ارسال بار به یونان ( ارزان و همه روزه )

کمترین هزینه برای حمل بار به یونان

ارسال بار به یونان نیز یکی از تخصص های آریا نوین کارگو است که به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت و کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود . ما برای ارسال بار به یونان در اسرع وقت محموله های مختلف شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود و از آنجایی که روش های مختلف باربری برای انتقال محوله ها قابل استفاده هستند ، ما بدون محدودیت امکان ارسال سریع برای یونان را خواهیم داشت .

برای ارسال بار به یونان روش های باربری زیر مورد استفاده قرار میگیرند :

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ارسال بار به یونان تخصص تیم آریا نوین است که به صورت حرفه ای سالهاست که این خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . ما به عنوان متخصص حمل و نقل بین المللی محموله های سبک و سنگین شما را با کمترین هزینه منتقل خواهیم نمود .

حمل بار به یونان را می توانید با بهترین بیمه نامه و از طریق روش های مختلف به ما بسپارید . ما ارزان و تخصصی آماده انتقال محموله ها هستیم .

ارسال-بار-به-یونان
ارسال-بار-به-یونان

ارسال بار به همه شهر های یونان 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به یونان بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به یونان ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • آتن
 • سالونیک
 • پیرئاس
 • پاتراس
 • هراکلیون
 • پریستری
 • لاریسا
 • و سایر شهر های یونان 

علاوه بر این ، ارسال بار به یونان از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به یونان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه برای ارسال بار به ترکیه نیز خدمات تخصصی به شما عزیزان ارائه می نمایند .

ارسال هوایی محموله ها به یونان 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به یونان ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به یونان به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور یونان را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به یونان یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای حمل و نقل هوایی ، محدودیت هایی از نظر نوع محموله های قابل حمل و شرایط انها وجود دارد که بر اساس قوانین و شرایط شرکت های هواپیمایی وجود دارد .

علاوه بر یونان ، برای ارسال بار به اوکراین نیز همه روزه آریا نوین کارگو بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

حمل-هوایی-به-یونان
حمل-هوایی-به-یونان

ارسال زمینی برای یونان 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای یونان است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف یونان ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای یونان یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به یونان به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال زمینی به یونان از طریق ترکیه انجام میشود و با این وجود نسبت هزینه های آن تقریبا معقول و مقرون به صرفه است . علاوه بر حمل زمینی برای یونان ، حمل دریایی نیز خدمات تخصص آریا نوین است .

برای استعلام هزینه های حمل بار به یونان فقط کافیست با ما در تماس باشید .

علاوه بر یونان ، برای ارسال بار به لهستان نیز همه روزه آریا نوین آماده ارائه خدمات تخصصی است .

حمل-زمینی-برای-یونان
حمل-زمینی-برای-یونان

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به یونان 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به یونان توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به یونان ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به یونان به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به یونان ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و یونان وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود.  برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

ارسال بار به بلاروس نیز توسط تیم متخصص آریا نوین به همه روزه انجام میشود و محموله های تجاری و صنعتی شما با نازلترین نرخ کرایه ها منتقل خواهد شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به یونان مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به یونان ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود.  به عنوان مثال ، برای ارسال بار به یونان در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به یونان توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

برای ارسال بار به جمهوری آذربایجان نیز آریا نوین به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات در اسرع وقت است .

هزینه های ارسال بار به یونان چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به یونان ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به یونان ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به یونان موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

باربری-از-ایران-به-یونان
باربری-از-ایران-به-یونان

آیا برای ارسال بار به یونان از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به یونان را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به یونان و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به یونان با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

چه کالاهایی برای ارسال بار به یونان ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به یونان ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به یونان را کمی سخت کرده است .گمرک یونان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور یونان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک یونان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به یونان ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به یونان نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

تیم متخصص آریا کارگو به صورت همه روزه و سریع و ارزان خدمات ارسال بار به فرانسه را نیز انجام خواهد داد .

ارسال حیوانات به یونان

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به یونان نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به یونان به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

برای ارسال بار به اروپا ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونانارسال-حیوانات-خانگی-به-یونان
ارسال-حیوانات-خانگی-به-یونان

علاوه بر یونان ، ارسال بار به روسیه نیز از خدمات تخصصی و همه روزه تیم متخصص آریا کارگو است . با ما در تماس باشید .

ارسال زعفران به یونان

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به یونان ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال-زعفران-به-یونان
ارسال-زعفران-به-یونان

برای ارسال بار به قبرس نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید .

ارسال فرش به یونان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای یونان نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به یونان ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به یونان ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به یونان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به یونان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا