حمل هوایی به اسپانیا ( ایمنی ،ارزان و ظرف 3-4 روز )

یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای ارسال بار به اسپانیا ، حمل هوایی محموله ها می باشد که امکان ارسال فوری و ارزان را برای شما فراهم می نماید . بر خلاف روش زمینی و دریایی که مدت ارسال محموله بسیار زیادی است ، محموله ها در روش حمل هوایی به اسپانیا در ظرف 3-4 روز کاری منتقل می شوند .

از همین جهت ، حمل هوایی به اسپانیا یک روش عالی برای ارسال محموله های حساس و محموله هایی می باشد که نیاز به تحویل سریع آنها داریم .

برای حمل هوایی به اسپانیا بر اساس قوانین شرکت های هواپیمایی از بیمه نامه ای کامل استفاده می شود که امنیت محموله های شما را تامین می نماید . برای حمل هوایی به اسپانیا ، انتقال محموله های شما از فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد و در کمترین زمان ممکن ارسال کالاها توسط آریا نوین کارگو انجام خواهد شد .

حمل-هوایی-برای-اسپانیا
حمل-هوایی-برای-اسپانیا

روش های حمل بار هوایی به اسپانیا 

برای حمل بار هوایی به اسپانیا 2 روش وجود دارد که بر اساس نوع محموله های شما و شرایط آنها این روش ها مورد استفاده قرار میگیرند . 

در روش حمل هوایی به اسپانیا باید ابتدا از امکان ارسال محموله های خود مطلع بود تا در زمان انجام فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی دچار مشکلات و هزینه و جریمه نشویم . 

روش های ارسال هوایی به اسپانیا

 • حمل هوایی به صورت فریت بار 
 • حمل هوایی به صورت کارگو 

هر یک از روش های حمل هوایی به اسپانیا دارای شرایط و ضوابط خاص هستند که برای انتقال محموله ها باید مورد بررسی قرار گیرند . در ادامه ، برای آشنایی بیشتر شما با روش های حمل هوایی به اسپانیا توضیحاتی ارائه خواهد شد .  امیدواریم با خدمات آریا نوین کارگو بهترین تجربه را داشته باشید .

علاوه بر خدمات حمل بار هوایی به اسپانیا ، تیم حرفه ای و متخصص آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به انگلیس نیز به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال خرده بار مسافری به اسپانیا به صورت هوایی

یکی از روش های ارسال هوایی به اسپانیا ، روش ارسال به صورت مسافری می باشد . فریت بار مسافری به اسپانیا از مهمترین و سریعترین روش های انتقال محموله ها به اسپانیا است.

در این روش ، محموله های با وزن نهایتا 300 کیلو از طریق خطوط هواپیمایی و قسمت بار هواپیما های مسافری منتقل می شوند . 

در این روش ، شما عزیزان می بایست چند روز قبل از پرواز نسبت به رزرو و فرایند های گمرکی محموله های خود اقدام نمایید که این امر توسط کارشناسان آریا نوین کارگو در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

برای حمل هوایی به اسپانیا ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و تنها با یک تماس تلفنی می توانید بهترین خدمات را از ما بخواهید.

فریت بار مسافری یک روش ارزان و سریع برای انتقال محموله های مختلف شما می باشد . مجموعه آنی بار برای حمل هوایی به فنلاند نیز به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است . یک تماس با کافیست تا کالاها و محموله های شما با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل شوند .

کارگو هوایی برای اسپانیا 

یکی از روش های متداول برای حمل هوایی به اسپانیا ، ارسال محموله های تجاری و صنعتی و در حجم بالا و وزن زیاد با هواپیمای ترابری است . 

در حمل هوایی به اسپانیا نیز این امکان برای شما عزیزان فراهم است . هواپیماهای باربری بدون محدودیت وزن و حجم امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را در اسرع وقت فراهم می نمایند . 

آریا نوین کارگو با همکاری با برترین شرکت ها و خطوط هواپیمایی دنیا ، به صورت همه روزه محموله های شما را با کمترین قیمت از طریق روش کارگو به اسپانیا منتقل خواهد نمود 

کارگو هوایی برای اسپانیا توسط خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی انجام خواهد شد و در اسرع وقت بر اساس نزدیک بودن پرواز باری هماهنگ خواهد شد . علاوه بر اسپانیا ، حمل هوایی به آلمان نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و انتقال محموله ها با بالاترین ایمنی و کیفیت در دستور کار آریا نوین کارگو می باشد .

کارگو-هوایی-برای-اسپانیا
کارگو-هوایی-برای-اسپانیا

حمل بار هوایی مهاجرین به اسپانیا 

 مهاجران به اسپانیا در برنامه حمل اثاثیه به اسپانیا و حمل لوازم منزل به اسپانیا می‌کوشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. به همین منظور باید ارسال کننده‌ای توانا بیابند تا با بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها، لوازمشان را سالم و به هنگام در اسپانیا تحویل بگیرند.

لوازم منزل‌، لوازم مورد نیاز آشپزخانه و همچنین لوازم شخصی و ارزشمند‌، محتوای این محموله ها را تشکیل می‌دهد. بخشی از این بارها البته به دانشجویان مهاجری  تعلق دارد که برای ارسال کتاب و موارد مربوط به تحصیل و زندگی دانشجویی از خدمات حمل بار هوایی به اسپانیا استفاده می کنند.

کسانی که به عنوان مسافر سفر می‌کنند می‌توانند از این خدمات بهره ببرند. این افراد معمولا بارهایشان از حد مجاز بیشتر است  و بایستی جریمه اضافه بار بپردازند.  از همین جهت برای رفع این نیاز می توانید از حمل بار هوایی به اسپانیا می استفاده نمایید

یکی از تخصص های آریا نوین کارگو ، حمل هوایی به فرانسه است که با کمترین قیمت ها به صورت همه روزه برای انتقال محموله ها و لوازم مهاجرین انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو برای انتقال مواد خوراکی ، لباس ، تجهیزات صنعتی و . . . بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی اسپانیا

برای حمل بار هوایی به اسپانیا ، برخی موارد توسط گمرک ایران و اسپانیا و خطوط هواپیمایی با ممنوعیت انتقال مواجه هستند . البته در برخی موارد برای انتقال این محموله ها راهکارهایی وجود دارد که کارشناسان آریا نوین کارگو بهترین راه را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهند. 

لیست زیر بخشی از محموله های دارای محدودیت و ممنوعیت برای حمل هوایی به اسپانیا می باشند :

 • اشیاء عتیقه
 • آثار هنری اصیل
 • کتاب های خطی و چاپ سنگی
 • قطعات خوشنویسی شده
 • اوراق مینیاتور و مصنوعات طلا و نقره
 • سنگ های قیمتی
 • تابلو های نقاشی اصل
 • قالی و قالیچه دستباف
 • هرگونه عتیقه و اشیای تاریخی و میراث فرهنگی
 • اسلحه، مهمات و تجهیزات نظامی
 • فیلم ، نوار ، سی دی و تابلوهای نقاشی (فقط با مجوز وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران)
 • عطر ، ادکلن ، اسپری
 • شامپو ، نرم کننده ها ، مواد آرایشی
 • الکل
 • شربت ، آبلیمو ، سرکه و ترشیجات

حمل هوایی به اسپانیا به صورت تخصصی توسط آریا نوین کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های شما برای همه شهر های اسپانیا فراهم است . 

فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید . 

اگر قصد دارید محموله و کالاهای خود را به ایتالیا ارسال کنید ، فقط کافیست با شماره تلفن آریا نوین کارگو در تماس باشید . مجموعه آریا نوین کارگو برای حمل هوایی به ایتالیا به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات می باشد .

.

کمترین-هزینه-ارسال-هوایی-بار-و-کالا-از-ایران-به-اسپانیا
کمترین-هزینه-ارسال-هوایی-بار-و-کالا-از-ایران-به-اسپانیا

حمل هوایی لباس به اسپانیا 

یکی از خدمات آریا کارگو ، حمل هوایی انواع لباس های شما به اسپانیا است . برای فریت بار لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به اسپانیا باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا خدمات حمل هوایی لباس به اسپانیا را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید .

حمل هوایی بارهای تجاری و نمایشگاهی به اسپانیا

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صنعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و … به اسپانیا، میتوانید از سالها تجربه ی مجموعه آریا کارگو استفاده نمایید..

همکاران ما با  بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاین های بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتیرانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در اسپانیا بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می نمایند.

خدمات حمل هوایی توسط تیم آریا کارگو با بهترین قیمت و با مشاوره تخصصی انجام خواهد شد.

بسته بندی تخصصی برای حمل هوایی به اسپانیا 

یکی از مهمترین مواردی که برای حمل هوایی به اسپانیا یا سایر کشور های جهان باید مدنظر قرار داد ، بسته بندی تخصصی و حرفه ای است . 

برای بسته بندی تخصصی محموله های شما ، آریا نوین کارگو به صورت همه روزه از بهترین تجهیزات برای بسته بندی ایمن و مستحکم استفاده می نماید . 

بسته بندی باید به گونه ای باشد که از وارد شدن فشار و ضربه به محموله به خوبی محافظت نماید . 

بسته بندی برای حمل هوایی به اسپانیا با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن ، نایلون حبابدار و . . . انجام میشود . شما می توانید محموله های خود را با بالاترین ایمنی به آریا نوین کارگو بسپارید تا در اسرع وقت بارگیری و منتقل شوند . 

به آنی بار اعتماد کنید و محموله های خود را به ما بسپارید . همه روزه حجم زیادی از انواع کالا ها و محموله های هموطنان عزیزمان به صورت حمل هوایی به ترکیه ارسال می شوند .

مشاوره تخصصی برای حمل هوایی به اسپانیا 

برای حمل هوایی به اسپانیا ، مشاوره تخصصی آریا نوین کارگو بهترین راهکار برای انتقال سریع و ایمن و ارزان محموله های شما می باشد . اگر قصد دارید محموله های خود را با بهترین کیفیت به اسپانیا منتقل کنید ، با آریا نوین کارگو تماس بگیرید . 

ما برای انتقال محموله ها به روش کارگو و مسافری ، همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات هستیم . 

حمل هوایی به اسپانیا با یک تماس تلفنی انجام می پذیرد

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا