ارسال بار به اسلو ( ارسال فوری 4 روزه )

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال بار به اسلو می باشد که در کمترین زمان ممکن و به صورت فوری تا 4 روز انجام خواهد شد . برای ارسال بار به اسلو تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است .

ارسال بار به اسلو به صورت زمینی و هوایی انجام خواهد شد و هر نوع محموله و کالا های تجاری و صنعتی و شخصی شما با بهترین کیفیت بارگیری خواهند شد . آریا نوین کارگو به دلیل سابقه بسیار طولانی در ارائه خدمات حمل و نقل بار و کالا به نقاط مختلف جهان ، همه روزه امکان انتقال سریع و حرفه ای را برای شما عزیزان ارائه می نماییم .

علاوه بر ارسال بار به اسلو ، ارسال بار به استکهلم نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد . فقط یک تماس با خدماتی سریع و تخصصی کافی

ارسال-بار-به-اسلو-با-کمترین-هزینه
ارسال-بار-به-اسلو-با-کمترین-هزینه

برای خدمات کارگو تنها کافیست با شماره آریا نوین در تماس باشید . ما حرفه ای ترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم.

روش های ارسال بار به اسلو 

برای ارسال بار به اسلو ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به اسلو دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به اسلو به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به اسلو 
 • ارسال زمینی به اسلو
 • ارسال دریایی به اسلو

برای ارسال بار به اسلو ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

برای ارسال بار به نروژ ، تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه امکان ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم خواهد نمود .

حمل هوایی برای اسلو 

یکی از روش های ارسال بار به اسلو ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای اسلو به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به اسلو به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به اسلو به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به اسلو آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به نروژ تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

حمل-هوایی-کالا-به-اسلو
حمل-هوایی-کالا-به-اسلو

ارسال بار به اسلو به صورت زمینی 

برای ارسال بار به اسلو ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به اسلو هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به اسلو به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به اسلو در کشور نروژ ، همه روزه ارسال بار به لندن نیز تخصصی ترین خدمات با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

ارسال چه کالاهایی به اسلو ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به اسلو ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به اسلو را کمی سخت کرده است .گمرک نروژ جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور نروژ نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک نروژ اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، اسلوج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به اسلو دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به نروژ نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به اسلو 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به اسلو می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به اسلو ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به اسلو از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به اسلو ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به اسلو ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر اسلو ، برای ارسال بار به آمستردام نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

باربری-ایران-به-اسلو
باربری-ایران-به-اسلو

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به اسلو 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به اسلو ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به اسلو بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به اسلو می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به اسلو ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به زوریخ نیز توسط تیم تخصصی آریا نوین با بهترین کیفیت انجام میشود و محموله های مختلف شما به صورت حرفه ای منتقل می شوند.

ارسال مبلمان به اسلو 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به اسلو باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به اسلو به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به اسلو مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

ارسال حیوانات به اسلو 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به اسلو نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به اسلو به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال لوازم دانشجویی به اسلو

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر اسلو را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای اسلو ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به اسلو کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

آیا برای ارسال بار به اسلو از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به اسلو را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اسلو و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به اسلو با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره حرفه ای برای حمل بار به اسلو

برای ارسال بار به اسلو ، همه روزه تیم متخصص آریا نوین کارگو با مشاوره رایگان بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . ما برا ارسال بار به اسلو از طریق مشاوره حضوری و تلفنی آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان هستیم .

تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اسلو با ارائه مشاوره ای دقیق و تخصصی در راستای بهبود خدمات و کاهش هزینه های شما گام بر می دارد . تیم ما در اسرع وقت و برای انتقال کالاهای شما بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا