ارسال بار به وین ( ارسال سریع 3-4 روزه )

برای ارسال بار به وین که پایتخت اتریش می باشد ، همه روزه خدمات سریع را می توانید از طریق آریا کارگو تجربه کنید . تیم آریا کارگو برای ارسال بار به وین به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه می باشد .

ارسال به وین به معنی فراهم آوردن شرایط انتقال انواع محموله های تجاری و صنعتی و شخصی می باشد که از نقاط مختلف ایران به وین ارسال می شوند. در راستای همین خدمات ، آریا نوین کارگو امکان ارسال محموله های شما به وین را با نازلترین تعرفه و فقط ظرف 3-4 روز کاری فراهم می نماید .

در ارسال بار به وین از بهترین بیمه نامه استفاده می شود که امنیت محموله های شما را به صورت کامل فراهم می نماید .

علاوه بر ارسال بار به وین ، ارسال بار به بروکسل نیز در اسرع وقت انجام میشود. فقط کافیست با شماره های آریا نوین کارگو در تماس باشید و محموله های خود را به ما بسپارید .

ارسال-بار-به-اتریش
ارسال-بار-به-اتریش

روش های ارسال بار به وین 

برای ارسال بار به وین ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به وین دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به وین به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به وین 
  • ارسال زمینی به وین
  • ارسال دریایی به وین

برای ارسال بار به وین ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . ارسال بار به اتریش تخصص تیم آریا کارگو می باشد و امکان انتقال انواع بار و کالاهای مختلف برای شما از همین طریق فراهم است .

حمل هوایی برای وین 

یکی از روش های ارسال بار به وین ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای وین به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به وین به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به وین به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به وین آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به اتریش تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-اتریش
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-اتریشارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-اتریش

ارسال بار به وین به صورت زمینی 

برای ارسال بار به وین ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به وین هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به وین به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر وین ، خدمات تخصصی آریا کارگو برای سایر کشور های دیگر نیز ارائه می شود . برای ارسال بار به برلین نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین خدمات را از ما بخواهید .

ارسال-زمینی-برای-اتریش
ارسال-زمینی-برای-اتریش

ارسال چه کالاهایی به وین ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به وین ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به وین را کمی سخت کرده است .گمرک اتریش جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اتریش نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اتریش اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به وین دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اتریش نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لباس به وین 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به وین است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به وین باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به وین را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال سنگ و سرامیک به وین 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به وین ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به وین در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد.

تیم متخصص آریا کارگو برای خدمات کارگو به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال لوازم منزل به وین 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به وین می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به وین ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به وین از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به وین ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به وین ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر ارسال بار ، آریا کارگو انواع بار و کالاهای تجاری برای سایر نقاط جهان نیز ارسال می نماید . برای ارسال بار به مادرید نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید .

باربری-ایران-به-اتریش
باربری-ایران-به-اتریش

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به وین 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به وین ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به وین بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به وین می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به وین ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

تیم حرفه ای آریا کارگو برای ارسال بار به هلسینکی در کشور فنلاند نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با بهترین کیفیت شاهد انتقال کالاهای خود باشید .

آیا برای ارسال بار به وین از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به وین را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به وین و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به وین با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

برای ارسال بار به پاریس نیز همه روزه تیم متخصص آریا نوین کارگو بهترین و حرفه ای ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به وین

یکی از مهمترین ویژگی های تیم آریا نوین کارگو ، ارائه خدمات مشاوره به صورت رایگان برای ارسال محموله ها با کمترین هزینه و بهترین ایمنی در اسرع وقت است . مشاوران ما با بررسی کامل محموله های شما ، شرایط و وضعیت کالا را بررسی و بر همین اساس روش انتقال مناسب را انتخاب نموده و امکان ارسال محموله ها را میسر می نمایند .

برای ارسال بار به وین در اتریش نیز می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما بهترین و کاملترین خدمات مشاوره را در اختیار داشته باشید و محموله های خود را به ما بسپارید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا