ارسال بار به اشتوتگارت به صورت زمینی و هوایی

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به اشتوتگارت است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به اشتوتگارت ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به اشتوتگارت ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

برای ارسال بار به آلمان ، همه شهر های این کشور به صورت کامل تحت پوشش خدمات ما می باشند . برای ارسال بار به اشتوتگارت ، همه روزه خدمات آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با مشاوره رایگان انتقال محموله های خود را انجام دهید .

ارسال-بار-به-اشتوتگارت
ارسال-بار-به-اشتوتگارت

روش های ارسال بار به اشتوتگارت 

برای ارسال بار به اشتوتگارت ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به اشتوتگارت دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به اشتوتگارت به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به اشتوتگارت 
 • ارسال زمینی به اشتوتگارت
 • ارسال دریایی به اشتوتگارت

برای ارسال بار به اشتوتگارت ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر اشتوتگارت ، همه روزه برای ارسال بار به برلین که پایتخت کشور آلمان است نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود.

حمل هوایی برای اشتوتگارت 

یکی از روش های ارسال بار به اشتوتگارت ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای اشتوتگارت به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به اشتوتگارت به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به اشتوتگارت به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به اشتوتگارت آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به آلمان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-اشتوتگارت
ارسال-هوایی-برای-اشتوتگارت

ارسال بار به اشتوتگارت به صورت زمینی 

برای ارسال بار به اشتوتگارت ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به اشتوتگارت هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به اشتوتگارت به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار به مونیخ نیز در کمترین زمان ممکن انجام میشود و امکان ارسال محموله های شما از فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد . ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه انجام خواهیم داد .

ارسال چه کالاهایی به اشتوتگارت ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به اشتوتگارت ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به اشتوتگارت را کمی سخت کرده است .گمرک آلمان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور آلمان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک آلمان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به اشتوتگارت دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به آلمان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-اشتوتگارت
باربری-ایران-به-اشتوتگارت

ارسال لوازم منزل به اشتوتگارت 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به اشتوتگارت می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به اشتوتگارت ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به اشتوتگارت از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به اشتوتگارت ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به اشتوتگارت ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند . برای ارسال بار به هامبورگ نیز در اسرع وقت محموله های مختلف شما با کمترین هزینه از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد .

ما با بهترین مشاوره به صورت رایگان آماده ارائه خدمات تخصصی هستیم و انواع کالاهای تجاری و شخصی شما بارگیری و منتقل خواهند شد .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به اشتوتگارت 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به اشتوتگارت ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به اشتوتگارت بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به اشتوتگارت می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به اشتوتگارت ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

علاوه بر اشتوتگارت ، ارسال بار به فرانکفورت با بترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . توسط تیم متخصصی آریا نوین می توانید انواع لوازم شخصی خود را منتقل نمایید .

ارسال حیوانات به اشتوتگارت

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به اشتوتگارت نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به اشتوتگارت به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال لوازم دانشجویی به اشتوتگارت

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر اشتوتگارت را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به اشتوتگارت ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به اشتوتگارت کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال سنگ و سرامیک به اشتوتگارت

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به اشتوتگارت ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به اشتوتگارت در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

آیا برای ارسال بار به اشتوتگارت از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به اشتوتگارت را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اشتوتگارت و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به اشتوتگارت با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند

ارسال بار به استانبول نیز توسط تیم متخصص آریا نوین انجام خواهد شد و محموله های شما به ترکیه منتقل می شوند .

ارسال حیوانات به اشتوتگارت

یکی از خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، ارسال انواع حیوانات خانگی مانند سگ و گربه است . برای ارسال حیوانات خانگی به اشتوتگارت و سایر شهر های آلمان ، آریا نوین کارگو از ابتدای امر تا تحویل حیوانات در کنار شما عزیزان است .

ارسال حیوانات نیاز به واکسیناسیون ، دریافت شناسنامه ، چیپ اطلاعات و . .. می باشد . ما برای ارسال بار به اشتوتگارت همه روزه به شما بهترین خدمات را ارائه می نماییم.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا