ارسال بار به هلسینکی با کمترین هزینه و بیمه کامل

برای ارسال بار به هلسینکی در فنلاند ، همه روزه تیم آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه اقدام به انتقال محموله های شما خواهد نمود . حمل و نقل کالا ها تجاری و صنعتی و شخصی به هلسینکی با بیمه نامه کامل انجام خواهد شد .

برای ارسال بار به هلسینکی ، همه روزه تیم آریا نوین کارگو برای انتقال محموله هیا شما از روش هوایی و زمینی استفاده می نماید که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله ها با شرایط خاصی مورد استفاده قرار میگیرند .

برای ارسال بار به هلسینگی توسط آریا نوین کارگو فقط کافیست با شماره های آریا نوین در تماس باشید و محموله های خود را با ارزانترین قیمت منتقل کنید . برای ارسال بار به فنلاند ، تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین مشاوران آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال-بار-به-هلسینکی
ارسال-بار-به-هلسینکی

روش های ارسال بار به هلسینکی 

برای ارسال بار به هلسینکی ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به هلسینکی دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به هلسینکی به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به هلسینکی 
  • ارسال زمینی به هلسینکی
  • ارسال دریایی به هلسینکی

برای ارسال بار به هلسینکی ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر هلسینکی در فنلاند ، امکان ارسال بار به اسلو در نروژ نیز به صورت همه روزه فراهم خواهد بود .

حمل هوایی برای هلسینکی 

یکی از روش های ارسال بار به هلسینکی ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای هلسینکی به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به هلسینکی به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به هلسینکی به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به هلسینکی آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به فنلاند تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارزانترین-خدمات-ارسال-هوایی-برای-هلسینکی
ارزانترین-خدمات-ارسال-هوایی-برای-هلسینکی

ارسال بار به هلسینکی به صورت زمینی 

برای ارسال بار به هلسینکی ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به هلسینکی هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به هلسینکی به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به هلسینکی ، تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به استکهلم نیز بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماییم .

ارسال چه کالاهایی به هلسینکی ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به هلسینکی ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به هلسینکی را کمی سخت کرده است .گمرک فنلاند جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور فنلاند نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک فنلاند اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، هلسینکیج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به هلسینکی دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به فنلاند نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به هلسینکی 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به هلسینکی می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به هلسینکی ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به هلسینکی از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به هلسینکی ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به هلسینکی ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر شهر هلسینکی که یکی از بهترین شهر های جهان برای اقامت می باشد ، ارسال بار به پاریس نیز به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما با کمترین قیمت ها بارگیری و منتقل خواهد شد .

باربری-ایران-به-هلسینکی
باربری-ایران-به-هلسینکی

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به هلسینکی 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به هلسینکی ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به هلسینکی بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به هلسینکی می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به هلسینکی ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

اختصاصی ترین خدمات با تیم حرفه ای و با سابقه آریا نوین به صورت تخصصی به شما عزیزان ارائه میشود . از بسته بندی تا حمل و انتقال آن به فرودگاه . برای ارسال بار به آمستردام نیز به صورت همه روزه بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

ارسال سنگ و سرامیک به هلسینکی 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به هلسینکی ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به هلسینکی در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

بار خدمات کارگو می توانید حجم زیادی از انواع سنگ و سرامیک را با کمترین هزینه منتقل نمایید .

ارسال فرش به هلسینکی 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای هلسینکی نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به هلسینکی ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به هلسینکی ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به هلسینکی با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به هلسینکی ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

آیا برای ارسال بار به هلسینکی از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به هلسینکی را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به هلسینکی و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به هلسینکی با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند .

 

حجم محموله قابل ارسال به هلسینکی چقدر است ؟

حجم بار رابطه مستقیمی با هزینه های ارسال بار به هلسینکی دارد. به نحوی که هر چقدر حجم بار بیشتر باشد، هزینه های حمل آن نیز بیشتر خواهد بود. با توجه به قوانین ایرلاین ها که از فرمول مشخصی برای محاسبه حجم بار استفاده می‌کنند، در صورتی که حجم بار ارسالی از حداکثر حجم تعیین شده بیشتر باشد هزینه های بیشتری نیز از فرستنده بار مطالبه می‌‌شود.

لازم به ذکر است که جهت ارسال کالاهایی که بالفطره سنگین هستند، همچون ماشین آلات صنعتی، فرش و… از فرمول برای محاسبه حجم بار استفاده نخواهد شد و از وزن باسکول برای محاسبه آن استفاده می‌کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با مشاوران و متخصصان آریا نوین کارگو تماس حاصل فرمایید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا