ارسال بار به استراسبورگ

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به استراسبورگ است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به استراسبورگ ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به استراسبورگ ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

ارسال بار به فرانسه توسط تیم آریا کارگو به صورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و شخصی را برای شما فراهم می نماییم . ما به عنوان متخصص ارسال بار به استراسبورگ ، بهترین تیم حمل و نقل را در اختیار شما قرار میدهیم .

ارسال-بار-به-استراسبورگ
ارسال-بار-به-استراسبورگ

روش های ارسال بار به استراسبورگ 

برای ارسال بار به استراسبورگ ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به استراسبورگ دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به استراسبورگ به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به استراسبورگ 
  • ارسال زمینی به استراسبورگ
  • ارسال دریایی به استراسبورگ

برای ارسال بار به استراسبورگ ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر شهر استراسبورگ ، حمل و نقل و ارسال بار به پاریس نیز به صورت تخصصی انجام میشود . ما حرفه ای ترین و کاملترین خدمات را با یک تماس تلفنی در اختیار شما قرار میدهیم .

حمل هوایی برای استراسبورگ 

یکی از روش های ارسال بار به استراسبورگ ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای استراسبورگ به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به استراسبورگ به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به استراسبورگ به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به استراسبورگ آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به فرانسه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-کالا-به-استراسبورگ
ارسال-هوایی-کالا-به-استراسبورگ

ارسال بار به استراسبورگ به صورت زمینی 

برای ارسال بار به استراسبورگ ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به استراسبورگ هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به استراسبورگ به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار به استراسبورگ به صورت زمینی حدود 20 روز زمان نیاز دارد و از نظر هزینه ای نیز مقرون به صرفه است . برای ارسال بار با تریلی به فرانسه ، هر یک از تریلی ها تا حدود 23-24 تن قابل بارگیری هستند . ههههه

علاوه بر استراسبورگ ، ارسال بار به مارسی نیز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد .

ترانزیت-کالا-به-استراسبورگ
ترانزیت-کالا-به-استراسبورگ

ارسال چه کالاهایی به استراسبورگ ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به استراسبورگ ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به استراسبورگ را کمی سخت کرده است .گمرک فرانسه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور فرانسه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک فرانسه اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به استراسبورگ دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به فرانسه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به استراسبورگ 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به استراسبورگ می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به استراسبورگ ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به استراسبورگ از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به استراسبورگ ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به استراسبورگ ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

باربری-ایران-به-استراسبورگ
باربری-ایران-به-استراسبورگ

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به استراسبورگ 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به استراسبورگ ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به استراسبورگ بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به استراسبورگ می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به استراسبورگ ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

علاوه بر استراسبورگ و مارسی ، ارسال بار به لیون نیز از خدمات تخصصی تیم آریا نوین کارگو می باشد . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لباس به استراسبورگ 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به استراسبورگ است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به استراسبورگ باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود .  با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به استراسبورگ را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال لوازم دانشجویی به استراسبورگ

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر استراسبورگ را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای استراسبورگ ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به استراسبورگ کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

خدمات کارگو از ایران برای همه شهر های کشور فرانسه انجام میشود و فقط کافیست با مشاوران ما در تماس باشید . حرفه ای ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم .

آیا برای ارسال بار به استراسبورگ از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به استراسبورگ را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به استراسبورگ و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به استراسبورگ با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

علاوه بر استراسبورگ و فرانسه ، ارسال بار به هامبورگ نیز در اسرع وقت انجام میشود و محموله های شما به آلمان نیز ارسال میشوند .

ارسال حیوانات خانگی به استراسبورگ

یکی از ویژگی ها و خدمات آریا نوین کارگو ، امکان ارسال حیوانات خانگی به استراسبورگ و سایر شهر های فرانسه است . در این خدمات ، ما همه روزه با ارائه اطلاعات لازم شرایط را برای انتقال حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و پرندگان را برای شما فراهم می نماییم .

برای ارسال حیوانات به استراسبورگ نیاز به دریافت شناسنامه ، تزریق واکسن و تزریق چیپ اطلاعات می باشد .

برای کسب اطلاعات کافی در خصوص خدمات ارسال بار به استراسبورگ فقط کافیست با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا