ارسال بار به گراتس ( کمتر از 4 روز + بیمه کامل )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به گراتس است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود .  برای ارسال بار به گراتس ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به گراتس ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به گراتس از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . علاوه بر گراتس ، ارسال بار به وین نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل می شوند.

ارسال-بار-به-گراتس
ارسال-بار-به-گراتس

روش های ارسال بار به گراتس 

برای ارسال بار به گراتس ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به گراتس دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به گراتس به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به گراتس 
 • ارسال زمینی به گراتس
 • ارسال دریایی به گراتس

برای ارسال بار به گراتس ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . برای خدمات ارسال بار به اتریش ، تیم آریا کارگو بهترین و ارزانترین تعرفه های باربری را از طریق روش های مختلف به شما عزیزان ارائه می نماید . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

حمل هوایی برای گراتس 

یکی از روش های ارسال بار به گراتس ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای گراتس به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به گراتس به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به گراتس به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به گراتس آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به اتریش تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-گراتس
ارسال-هوایی-برای-گراتس

ارسال بار به گراتس به صورت زمینی 

برای ارسال بار به گراتس ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به گراتس هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به گراتس به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر گراتس در اتریش ، ارسال بار به آنتورپ در بلژیک نیز به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت انجام می شود و انتقال انواع محموله و کالا به صورت تخصصی صورت میگیرد .

ارسال چه کالاهایی به گراتس ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به گراتس ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به گراتس را کمی سخت کرده است .گمرک اتریش جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اتریش نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اتریش اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به گراتس دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اتریش نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به گراتس 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به گراتس می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به گراتس ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به گراتس از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به گراتس ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به گراتس ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، همه روزه خدمات ارسال بار به بارسلون نیز در اسرع وقت انجام می شود و انتقال کالاهای شما با بهترین کیفیت انجام می شود.

باربری-ایران-به-گراتس
باربری-ایران-به-گراتس

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به گراتس 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به گراتس ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به گراتس بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به گراتس می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به گراتس ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به پورتو نیز در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و با بیمه نامه کامل انجام می شود . فقط کافیست با شماره های آریا نوین کارگو در تماس باشید و محموله های خود را به ما بسپارید .

ارسال مبلمان به گراتس 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به گراتس باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به گراتس به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به گراتس مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای خدمات کارگو ، تیم متخصص ما با بهترین کیفیت آماده ارائه می باشد .

ارسال لوازم دانشجویی به گراتس

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر گراتس را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای گراتس ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به گراتس کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

آیا برای ارسال بار به گراتس از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به گراتس را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به گراتس و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به گراتس با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

کالاهای قابل ارسال از ایران به گراتس اتریش:

 • اغلب کالاهای صادراتی ایران به گرجستان شامل :
 • محصولات کشاورزی شامل انواع صیفی جات ، سیر ، پیاز ، سیب زمینی
 • قیر ، مازوت ، کک و انواع مشتقات نفتی و پتروشیمی
 • انواع لوازم خانگی
 • مصالح ساختمانی

علاوه بر این ، برخی محموله ها قابل ارسال نیستند که در قسمت کالاهای ممنوعه به آن اشاره شد .

خدمات ارسال بار به گراتس توسط آریا کارگو به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل می شوند . اگر قصد ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی به گراتس را دارید فقط کافیست با مشاوران ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا