حمل هوایی به یونان چطور انجام میشود ؟  ( با ارزانترین قیمت )

در راستای ارائه خدمات ارسال بار به یونان ، محموله های شما به صورت همه روزه از طریق خدمات حمل هوایی نیز قابل ارسال هستند . برای حمل هوایی به یونان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انتقال محموله های شما را انجام خواهد داد .

در خدمات حمل هوایی به یونان ، ارسال محموله های مختلف بر اساس قوانین گمرکی ایران و یونان انجام میشود و انتقال برخی محموله های غیر مجاز است . آریا نوین کارگو بهترین خدمات حمل هوایی برای یونان را به صورت همه روزه به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ما در مجموعه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین تیم مشاوره را برای حمل هوایی به یونان در اختیار شما قرار میدهیم تا در اسرع وقت انتقال کالاها و لوازم شخصی شما به صورت تخصصی انجام شود.

علاوه بر حمل هوایی به یونان ، همه روزه خدمات حمل هوایی به روسیه نیز به شما عزیزان ارائه می شود.

حمل-هوایی-به-یونان
حمل-هوایی-به-یونان

روش های حمل بار هوایی به یونان 

برای حمل بار هوایی به یونان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به یونان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به یونان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به یونان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به یونان توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

علاوه بر حمل هوایی برای یونان ، حمل هوایی به ترکیه نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به یونان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به یونان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به یونان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به یونان است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به یونان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

برای حمل هوایی به لهستان نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و با بهترین قیمت و کیفیت می توانید از آریا نوین کارگو بخواهید .

کارگو هوایی برای یونان

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به یونان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به یونان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به یونان منتقل خواهد نمود 

علاوه بر خدمات حمل و نقل هوایی به یونان ، حمل هوایی به بلاروس نیز به صورت تخصصی و با ارزانترین قیمت ها انجام خواهد شد.

باربری-از-ایران-به-یونان
باربری-از-ایران-به-یونان

حمل بار هوایی مهاجرین به یونان 

 مهاجران به یونان در برنامه حمل اثاثیه به یونان و حمل لوازم منزل به یونان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در یونان تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به یونان استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به یونان می استفاده نمایید.

حمل هوایی به گرجستان نیز یکی از خدمات تخصصی و همه روزه آریا نوین کارگو می باشد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی یونان

برای حمل بار هوایی به یونان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و یونان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به یونان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به یونان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های یونان فراهم است .

 برای حمل هوایی به یونان ، امکان بارگیری و انتقال محموله های شما با کمترین هزینه فراهم می گردد . ما در اسرع وقت برای حمل هوایی به اوکراین نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

ارسال-بار-به-یونان
ارسال-بار-به-یونان

حمل هوایی فرش به یونان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای یونان نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به یونان حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به یونان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، حمل هوایی فرش دستباف به یونان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

حمل هوایی لباس به یونان

یکی از خدمات آریا کارگو ، فریت هوایی انواع لباس های شما به گرجستان است . برای حمل هوایی لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به یونان باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید .  برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به یونان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

حمل هوایی به قبرس به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به یونان 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به یونان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به یونان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

بسته بندی حرفه ای و کامل برای محموله های شما ایمنی بسیار بالایی فراهم می نماید . برای انجام یک بسته بندی تخصصی با ما در تماس باشید.

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به یونان 

برای حمل هوایی به یونان ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به یونان منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به یونان با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا