ارسال بار به اربیل با بهترین قیمت و ارزانترین تعرفه

اربیل یکی از مهمترین شهر های کردستان عراق است و به دلیل امکانات زیادی که دارد حجم زیادی از هموطنان و توریست ها جذب این شهر می شوند . از همین جهت خدمات ارسال بار به اربیل با کمترین هزینه و به صورت تخصصی در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله ها و کالاهای شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

برای ارسال بار به اربیل توسط آریا کارگو ، همه روزه و از طریق روش های حمل زمینی و هوایی امکان انتقال محموله ها برای شما فراهم خواهد شد . تیم متخصص آریا نوین کارگو با نازلترین قیمت ها انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم خواهد نمود .

برای ارسال بار به اربیل ، تیم متخصص متخصص ما با نازلترین هزینه و با بیمه نامه کامل آماده همکاری ا شما عزیزان است . ارسال بار به عراق تخصص آریا کارگو است .

روش های ارسال بار به اربیل 

برای ارسال بار به اربیل ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند. روش های مختلف ارسال بار به اربیل دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به اربیل به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به اربیل 
  • ارسال زمینی به اربیل

برای ارسال بار به اربیل ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم.

علاوه بر اردبیل ، خدمات ارسال بار به بغداد نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

حمل هوایی برای اربیل 

یکی از روش های ارسال بار به اربیل ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای اربیل به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به اربیل به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به اربیل به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به اربیل آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به عراق تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال بار به اربیل به صورت زمینی 

برای ارسال بار به اربیل ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به اربیل هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به اربیل به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر اربیل عراق ، خدمات آریا کارگو برای ارسال بار به استانبول نیز به صورت تخصصی و همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال چه کالاهایی به اربیل ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به اربیل ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به اربیل را کمی سخت کرده است .گمرک عراق جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور عراق نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک عراق اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به اربیل دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به عراق نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به اربیل 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به اربیل می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به اربیل ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به اربیل از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به اربیل ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به اربیل ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به باکو نیز می توانید از طریق خدمات آریا نوین کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش نمایید و محموله های خود را منتقل کنید . ما بهترین تیم حمل و نقل ایران را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم.

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به اربیل 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به اربیل ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به اربیل بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به اربیل می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به اربیل ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به ابوظبی و ارسال بار به دوحه نیز توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین بسته بندی و مشاوره رایگان انجام خواهد شد . یک تماس با شماره های ما کافیست تا خدماتی تخصصی و سریع را در اختیارتان قرار دهیم.

ارسال لباس به اربیل 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به اربیل است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به اربیل باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به اربیل را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال سنگ و سرامیک به اربیل 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به اربیل ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به اربیل در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

آیا برای ارسال بار به اربیل از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به اربیل را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اربیل و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به اربیل با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

شهر اربیل در شمال کشور عراق قرار دارد و از نظر جغرافیایی دشت می باشد و از قدیم مکانی استراتژیک بوده است،زمینهای بسیار مناسبی برای کشاورزی دارد و چهار فصل سال را دارد به اینصورت که تابستانهایی بسیار گرم و زمستانهای سردی دارد. همین موضوع سبب می شود که در خدمات حمل و نقل جاده ای هوایی همواره مشکلات متعددی بروز کنند .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا