حمل هوایی به نروژ ( تحویل 3-4 روزه )

یکی از بهترین و سریع ترین روش ها برای ارسال بار به نروژ ، حمل هوایی است که امکان انتقال فوری محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید . در روش حمل هوایی به نروژ امکان ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی برای شما عزیزان فراهم خواهد بود .

برای ارسال هوایی به نروژ ، تیم آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه محموله های شما را منتقل خواهند نمود . حمل هوایی به نروژ تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد و با کمترین هزینه امکان انتقال کالاها فراهم می شود .

نروژ کشوری کوهستانی واقع در شمال اروپا است که نیمه غربی شبه جزیره اسکاندیناوی را گرفته است. ۷۰ درصد از خاک این کشور به خاطر سرمای زیاد و یا کوهستانی بودن غیرقابل سکونت است. این کشور به‌دلیل پایین بودن جرم و جنایت، امید به زندگی بالا، اقتصاد قوی، سیستم آموزش با کیفیت، و … به یکی از مقاصد مورد توجه برای مهاجرت تبدیل شده است. برای ارسال هوایی به نروژ مشاوره رایگان در نظر گرفته شده است که از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو می باشد .

ارسال-هوایی-به-نروژ
ارسال-هوایی-به-نروژ

روش های حمل بار هوایی به نروژ 

برای حمل بار هوایی به نروژ 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به نروژ باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به نروژ

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به نروژ دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به نروژ توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر ارسال هوایی به نروژ ، همه روزه ارسال هوایی به سوئد نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می شود . ما انتقال محموله های شما را با بالاترین کیفیت انجام خواهیم داد.

ارسال خرده بار مسافری به نروژ به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به نروژ ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به نروژ از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به نروژ است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به نروژ ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

ارسال خرده بار مسافری یک روش بسیار مقرون به صرفه است که امکان انتقال محموله های مختلف را فراهم می نماید . از این طریق ، خدمات حمل هوایی به هلند نیز توسط تیم آریا نوین کارگو برای محموله های شما در اختیارتان قرار میگیرد.

حمل-و-نقل-هوایی-بار-و-کالا-برای-نروژ
حمل-و-نقل-هوایی-بار-و-کالا-برای-نروژ

کارگو هوایی برای نروژ 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به نروژ ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به نروژ نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به نروژ منتقل خواهد نمود 

کارگو هوایی برای انتقال محموله های سنگین و فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرد . محموله های پزشکی در حجم بالا ، کلاهای صنعتی ، محموله های شخصی و . . . به صورت تخصصی انجام خواهد شد .

علاوه بر نروژ ، حمل هوایی به انگلیس نیز از ویژه ترین خدمات آریا نوین کارگو است .

حمل بار هوایی مهاجرین به نروژ 

 مهاجران به نروژ در برنامه حمل اثاثیه به نروژ و حمل لوازم منزل به نروژ می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در نروژ تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به نروژ استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به نروژ می استفاده نمایید.

علاوه بر نروژ ، برای حمل هوایی به روسیه نیز خدمات تخصصی و همه روزه ما بهترین راهکار خواهد بود . تنها کافیست با ما در تماس باشید و خدمات حرفه ای را تجربه کنید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی نروژ

برای حمل بار هوایی به نروژ ، برخی موارد توسط گمرک ایران و نروژ و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به نروژ می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به نروژ به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های نروژ فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی به آلمان نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با ارزانترین قیمت انجام خواهد شد .

.

ارسال-فریت-هوایی-برای-نروژ
ارسال-فریت-هوایی-برای-نروژ

حمل هوایی انواع فرش دستباف و ماشینی به نروژ 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای نروژ نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به نروژ حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به نروژ با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، فریت فرش دستباف به نروژ ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

حمل هوایی سمپل و نمونه محصول به نروژ

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات حمل هوایی به نروژ ، امکان ارسال انواع سمپل و نمونه کالا می باشد . بسیاری از تجار که قصد حضور در بازارهای جهانی مانند بازار نروژ را دارند ابتدا نمونه محصول خود را برای طرف مقابل ارسال می نمایند . 

خدمات حمل هوایی برای نروژ یکی از بهترین روش ها برای ارسال سمپل و نمونه محصول به نروژ است . در این روش ، محموله شما با کمترین هزینه با استفاده از خطوط هواپیمایی مسافری در اسرع وقت منتقل خواهند شد و در گمرک فرودگاه مورد نظر تحویل خواهند شد .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به نروژ 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به نروژ یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به نروژ با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

حمل هوایی به ترکیه نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما بارگیری و منتقل خواهند شد .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به نروژ 

برای حمل هوایی به نروژ ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به نروژ منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به نروژ با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا