ارسال بار به پالرمو با کمترین هزینه

ارسال بار به پالرمو در ایتالیا به صورت تخصصی و سریع و ارزان با بهترین کیفیت انجام میشود و امکان انتقال محموله ها و کالاهای مختلف شما با نازلترین قیمت انجام خواهد شد . مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پالرمو در اسرع وقت آماده ارائه خدمات می باشد.

ما با نازلترین قیمت ها ، همه روزه خدمات حمل هوایی و زمینی برای پالرمو را در اختیار شما قرار میدهیم.

برای ارسال بار به ایتالیا ، علاوه بر پالرمو سایر شهر های این کشور نیز تحت پوشش خدمات تیم آریا نوین کارگو است . ارسال محموله های تجاری ، صنعتی ، شخصی و ….. برای پالرمو به صورت حرفه ای با بسته بندی کامل انجام میشود.

برای ارسال بار به اروپا می توانید از طریق یک تماس تلفنی محموله های خود را منتقل نمایید . با آریا کارگو در تماس باشید .

ارسال-بار-به-پالرمو
ارسال-بار-به-پالرمو

روش های ارسال بار به پالرمو 

برای ارسال بار به پالرمو ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به پالرمو دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به پالرمو به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به پالرمو 
 • ارسال زمینی به پالرمو
 • ارسال دریایی به پالرمو

برای ارسال بار به پالرمو ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر پالرمو ، ارسال بار به رم به صورت همه روزه انجام می شود و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

حمل هوایی برای پالرمو 

یکی از روش های ارسال بار به پالرمو ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای پالرمو به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به پالرمو به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به پالرمو به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به پالرمو آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به ایتالیا تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-پالرمو
ارسال-هوایی-به-پالرمو

ارسال بار به پالرمو به صورت زمینی 

برای ارسال بار به پالرمو ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به پالرمو هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به پالرمو به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر پالرمو ، ارسال بار به میلان و ارسال بار به ناپل در اسرع وقت انجام میشود و انتقال همه نوع محموله ها با بالاترین کیفیت انجام میشود .

ارسال چه کالاهایی به پالرمو ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به پالرمو ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به پالرمو را کمی سخت کرده است .گمرک ایتالیا جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور ایتالیا نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک ایتالیا اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به پالرمو دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار مسافری به ایتالیا نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-پالرمو
باربری-ایران-به-پالرمو

ارسال لوازم منزل به پالرمو 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به پالرمو می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به پالرمو ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به پالرمو از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به پالرمو ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به پالرمو ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر ارسال بار به پالرمو ، مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به تورین نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به پالرمو 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به پالرمو ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به پالرمو بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به پالرمو می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به پالرمو ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال لباس به پالرمو 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به پالرمو است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به پالرمو باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به پالرمو را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال مبلمان به پالرمو 

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به پالرمو باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به پالرمو به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به پالرمو مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

برای ارسال بار به پالرمو می توانید با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت از خدمات آریا کارگو استفاده نمایید.

آیا برای ارسال بار به پالرمو از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به پالرمو را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به پالرمو و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به پالرمو با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به استراسبورگ و ارسال بار به اشتوتگارت نیز به صورت تخصصی انجام میشود و همه روزه امکان ارسال محموله های مختلف برای شما فراهم خواهد بود .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا