حمل هوایی به اوکراین ( ارزان و سریع + بیمه )

کمترین قیمت برای حمل هوایی اوکراین

حمل هوایی به اوکراین یکی از روش های انتقال سریع بار و کالا به این کشور می باشد که با کمترین هزینه توسط تیم متخصص ما به شما عزیزان ارائه می شود . برای ارسال بار به اوکراین ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات با کمترین هزینه می باشد و انتقال محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود .

در فرایند حمل هوایی به اوکراین ، آریا نوین از معتبر ترین ایرلاین ها برای انتقال کالاها استفاده می نماید و با صدون بارنامه و بیمه نامه حمل هوایی ، سلامت محموله شما را تضمین می نماید .

مجموعه آریا نوین کارگو به صورت تخصص و همه روزه برای انتقال محموله های مختلف شما در اسرع وقت آماده همکاری است و انتقال فوری محموله ها از فرودگاه امام خمینی به صورت همه روزه انجام میشود و در عرض 2-3 روز محموله شما تحویل خواهد شد .

حمل هوایی به اوکراین و سایر کشور های اروپای شرقی توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام میشود .

انتقال-انواع-بار-و-کالا-از-ایران-به-اوکراین
انتقال-انواع-بار-و-کالا-از-ایران-به-اوکراین

روش های حمل بار هوایی به اوکراین 

برای حمل بار هوایی به اوکراین 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . در روش حمل هوایی به اوکراین باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

مجموعه آریا نوین برای حمل هوایی به اوکراین مشاوره تخصصی و رایگان را به شما عزیزان ارائه می نماید .

روش های ارسال هوایی به اوکراین

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به اوکراین دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به اوکراین توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید . برای حمل هوایی به روسیه می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش خدمات را انجام دهید .

ارسال خرده بار مسافری به اوکراین به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به اوکراین ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به اوکراین از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به اوکراین است. در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

در روش حمل هوایی مسافری به اوکراین ، هزینه های انتقال محموله ها نسبتا معقول میباشد و بسیار کمتر از میزان جریمه پای کانتر خواهد بود . از همین جهت ، بهتر است قبل از عزیزمت به فرودگاه ابتدا با کارشناسان ما در تماس باشید و محموله های خود را از طریق حمل هوایی ارسال نمایید .

برای حمل هوایی به اوکراین ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

برای حمل هوایی به ترکیه نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین خدمات را از ما بخواهید .

کارگو هوایی برای اوکراین 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به اوکراین ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است .  در حمل هوایی به اوکراین نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به اوکراین منتقل خواهد نمود 

برای کارگو هوایی به اوکراین ، انتقال محموله ها نیازمند انجام فرایند های مختلفی است . در این روش ، ارسال محموله ها باید با هواپیمای کارگو انجام شود و همین موضوع ممکن است از نظر زمانی نسبت به حمل هوایی فریت بار زمان بیشتری نیاز داشته باشد .

حمل هوایی به ارمنستان نیز به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال فوری محموله های شما به صورت تخصصی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود .

حمل بار هوایی مهاجرین به اوکراین 

 مهاجران به اوکراین در برنامه حمل اثاثیه به اوکراین و حمل لوازم منزل به اوکراین می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در اوکراین تحویل بگیرند. لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به اوکراین استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به اوکراین می استفاده نمایید.

حمل هوایی به آذربایجان با کمترین هزینه و با بهترین تعرفه های باربری انجام میشود و انتقال محموله های شما با بهترین بیمه نامه خواهد بود . ما تخصصی و سریع خدمات حمل هوایی را در اختیار شما قرار میدهیم .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی اوکراین

برای حمل بار هوایی به اوکراین ، برخی موارد توسط گمرک ایران و اوکراین و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به اوکراین می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به اوکراین به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های اوکراین فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

حمل هوایی به گرجستان نیز توسط تیم متخصص آریا نوین انجام میشود و با ارزانترین قیمت ها امکان انتقال سریع محموله های نیمه سنگین و سنگین و سبک وزن برای شما فراهم خواهد شد .

حمل هوایی بار تجاری و نمایشگاهی به اوکراین

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به اوکراین ، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در اوکراین بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

حمل هوایی به امارات نیز از خدماتی است که همه روزه و تخصصی انجام خواهد شد .

حمل هوایی انواع چمدان و لباس به اوکراین 

یکی از خدمات آریا کارگو ، فریت هوایی انواع لباس های شما به اوکراین است . برای حمل هوایی لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به اوکراین باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات فریت بار لباس به اوکراین را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

خدمات تخصصی حمل هوایی به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد .

حمل هوایی فرش به اوکراین 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای اوکراین نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به اوکراین حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به اوکراین با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، فریت فرش دستباف به اوکراین ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل و نقل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به اوکراین 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به اوکراین یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به اوکراین با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

راهنمای تحویل بار برای حمل هوایی اوکراین :

برخی مواردی که برای فریت بار به اوکراین بسیار مهم هستند به صورت زیر می باشند : 

 • هزینه انبارداری تا 48 ساعت رایگان و بعد از آن با توجه به وزن ، حجم و نوع بار محاسبه می گردد.
 • ارائه پکینگ لیست و اینویس ، شماره بارنامه و کارت شناسایی (پاسپورت) در مقصد الزامی است.
 • هزینه ارسال که داخل بارنامه شما عزیزان ثبت می شود هزینه نهایی است و تغییر نخواهد کرد 
 • مسئولیت ارسال محموله ها و کالاهای غیر مجاز مستقیما با شخص ارسال کننده است و در صورت ارسال کالاهایی که از نظر گمرک غیرمجاز و قاچاق شناخته می شوند با ارسال کننده است . 

علاوه بر حمل هوایی به اوکراین ، همه روزه خدمات حمل هوایی به سوئد نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به اوکراین 

برای حمل هوایی به اوکراین ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به اوکراین منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . حمل هوایی به اوکراین با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا