ارسال بار به مالمو ( فوری و ارزان 4 روزه )

برای ارسال بار به مالمو به صورت همه روزه تخصصی می توانید از طریق شماره های ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش کنید . ارسال بار به مالمو به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما با ارزانترین قیمت بارگیری و منتقل می شود .

برای ارسال بار به مالمو ؛ همه روزه خدمات آریا نوین کارگو امکان ارسال محموله های مختلف شما به صورت زمینی و هوایی فراهم خواهد شد .

در مجموعه آریا نوین کارگو ، ارسال بار به مالمو یا سایر شهر های سوئد به صورت همه روزه با بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد .

علاوه بر مالمو ، ارسال بار به استکهلم نیز با کمترین هزینه ها انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-مالمو
ارسال-بار-به-مالمو

روش های ارسال بار به مالمو 

برای ارسال بار به مالمو ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به مالمو دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به مالمو به صورت زیر هستند : 

  • ارسال هوایی به مالمو 
  • ارسال زمینی به مالمو
  • ارسال دریایی به مالمو

برای ارسال بار به مالمو ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر مالمو ، ارسال بار به سولنا نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما به روش های مختلف با بهترین کیفیت بارگیری و منتقل خواهند شد .

حمل هوایی برای مالمو 

یکی از روش های ارسال بار به مالمو ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای مالمو به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به مالمو به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به مالمو به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به مالمو آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به سوئد تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-به-مالمو
ارسال-هوایی-بار-به-مالمو

ارسال بار به مالمو به صورت زمینی 

برای ارسال بار به مالمو ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به مالمو هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به مالمو به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

برای ارسال بار به سوئد ، تیم متخصص آریا نوین کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه از طریق زمینی انتقال محموله ها را انجام خواهد داد . برای حمل و نقل زمینی نیز

ارسال چه کالاهایی به مالمو ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به مالمو ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به مالمو را کمی سخت کرده است .گمرک سوئد جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئد نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئد اقدام نمایید.

  1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
  2. مواد غذایی شامل حبوبات ، مالموج و . . . 
  3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
  4. عرقیات و ترشیجات 
  5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
  6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به مالمو دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به سوئد نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-مالمو
باربری-ایران-به-مالمو

ارسال لوازم منزل به مالمو 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به مالمو می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به مالمو ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به مالمو از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به مالمو ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به مالمو ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر ارسال بار به مالمو در کشور سوئد ، ارسال بار به میلان نیز به صورت همه روزه و سریع انجام خواهد شد و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود.

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به مالمو 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به مالمو ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به مالمو بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به مالمو می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به مالمو ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به بازل سوئیس نیز در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

ارسال فرش به مالمو 

یکی از مهمترین خدمات آریا کارگو ، ارسال فرش می باشد که به صورت همه روزه برای مالمو نیز قابل انجام است . برای ارسال فرش به مالمو ، 3 روش دریایی ، زمینی و هوایی قابل استفاده می باشند .  در آریا کارگو برای ارسال فرش به مالمو ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است . 

ارسال فرش ماشینی به مالمو با محدودیت خاصی همراه نیست و تنها کافی خواهد بود که در بسته‌بندی این فرش‌ها، نهایت ظرافت و دقت را به خرج بدهید تا کمترین آسیب به آن‌ها وارد نشود. هزینه ارسال بسته به مقصد شما، حجم و ابعاد بار و همین طور ارزش آن، مشخص خواهد شد.

همان طور که در ابتدا نیز اشاره کردیم، به دلیل ویژگی‌های خاص فرش‌های دستباف، ارسال فرش دستباف به مالمو ، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود.

ارسال لوازم دانشجویی به مالمو

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر مالمو را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای مالمو ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به مالمو کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

برای خدمات کارگو از ایران نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین خدمات مورد نیاز خود را ثبت نمایید .

آیا برای ارسال بار به مالمو از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به مالمو را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به مالمو و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به مالمو با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به مالمو

برای ارسال بار به مالمو سوئد ، بهتر است قبل از هر اقدامی با کارشناسان و متخصصین آریا نوین کارگو مشاوره نمایید . مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما سبب کاهش هزینه های شما و انتقال سریع و ارزان محموله های شما می شود .

تیم متخصص و مشاوران ما برای انتقال محموله های شما با ارزانترین قیمت ها بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

برای ارسال بار به مالمو ، مشاوره تخصصی و حرفه ای در اختیار شما قرار میگیرد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا