حمل هوایی به لهستان با ارزانترین قیمت

تخصصی ترین خدمات ارسال هوایی کالا به لهستان

یکی از سریعترین روش های باربری برای ارسال بار به لهستان ، حمل هوایی است که با بهترین کیفیت و در اسرع وقت توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. ما برای حمل هوایی به لهستان ، همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه ها خدماتی تخصصی و حرفه ای در اختیار شما قرار میدهیم .

ما برای حمل هوایی به لهستان به صورت همه روزه از فرودگاه بین المللی امام خمینی آماده انتقال محموله های شما با کمترین هزینه هستیم . برای حمل هوایی به لهستان ، بیمه نامه و بارنامه معتبر در نظر گرفته می شود تا ارسال بارهای شما با بالاترین ایمنی و ضریب اطمینان انجام شود .

آریا نوین کارگو علاوه بر حمل هوایی به لهستان از سایر روش های باربری نیز برای انتقال محموله ها استفاده می نماید . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

حمل هوایی برای شهر های دارای فرودگاه بین المللی در لهستان انجام میشود :

 • ورشو
 • کراکوف
 • کاتوویتس
 • گدانسک
 • وروتسواف
حمل-و-نقل-کالا-و-محموله-به-صورت-هوایی-برای-لهستان
حمل-و-نقل-کالا-و-محموله-به-صورت-هوایی-برای-لهستان

روش های حمل بار هوایی به لهستان 

برای حمل بار هوایی به لهستان 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند .  در روش حمل هوایی به لهستان باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

این روش برای انتقال محموله های همراه مسافران بسیار مناسب است و با کمترین هزینه امکان انتقال فوری محموله ها و کالاها را فراهم می نماید .

روش های ارسال هوایی به لهستان

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به لهستان دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به لهستان توضیحاتی ارائه خواهد شد . 

روش حمل هوایی به لهستان از طریق خطوط هوایی بین المللی و داخلی انجام میشود و علاوه بر این خطوط هوایی داخلی که پرواز برای لهستان دارند نیز مورد استفاده قرار میگیرند تا محموله های شما در اسرع وقت منتقل شوند .

مجموعه آریا نوین کارگو علاوه بر حمل هوایی برای لهستان ، خدمات حمل هوایی به اوکراین را نیز به صورت همه روزه انجام میدهد.

امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

ارسال خرده بار مسافری به لهستان به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به لهستان ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به لهستان از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به لهستان است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند .  در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

با استفاده از روش فریت بار و حمل هوایی به لهستان ، جریمه های مربوط به اضافه بار در زمان مسافرت شامل شما عزیزان نخواهد شد .

برای حمل هوایی به لهستان ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

حمل هوایی به روسیه نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به صورت تخصصی انجام خواهد شد. ما حرفه ای و همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم

کارگو هوایی برای لهستان 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به لهستان ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به لهستان نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به لهستان منتقل خواهد نمود 

حمل هوایی به گرجستان توسط تیم آریا نوین کارگو به صورت همه روزه و حرفه ای توسط این تیم با سابقه درخشان انجام خواهد شد .

حمل-هوایی-لهستان
حمل-هوایی-لهستان

حمل بار هوایی مهاجرین به لهستان 

 مهاجران به لهستان در برنامه حمل اثاثیه به لهستان و حمل لوازم منزل به لهستان می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در لهستان تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به لهستان استفاده می کنند. کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند.

این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به لهستان می استفاده نمایید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی لهستان

برای حمل بار هوایی به لهستان ، برخی موارد توسط گمرک ایران و لهستان و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به لهستان می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به لهستان به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های لهستان فراهم است . 

برای حمل هوایی به ترکیه نیز می توانید از خدمات تخصصی و حرفه ای آریا نوین کارگو تنها با یک تماس تلفنی بهره مند شوید . ما با کمترین هزینه ها امکان انتقال محموله ها را برای شما فراهم می نماییم.

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

.

ارسال-تخصصی-بار-و-کالا-به-لهستان
ارسال-تخصصی-بار-و-کالا-به-لهستان

حمل هوایی فرش به لهستان

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای لهستان نیز قابل انجام است . برای حمل هوایی فرش به لهستان حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است.

برای حمل هوایی فرش ماشینی به لهستان با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، حمل هوایی فرش دستباف به لهستان ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

برای خدمات حمل هوایی ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند تا فرش های شما با ایمنی کامل منتقل شوند.

برای حمل هوایی به امارات نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

حمل هوایی لباس به لهستان

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به لهستان است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای حمل هوایی لباس به لهستان باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید .  برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به لهستان را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

حمل هوایی حیوانات به لهستان

برای فریت بار حیوانات به لهستان به صورت فریت بار ، می توانید از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید . انتقال حیوانات به لهستان از طریق خطوط هوایی به 2 صورت انجام میشود : 

 1. انتقال حیوانات داخل کابین هواپیما
 2. انتقال حیوانات از طریق قسمت بار هواپیما

برای انتقال حیوانات خانگی به لهستان در قسمت کابین، موارد زیر را مد نظر داشته باشید : 

 • تنها حیواناتی که می‌توان آن‌ها را در کابین به لهستان منتقل کرد عبارتند از: سگ، گربه و پرنده.
 • اگر یکی از مسافرین از قبل، اعلام کرده باشد که به حیوانات آلرژی دارد، امکان سفر همزمان شما و آن مسافر، وجود نخواهد داشت.
 • بر این اساس، حق تقدم برای سفر، با کسی است که زودتر از دیگری پرواز را رزرو کرده باشد.
 • اما توجه کنید که اگر حیوان خانگی شما، سگ کمکی باشد، حق تقدم همیشه برای شماست.
 • کسانی که سگ کمکی دارند، باید حداقل 48 ساعت قبل از پرواز، این موضوع را اعلام کنند و مدارک لازم را نیز ارائه دهند.
 • سگ‌های کمکی به دو نوع «SVAN» و «ESAN» تقسیم می‌شوند. نوع اول می‌تواند به صورت رایگان در کابین حضور یابد و باید گواهینامه مخصوص داشته باشد. 
 • ورود حیوانات به کابین در برخی از ایرلاین ها به کل ممنوع است . مانند ایرلاین های ایرانی 

قوانین و مقررات انتقال حیوانات خانگی به لهستان در قسمت حمل بار هواپیما، به شرح زیر است:

 • اگر اندازه قفس بیش از حد تعیین شده باشد یا خود حیوان بیشتر از 8 کیلوگرم وزن داشته باشد، باید به قسمت حمل بار منتقل شود.
 • انتقال برخی از نژادهای سگ، چه در قسمت حمل بار و چه در کابین ممنوع است، از جمله: Staffordshire، pitbull، fila brasileiro، dogo argentino و Japanese tosa.
 • اگر می‌خواهید دو حیوان را در یک قفس حمل کنید (در صورتی که وزنشان از 8 کیلو بیشتر نشود)، باید توجه کنید که آن دو حیوان با یکدیگر همزیستی داشته باشند؛ مثلا دو گربه یا دو سگ باشند.
 • در برخی از موارد، می‌توان حتی تا 3 حیوان را نیز در یک قفس حمل کرد اگر: حیوانات از یک مادر باشند و وزن هر کدام نیز از 8 کیلوگرم تجاوز نکند.

به این صورت ، فریت حیوانات به صورت هوایی به لهستان توسط آریا کارگو انجام میشود. ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهیم.

حمل هوایی بین المللی توسط آریا کارگو با بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد . با بالاترین کیفیت امکان انتقال محموله ها فراهم می شود .

حمل-هوایی-حیوانات-به-لهستان
حمل-هوایی-حیوانات-به-لهستان

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به لهستان 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به لهستان یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به لهستان با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

حمل هوایی به آذربایجان و حمل هوایی به ارمنستان نیز از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو است. ما به همه روزه محموله های مختلف شما را با بهترین کیفیت منتقل خواهیم

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به لهستان 

برای حمل هوایی به لهستان ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به لهستان منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به لهستان با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا