ارسال بار به آلبانی ( ارزان و سریع با بیمه کامل )

برای ارسال بار به آلبانی ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد . ما در اسرع وقت با نازلترین تعرفه های باربری حمل و نقل بین المللی را برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما ارائه می نماییم. 

ارسال بار به آلبانی سالهاست که به واسطه افزایش مهاجرت به صورت روزانه افزایش یافته است . از همین جهت ، برای حمل بار به آلبانی نیاز به شرکت های معتبر و متخصص بسیار احساس میشود. 

برای ارسال بار به آلبانی با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم. لازم به ذکر است که برای ارسال بار به آلبانی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر ارسال بار به آلبانی ، ارسال بار به روسیه نیز به صورت همه روزه انجام می شود و انتقال محموله های مختلف شما به صورت حرفه ای انجام میشود .

ارسال-بار-به-آلبانی
ارسال-بار-به-آلبانی

ارسال بار به همه شهر های مختلف آلبانی 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به آلبانی بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به آلبانی ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • تیرانا
 • کروجا
 • گیروکاسترا
 • اشکودرا
 • برات
 • و سایر شهر های آلبانی 

علاوه بر این ، ارسال بار به آلبانی از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. علاوه بر آلبانی ، ارسال بار به اتریش نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انتقال کالاها و محموله های شما با کمترین هزینه انجام می شود .

شهر های مختلف آلبانی که دارای فرودگاه بین المللی هستند برای انتقال بار هوایی بسیار مناسب هستند

ارسال هوایی محموله ها به آلبانی 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به آلبانی ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد.  ما برای ارسال بار به آلبانی به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور آلبانی را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به آلبانی یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به صربستان نیز همه روهز آریا نوین کارگو خدمات ارسال هوایی را به شما عزیزان ارائه می نماید . ما تخصصی ترین و حرفه ای ترین تیم حمل و نقل هوایی را برای انتقال کالاهای شما در اختیارتان قرار می دهیم .

ارسال-هوایی-به-آلبانی
ارسال-هوایی-به-آلبانی

ارسال زمینی برای آلبانی 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای آلبانی است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف آلبانی ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای آلبانی یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به آلبانی به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

در خدمات ارسال زمینی به آلبانی ، ارسال بار و کالا تا 24 تن با استفاده از تریلی های چادری انجام میشود و معمولا کاهای تجاری و صنعتی با استفاده از این روش منتقل میشوند . این روش بسیار مقرون به صرفه می باشد .

ارسال بار به فنلاند نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انتقال فوری کالاهای شما با بهترین کیفیت انجام میشود . برای فنلاند نیز از خدمات حمل زمینی و هوایی استفاده می شود .

ترانزیت-کالا-به-آلبانی
ترانزیت-کالا-به-آلبانی

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به آلبانی 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به آلبانی توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به آلبانی ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به آلبانی به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به آلبانی ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و آلبانی وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال بار به اسپانیا نیز می توانید به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید . انتقال بار به اسپانیا با سالها تجربه توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به آلبانی مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به آلبانی ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به آلبانی در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به آلبانی توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

هزینه های ارسال بار به آلبانی چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به آلبانی ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به آلبانی ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به آلبانی موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

علاوه بر آلبانی ، ارسال بار به نروژ نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

باربری-ایران-به-آلبانی
باربری-ایران-به-آلبانی

آیا برای ارسال بار به آلبانی از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به آلبانی را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آلبانی و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به آلبانی با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به فرانسه نیز توسط تیم آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . ما با بهترین قیمت ها آماده انتقال کالاهای شما هستیم .

چه کالاهایی برای ارسال بار به آلبانی ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به آلبانی ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به آلبانی را کمی سخت کرده است .گمرک آلبانی جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آلبانی نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آلبانی اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به آلبانی ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به آلبانی نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

ارسال بار به ایتالیا نیز از خدمات تخصصی و همه روزه و حرفه ای آریا نوین کارگو است . فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال زعفران به آلبانی  

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به آلبانی ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال فرش به آلبانی  

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای آلبانی نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به آلبانی ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به آلبانی ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به آلبانی با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به آلبانی ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود. 

خدمات تخصصی کارگو را می توانید از طریق یک تماس تلفنی از کارشناسان ما درخواست نمایید . حرفه ای و سریع انتقال محموله های شما انجام خواهد شد .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به آلبانی

خدمات تخصصی آریا نوین کارگو برای ارسال بار به آلبانی امکان مشاوره قبل از اقدام به ارسال محموله ها برای شما فراهم شده است . ما به عنوان قوی ترین و بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات ارسال بار به آلبانی ، همه روزه در اسرع وقت آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

مشاوره کارشناسان ما سبب کاهش هزینه های باربری ، افزایش ایمنی و جلوگیزی از بروز خسارات می شود . شما می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو خدمات ارسال بار به آلبانی را تنها با یک تماس تلفنی در اختیار داشته باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا