ارسال بار به مالاگا ( هوایی – زمینی )

ارسال بار به مالاگا به صورت همه روزه و تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . ما با کمترین هزینه امکان ارسال محموله های مختلف به شهر مالاگا را برای شما عزیزان فراهم می نماییم .

شما از طریق خدمات آریا نوین کارگو می توانید برای ارسال بار به مالاگا انواع محموله های شخصی ، تجاری ، صنعتی ، حیوانات خانگی ، مواد غذایی ، زعفران و . . . را بارگیری و منتقل کنید .

تیم حمل و نقل آریا نوین برای انتقال انواع کالاها از طریق خدمات حمل زمینی وهوایی امکان ارسال محموله ها را برای شما فراهم خواهد نمود . برای ارسال بار به مالاگا از بیمه نامه کامل استفاده خواهد شد .

علاوه بر مالاگا برای ارسال بار به مادرید نیز می توانید از خدمات حرفه ای و تخصصی تیم آریا نوین استفاده کنید .

ارسال-بار-به-مالاگا
ارسال-بار-به-مالاگا

روش های ارسال بار به مالاگا 

برای ارسال بار به مالاگا ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند. روش های مختلف ارسال بار به مالاگا دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به مالاگا به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به مالاگا 
 • ارسال زمینی به مالاگا
 • ارسال دریایی به مالاگا

برای ارسال بار به مالاگا ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

ارسال بار به اسپانیا در کمترین زمان ممکن با استفاده از روش های مختلف باربری انجام خواهد شد و انتقال کالاها با ارزانترین قیمت ها انجام می شود . ما برای ارسال کالاها تحت پوشش بهترین بیمه نامه از همه نقاط ایران به شما عزیزان خدماتی تخصصی ارائه می نماییم.

حمل هوایی برای مالاگا 

یکی از روش های ارسال بار به مالاگا ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است .  از آنجایی که برای مالاگا به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به مالاگا به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به مالاگا به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به مالاگا آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود.

حمل هوایی به اسپانیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-مالاگا
ارسال-هوایی-برای-مالاگا

ارسال بار به مالاگا به صورت زمینی 

برای ارسال بار به مالاگا ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به مالاگا هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به مالاگا به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر مالاگا می توانید برای ارسال بار به بارسلون نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را از ما بخواهید . تیم متخصص آریا نوین کارگو برای باربری بین المللی برای اسپانیا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

ارسال چه کالاهایی به مالاگا ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به مالاگا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به مالاگا را کمی سخت کرده است .گمرک اسپانیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اسپانیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اسپانیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، مالاگاج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به مالاگا دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اسپانیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-مالاگا
باربری-ایران-به-مالاگا

ارسال حیوانات به مالاگا 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به مالاگا نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به مالاگا به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال لوازم دانشجویی به مالاگا

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر مالاگا را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای مالاگا ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به مالاگا کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال لوازم منزل به مالاگا 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به مالاگا می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به مالاگا ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به مالاگا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به مالاگا ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به مالاگا ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به والنسیا نیز می توانید بهترین خدمات را از طریق شماره های ما ثبت سفارش نمایید و محموله های خود را با مشاوره رایگان انتقال دهید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به مالاگا 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مالاگا ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به مالاگا بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به مالاگا می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به مالاگا ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به فرانکفورت نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای آریا نوین است و امکان انتقال محموله های مختلف شما و خصوصا محموله های لوازم شخصی برای هموطنان گرامی در این شهر را فراهم می نماید .

آیا برای ارسال بار به مالاگا از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به مالاگا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مالاگا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به مالاگا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . پ

فریت بارهای تجاری و نمایشگاهی به مالاگا

اگر قصد دارید در نمایشگاه های بین المللی در مالاگا شرکت کنید ، برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به آلمان ، میتوانید از سالها تجربه ی آریا نوین کارگو در این زمینه یاری بجویید.

همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاینهای بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتی رانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در آلمان بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل مینمایند.

ارسال بار به مالاگا تخصص آریا نوین کارگو است که با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا