل هوایی به فنلاند ، مجموعه آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به فنلاند به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

مجموعه آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به فنلاند از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید . علاوه بر فنلاند ، حمل هوایی به نروژ نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و محموله های تجاری ، صنعتی ، صادراتی و . . . به صورت حرفه ای منتقل خواهند شد .

حمل-هوایی-برای-فنلاند
حمل-هوایی-برای-فنلاند

روش های حمل بار هوایی به فنلاند 

برای حمل بار هوایی به فنلاند 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به فنلاند باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به فنلاند

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به فنلاند دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به فنلاند توضیحاتی ارائه خواهد شد .  امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر این ، برای حمل هوایی به سوئد نیز بهترین و حرفه ای ترین خدمات باربری و حمل و نقل بین شهری توسط تیم آریا نوین کارگو انجام خواهد شد . ما برای حمل و نقل محموله های شما به روش های مختلف با ارزانترین هزینه و با بالاترین کیفیت محموله های شما را منتقل خواهیم نمود .

ارسال خرده بار مسافری به فنلاند به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به فنلاند ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به فنلاند از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به فنلاند است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به فنلاند ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

فریتبار مسافری نه تنها برای فنلاند ، بلکه برای سایر شهر ها و کشور های اروپایی نیز انجام خواهد شد . حمل هوایی به سوئیس نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین خدمات را از ما بخواهید .

کارگو هوایی برای فنلاند 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به فنلاند ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به فنلاند نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به فنلاند منتقل خواهد نمود 

برای حمل هوایی به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی و حرفه ای آریا نوین کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را منتقل نمایید .

حمل بار هوایی مهاجرین به فنلاند 

 مهاجران به فنلاند در برنامه حمل اثاثیه به فنلاند و حمل لوازم منزل به فنلاند می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در فنلاند تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به فنلاند استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به فنلاند می استفاده نمایید.

حمل هوایی به هلند نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد . تیم متخصص ما برای جابجایی های محموله های شما به صورت کارگو و فریت بار آماده همکاری با شما عزیزان است.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی فنلاند

برای حمل بار هوایی به فنلاند ، برخی موارد توسط گمرک ایران و فنلاند و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به فنلاند می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به فنلاند به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های فنلاند فراهم است . علاوه بر فنلاند که یکی از کشور های حوزه اسکاندیناوی می باشد ، حمل هوایی به روسیه نیز از تخصص های آریا نوین کارگو است و امکان انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نماییم .

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

حمل هوایی حیوانات به فنلاند 

برای حمل هوایی حیوانات به فنلاند به صورت فریت بار ، می توانید از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید . انتقال حیوانات به فنلاند از طریق خطوط هوایی به 2 صورت انجام میشود : 

 1. انتقال حیوانات داخل کابین هواپیما
 2. انتقال حیوانات از طریق قسمت بار هواپیما

برای انتقال حیوانات خانگی به فنلاند در قسمت کابین، موارد زیر را مد نظر داشته باشید : 

 • تنها حیواناتی که می‌توان آن‌ها را در کابین به فنلاند منتقل کرد عبارتند از: سگ، گربه و پرنده.
 • اگر یکی از مسافرین از قبل، اعلام کرده باشد که به حیوانات آلرژی دارد، امکان سفر همزمان شما و آن مسافر، وجود نخواهد داشت.
 • بر این اساس، حق تقدم برای سفر، با کسی است که زودتر از دیگری پرواز را رزرو کرده باشد.
 • اما توجه کنید که اگر حیوان خانگی شما، سگ کمکی باشد، حق تقدم همیشه برای شماست.
 • کسانی که سگ کمکی دارند، باید حداقل 48 ساعت قبل از پرواز، این موضوع را اعلام کنند و مدارک لازم را نیز ارائه دهند.
 • سگ‌های کمکی به دو نوع «SVAN» و «ESAN» تقسیم می‌شوند. نوع اول می‌تواند به صورت رایگان در کابین حضور یابد و باید گواهینامه مخصوص داشته باشد. 
 • ورود حیوانات به کابین در برخی از ایرلاین ها به کل ممنوع است . مانند ایرلاین های ایرانی 

قوانین و مقررات انتقال حیوانات خانگی به فنلاند در قسمت حمل بار هواپیما، به شرح زیر است:

 • اگر اندازه قفس بیش از حد تعیین شده باشد یا خود حیوان بیشتر از 8 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید به قسمت حمل بار منتقل شود.
 • انتقال برخی از نژادهای سگ، چه در قسمت حمل بار و چه در کابین ممنوع است، از جمله: Staffordshire، pitbull، fila brasileiro، dogo argentino و Japanese tosa.
 • اگر می‌خواهید دو حیوان را در یک قفس حمل کنید (در صورتی که وزنشان از 8 کیلو بیشتر نشود)، باید توجه کنید که آن دو حیوان با یکدیگر همزیستی داشته باشند؛ مثلا دو گربه یا دو سگ باشند.
 • در برخی از موارد، می‌توان حتی تا 3 حیوان را نیز در یک قفس حمل کرد اگر: حیوانات از یک مادر باشند و وزن هر کدام نیز از 8 کیلوگرم تجاوز نکند.

به این صورت ، حمل حیوانات به صورت هوایی به فنلاند توسط آریا کارگو انجام میشود. ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم. حمل هوایی بین المللی برای همه کشور های جهان انجام می شود و امکان انتقال محموله های شما در اسرع وقت انجام می شود .

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به فنلاند

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی بار فنلاند ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار فنلاند را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوای برای فنلاند یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به فنلاند است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به فنلاند 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به فنلاند یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به فنلاند با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به فنلاند 

برای حمل هوایی به فنلاند ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به فنلاند منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به فنلاند با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا