ارسال بار به آتن ( سریع و ارزان ) + بیمه کامل

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به آتن است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به اتن از بهترین و قوی ترین تیم مشاوره حمل و نقل بین المللی استفاده می نماید و شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی اطلاعات کاملی را دریافت نمایید .

برای ارسال بار به آتن ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آتن از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . علاوه بر آتن ، ارسال بار به نیکوزیا نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

روش های ارسال بار به آتن 

برای ارسال بار به آتن ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به آتن دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به آتن به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به آتن 
 • ارسال دریایی به آتن

برای ارسال بار به آتن ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . برای ارسال بار به یونان تجربه مهمترین موضوع است . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها تجربه در ارائه خدمات تخصصی حمل و نقل بین المللی آماده انتقال محموله های شما به صورت همه روزه می باشد . تجربه چندین ساله در ارائه خدمات و انتقال انواع کالاهای سبب شده است که حجم زیادی از اشخاص و تجار به صورت همه روزه از خدمات ما برای انتقال محموله های خود استفاده نمایند .

برای ارسال بار به آتن یا سایر شهر های یونان فقط کافیست با ما در تماس باشید .

حمل هوایی برای آتن 

یکی از روش های ارسال بار به آتن ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای آتن به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به آتن به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به آتن به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به آتن آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به یونان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

حمل-هوایی-به-آتن
حمل-هوایی-به-آتن

یکی از مهمترین خدمات ما علاوه بر ارسال بار به آتن ، ارسال بار به آنکارا می باشد که در اسرع وقت و با ارزانترین قیمت به شما عزیزان ارائه خواهد شد . با ما در تماس باشید و محموله های خود را منتقل نمایید .

ارسال چه کالاهایی به آتن ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به آتن ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آتن را کمی سخت کرده است .گمرک یونان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور یونان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک یونان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به آتن دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به یونان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال مبلمان به آتن 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به آتن باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به آتن به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به آتن مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال انواع مبلمان می توانید از خدمات کارگو استفاده نمایید که حجم زیاد محموله های شما را در اسرع وقت منتقل می نماید .

ارسال لباس به آتن 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به آتن است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به آتن باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به آتن را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

ارسال لوازم منزل به آتن 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به آتن می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به آتن ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به آتن از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به آتن ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به آتن ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به مسکو نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین و ارزانترین خدمات را تجربه کنید . تیم متخصص ما با کمترین هزینه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال-لوازم-خانه-به-آتن
ارسال-لوازم-خانه-به-آتن

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به آتن 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به آتن ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به آتن بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به آتن می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به آتن ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

یکی از تخصص های آریا کارگو ، ارسال بار به پاریس است . شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی اقدام به ارسال انواع بار و کالا و محموله های خود به پاریس نمایید.

آیا برای ارسال بار به آتن از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آتن را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آتن و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آتن با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

آتن پایتخت اساطیری یونان و مهد تمدن غرب شهری است ۳۰۰۰ ساله که نام خود را از کلمه یونانی ” آتنا ” به معنای الهه عقل وارد برگرفته است ، میدان سینما گما میدان مرکزی شهر آتن است که در نزدیکی ساختمان مجلس و یکی از معروف ‌ترین هتل ‌های شهر واقع‌ شده است و آتن یونان  با جمعیتی حدود سه میلیون و ۱۲۰ هزار نفر، پایتخت یونان و در نزدیکی خلیج سالونیک از شهرهای مهم و تاریخی جهان است ، این شهر زادگاه سقراط ، افلاطون ، ارسطو ، دموستون و دیگر فلاسفه یونانی است و این شهر، شهری زیبا و تماشایی و پر از باغ‌ های سرسبز و پارک‌ های دیدنی است که تقریبا تمام خانه‌ های آتن بالکن‌ های کوچکی دارند که ساکنان آن ‌ها، گلدان‌ های کوچک شمعدانی ‌شان را در آنجا نگهداری می‌ کنند و خیابان‌های  شهر اتن با درختان مرکبات و بخصوص پرتقال تزیین شده است.

ارسال حیوانات خانگی به اتن

برای ارسال حیوانات خانگی شما به اتن نیز آریا کارگو بهترین ها را اندیشیده است . شما عزیزان می توانید از طریق خدمات ما در عرض چند روز حیوانات خانگی مانند سگ و گربه را به راحتی به آتن ارسال کنید .

برای ارسال حیوانات خانگی ، مدارک شناسایی و شناسنامه الزامی است . علاوه بر این ، برخی از آزمایش ها و واکسیناسیون ها نیز باید انجام شود .

در نهایت ، تزریق چیپ اطلاعات حیوان انجام میشود و امکان ارسال حیوانات به آتن توسط آریا کارگو فراهم می شود . برای مشاوره و کسب اطلاعات در خصوص ارسال حیوانات به آتن تنها کافیست با شماره آریا کارگو در تماس باشید.

ارسال چمدان و اضافه بار به آتن

در برخی از موارد ، مسافران دارای اضافه بار هستند و در زمان ارائه چمدان ها به مسئولین فرودگاه ( پای کانتر ) هزینه های زیادی بابت اضافه بار می پردازند . از همین جهت ، آریا کارگو امکانی را برای شما فراهم نموده است که می توانید اضافه بار مسافری خود را با کمترین هزینه به اتن ارسال کنید .

در این خدمات که فریت بار مسافری نیز نامیده میشود می توانید از چند روز قبل محموله های خود را در اختیار ما قرار دهید و ما با کمترین هزینه آنرا به فرودگاه مقصد شما ارسال می نماییم .

شما پس از حضور در فرودگاه مورد نظر از بخش گمرک آن محموله های خود را دریافت می نمایید . هزینه انبارداری در برخی فرودگاه ها تا 24 ساعت و در برخی تا 48 ساعت رایگان است .

این روش بسیار مقرون به صرفه و ارزان است .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا