ارسال بار به کی یف ( هوایی – زمینی )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به کی یف است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود .  برای ارسال بار به کی یف ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به کی یف ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به کی یف از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید .

مجموعه آریا کارکو برای انتقال محموله های مختلف شما از مشاوره تخصصی استفاده می نماید تا محموله شما با ارزانترین قیمت و با کمترین هزینه منتقل شود . همین ویزگی سبب شده است که بسیاری از افراد که قصد ارسال بار به اوکراین یا سایر کشور های اروپایی را دارند برای انتخاب نهایی خود با آریا کارگو در تماس باشند.

روش های ارسال بار به کی یف 

برای ارسال بار به کی یف ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند. روش های مختلف ارسال بار به کی یف دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به کی یف به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به کی یف 
 • ارسال زمینی به کی یف
 • ارسال دریایی به کی یف

برای ارسال بار به کی یف ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر ارسال بار به کی یف ، ارسال بار به مسکو نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود و امکان انتقال انواع کالاها و محموله های تجاری و صنعتی شما فراهم خواهد شد.

کی‌یف (به اوکراینی: Київ [ˈkɪjiu̯]) یا کیف پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر اوکراین است. این شهر در شمال مرکزی اوکراین و در امتداد رودخانه دنیپر قرار دارد.

کی‌یف یک مرکز مهم صنعتی، علمی، آموزشی و فرهنگی در اروپای شرقی است. این شهر خانه بسیاری از صنایع پیشرفته، موسسات آموزش عالی و بناهای تاریخی است. کی‌یف دارای سیستم گسترده‌ای از حمل و نقل عمومی و زیرساخت است.

حمل هوایی برای کی یف 

یکی از روش های ارسال بار به کی یف ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای کی یف به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به کی یف به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به کی یف به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به کی یف آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به اوکراین تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال بار به کی یف به صورت زمینی 

برای ارسال بار به کی یف ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به کی یف هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به کی یف به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر کی یف و اوکراین ، ارسال بار به آنکارا و ترکیه نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال چه کالاهایی به کی یف ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به کی یف ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به کی یف را کمی سخت کرده است .گمرک اوکراین جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اوکراین نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اوکراین اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به کی یف دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اوکراین نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به کی یف 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به کی یف می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به کی یف ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به کی یف از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به کی یف ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به کی یف ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به برلین و ارسال بار به آتن نیز از خدماتی است که آریا کارگو با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه می نماید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به کی یف 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به کی یف ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به کی یف بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به کی یف می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به کی یف ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال سنگ و سرامیک به کی یف 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به کی یف ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به کی یف در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال بار به اروپا تخصص تیم آریا کارگو است و با کمترین هزینه امکان محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماییم .

ارسال زعفران به کی یف 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به کی یف ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

آیا برای ارسال بار به کی یف از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به کی یف را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به کی یف و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به کی یف با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال اضافه بار مسافری به کی یف

برای ارسال بار به کی یف ، یکی از خدمات ما ارسال اضافه بار مسافری است که می تواند در حجم های کم و وزن کم باشد . از همین جهت ، مشاوران و کارشناسان ما با ارزانترین تعرفه ها این خدمات را برای شما فراهم می نمایند .

ارسال اضافه بار مسافری به کی یف توسط آریا کارگو با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما اعم از چمدان ، بسته پستی ، لوازم خانگی و . . . به راحتی منتقل میشوند .

برای ارسال اضافه بار به کی یف امکان ارسال محموله ها تا وزن 300 کیلو فراهم است .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به کی یف

برای ارسال بار به کی یف می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما اقدام نمایید تا علاوه بر کاهش هزینه های شما ، خدمات حمل و نقل در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام شود .

مجموعه آریا کارگو بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را در اختیار دارد که دارای سابقه طولانی در خصوص ارسال بار به کی یف و اوکراین می باشند . از همین جهت ، با بررسی همه جانبه محموله های شما ، بهترین شرایط را برای انتقال آن فراهم می نمایند . فقط کافیست با ما در تماس باشید.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا