ارسال بار به اسکورا ( ارسال فوری هوایی و زمینی )

ارسال بار به اسکورا در نروژ به صورت همه روزه و با کمترین هزینه توسط تیم متخصص آریا نوین با کمترین هزینه انجام خواهد شد . ما برای انتقال محموله های شما از ایران به اسکورا در نروژ از طریق شماره تلفن آریا نوین کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستیم .

ارسال بار به اسکورا را می توانید برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی از طریق شماره های آریا نوین کارگو ثبت سفارش نمایید . آریا کارگو برای انتقال محموله ها به اسکورا به صورت همه روزه با بهترین بیمه نامه خدمات تخصصی را به شما عزیزان ارائه می نماید .

محموله ها و لوازم مهاجرین گرامی تنها با یک تماس تلفنی بارگیری و با بهترین بیمه نامه منتقل می شوند .

اسکورا در مجمع‌الجزایر لوفوتن واقع شده است. Skovra برای هرکسی که از یک زندگی آرام لذت می‌برد ایده‌آل است. ماشین‌های زیادی در جزیره وجود ندارد بنابراین افراد زیادی از یک مکان به مکان دیگر پیاده‌روی می‌کنند. 

علاوه بر اسکورا برای ارسال بار به اسلو نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

ارسال-بار-به-اسکورا
ارسال-بار-به-اسکورا

روش های ارسال بار به اسکورا 

برای ارسال بار به اسکورا ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به اسکورا دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به اسکورا به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به اسکورا 
 • ارسال زمینی به اسکورا
 • ارسال دریایی به اسکورا

برای ارسال بار به اسکورا ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . برای ارسال بار به نروژ ، تیم متخصص آریا نوین گارگو با بهترین تیم مشاوره آماده همکاری و ارائه مشاوره برای انتقال محموله های شما می باشد .

حمل هوایی برای اسکورا 

یکی از روش های ارسال بار به اسکورا ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای اسکورا به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به اسکورا به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به اسکورا به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به اسکورا آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به نروژ تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-برای-اسکورا
ارسال-هوایی-برای-اسکورا

ارسال بار به اسکورا به صورت زمینی 

برای ارسال بار به اسکورا ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به اسکورا هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به اسکورا به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

ارسال بار به مالمو سوئد نیز توسط تیم آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . ما برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهیم نمود .

ارسال چه کالاهایی به اسکورا ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به اسکورا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به اسکورا را کمی سخت کرده است .گمرک نروژ جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور نروژ نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک نروژ اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، اسکوراج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به اسکورا دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به نروژ نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به اسکورا 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به اسکورا می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به اسکورا ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به اسکورا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به اسکورا ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به اسکورا ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

ارسال بار به گلاسکو نیز به صورت حرفه ای و همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با ارزانترین تعرفه ها به انگلستان ارسال خواهند شد .

باربری-ایران-به-اسکورا
باربری-ایران-به-اسکورا

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به اسکورا 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به اسکورا ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به اسکورا بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به اسکورا می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به اسکورا ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به اشتوتگارت نیز در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با کمترین هزینه منتقل خواهند شد .

ارسال زعفران به اسکورا 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به اسکورا ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال لوازم دانشجویی به اسکورا

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر اسکورا را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای اسکورا ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به اسکورا کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

بهترین و ارزانترین خدمات کارگو را می توانید از طریق شماره های آریا کارگو استعلام نمایید.

آیا برای ارسال بار به اسکورا از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به اسکورا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به اسکورا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به اسکورا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال حیوانات خانگی به اسکورا

برای ارسال بار به اسکورا یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو امکان انتقال حیوانات خانگی می باشد . تیم آریا نوین کارگو برای ارسال حیوانات شما به اسکورا امکان انتقال حیوانات خانگی مانند سگ و گربه را برای شما فراهم می نماید.

برای ارسال حیوانات به اسکورا ، تزریق چیپ ، واکسیناسیون ، دریافت شناسنامه و موارد دیگری الزامی است .

بهترین و حرفه ای ترین خدمات ارسال بار به اسکورا را می توانید از شماره های آریا نوین کارگو بخواهید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا