ارسال بار به والنسیا ( هوایی – زمینی )

والنسیا یکی از زیباترین شهر های اسپانیا می باشد که به صورت همه روزه برای ارسال محموله های مختلف به این شهر درخواست های زیادی به آریا نوین ارسال می شود . برای ارسال بار به والنسیا ، مجموعه آریا نوین کارگو به صورت تخصصی و همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان خواهد بود .

ما برای ارسال بار به والنسیا در اسرع وقت به صورت زمینی و هوایی آماده ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما هستیم . تیم متخصص آریا کارگو برای انتقال کالاها و محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد نمود .

خدمات تخصصی برای ارسال بار به والنسیا به صورت همه روزه انجام خواهد شد و امکان ارسال کالاها از همه نقاط ایران فراهم می باشد . آریا نوین کارگو برای ارسال بار به والنسیا از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید .

برای ارسال بار به اسپانیا می توانید به آریا نوین به عنوان یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل بین المللی اعتماد کنید .

ارسال-بار-به-والنسیا
ارسال-بار-به-والنسیا

روش های ارسال بار به والنسیا 

برای ارسال بار به والنسیا ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به والنسیا دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به والنسیا به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به والنسیا 
  • ارسال زمینی به والنسیا
  • ارسال دریایی به والنسیا

برای ارسال بار به والنسیا ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر والنسیا ، ارسال بار به مادرید نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین کیفیت بارگیری و ارسال می شوند .

حمل هوایی برای والنسیا 

یکی از روش های ارسال بار به والنسیا ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای والنسیا به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به والنسیا به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به والنسیا به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به والنسیا آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به اسپانیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-والنسیا
ارسال-هوایی-برای-والنسیا

ارسال بار به والنسیا به صورت زمینی 

برای ارسال بار به والنسیا ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به والنسیا هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به والنسیا به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار به بارسلون نیز یکی از تخصصی های آریا نوین کارگو می باشد که با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه خواهد شد . تیم ما با تجربه طولانی بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال چه کالاهایی به والنسیا ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به والنسیا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به والنسیا را کمی سخت کرده است .گمرک اسپانیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور اسپانیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک اسپانیا اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، والنسیاج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به والنسیا دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به اسپانیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به والنسیا 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به والنسیا می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به والنسیا ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به والنسیا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به والنسیا ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به والنسیا ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به فرانکفورت نیز به صورت همه روزه توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو انجام خواهد شد و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت کیفیت انجام خواهد شد .

باربری-ایران-به-والنسیا
باربری-ایران-به-والنسیا

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به والنسیا 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به والنسیا ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به والنسیا بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به والنسیا می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به والنسیا ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به استکهلم نیز به صورت حرفه ای و با کمترین قیمت همراه با بهترین بیمه نامه انجام می شود و امکان ارسال سریع و ارزان برای شما فراهم می شود . تیم متخصص ما با بهترین کیفیت آماده همکاری با شما عزیزان است .

ارسال سنگ و سرامیک به والنسیا 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به والنسیا ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به والنسیا در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

خدمات کارگو به صورت همه روزه برای سایر کشور های جهان نیز امکان ارسال محموله ها را فراهم می نماید .

ارسال فرش به والنسیا 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای والنسیا نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به والنسیا ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به والنسیا ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به والنسیا با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به والنسیا ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

آیا برای ارسال بار به والنسیا از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به والنسیا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به والنسیا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به والنسیا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

والنسیایا بالنسیا  مرکز بخش خودمختار والنسیا و با جمعیت ۸۰۹٫۰۰۰ نفر سومین شهر بزرگ اسپانیا پس از مادرید و بارسلونا است. این شهر سومین منطقه شهری بزرگ اسپانیا با جمعیت تقریبی ۱٫۷ تا ۲٫۳ میلیون نفر است. والنسیا از شرایط شهرهای جهانی برخوردار است. بندر والنسیا از حیث نقل و انتقال کانتینرها پنجمین بندر اروپا و بزرگ‌تر بندر مدیترانه با حجم معامله ۴٫۲۱ میلیون است.

مشاوره حرفه ای برای ارسال بار به والنسیا

برای ارسال بار به والنسیا می توانید با مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهترین کیفیت را برای انتقال محموله های خود از ما بخواهید . ما با بررسی کامل محموله ها ، شرایط انتقال بار و کالا ها را برای شما فراهم می نماییم .

مشاوران ما برای انتقال بار به صورت زمینی و هوایی آمادگی کامل برای خدمات به شما با بهترین کیفیت را دارند . ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی تحت پوشش کامل بیمه نامه انجام خواهد شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا