ارسال بار به بصره ( هوایی – زمینی )

بصره استان جنوبی عراق است که یکی از سرسبز ترین نقاط عراق است و همه ساله حجم زیادی از مسافران و مهاجرین به این استان وارد می شوند . از همین جهت ، خدمات حمل و نقل محموله های تجاری نیز از نیاز های این محدوده است . برای ارسال بار به بصره ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال محموله تجاری به بصره از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو می باشد و با بهترین کیفیت و به صورت همه روزه انجام خواهد شد . ما در مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال محموله ها و لوازمات شخصی نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماییم .

برای ارسال بار به بصره از طریق روش های حمل و نقل مختلف آماده همکاری با شما عزیزان هستیم . علاوه بر بصره ، ارسال بار به بغداد نیز در اسرع وقت انجام خواهد شد .

روش های ارسال بار به بصره 

برای ارسال بار به بصره ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بصره دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بصره به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بصره 
 • ارسال زمینی به بصره

برای ارسال بار به بصره ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

ارسال بار به عراق تخصص تیم آریا کارگو است و برای انتقال محموله های مختلف به صورت همه روزه آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان هستیم . تیم متخصص آریا کارگو با کمترین هزینه بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

حمل هوایی برای بصره 

یکی از روش های ارسال بار به بصره ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بصره به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بصره به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بصره به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود. برای ارسال هوایی به بصره آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود.

حمل هوایی به عراق تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال بار به بصره به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بصره ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بصره هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به بصره به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار به بصره ، برای ارسال بار به سلیمانیه نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

ارسال چه کالاهایی به بصره ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بصره ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بصره را کمی سخت کرده است .گمرک عراق جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور عراق نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک عراق اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بصره دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به عراق نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال حیوانات خانگی به بصره 

گاهی مشتریان ما نیاز دارند تا حیوان خانگی خود ( از قبیل سگ ، گربه ، خرگوش ، پرنده های زینتی و … ) را توسط باربری هوایی با هواپیما به خارج از کشور ارسال نمایند که برای ارسال بار به بصره نیز این امکان فراهم است .

حمل هوایی حیوانات زنده شامل رعایت موارد ویژه ای می باشد تا حیوان زنده بتواند در طول سفر طولانی خود با هواپیما ، در “بهترین استانداردهای نگهداری حیوانات زنده” حمل شده و به سلامت و در نهایتِ ایمنی به مقصد برسد.

مدارک زیر برای ارسال حیوانات به بصره به صورت زیر می باشند : 

 1. مجوز ورود به کشور مقصد (در صورت نیاز)
 2. ارائه اصل گواهی بهداشت از سازمان دامپزشکی دولتی کشور مبدا باید در شرایطی که ۷ روز از تاریخ صدورش نگذشته باشد ، به همراه درج نام صاحب حیوان در آن . 
 3. ارائه اصل و کپی شناسنامه و گذرنامه حیوان با درج مشخصات کامل و مدارک واکسیناسیون معتبر به ویژه واکسن هاری (به اضافه درج صاحب حیوان)
 4. تکمیل مشخصات فرم درخواست حمل حیوان زنده در شرکت حمل بار
 5. به همراه داشتن میکروچیپ ، شماره‌ میکروچیپ و تاریخ دقیق آن

ارسال لوازم دانشجویی به بصره

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر بصره را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای بصره ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم دانشجویی به بصره کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما بهترین خدمات فریت بار را دریافت کنید .

ارسال لوازم منزل به بصره 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بصره می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بصره ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بصره از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بصره ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به بصره ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر بصره ، ما برای خدمات ارسال بار به اربیل نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماییم . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بصره 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بصره ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بصره بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بصره می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بصره ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

علاوه بر عراق ، تیم متخصص آریا نوین کارگو برای ارسال بار به دوحه نیز بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . شما می توانید انواع محموله ها و کالاهای خود را از این طریق ارسال نمایید .

آیا برای ارسال بار به بصره از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بصره را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بصره و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند. 

برای ارسال بار به بصره با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

خدمات کارگو برای انتقال محموله های مختلف به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به بصره

همانطور که می دانید ، بصره یکی از شهر های نزدیک به مرز ایران است و از همین جهت حجم محموله های ارسال شده به این شهر همواره زیاد است . از طریق شماره های تیم آریا کارگو می توانید با مشاوره تخصصی و حرفه ای ما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار داشته باشید .

ما برای ارسال بار به بصره به صورت 24 ساعته اماده ارائه بهترین مشاوره به صورت تخصصی هستیم تا هزینه های حمل و نقل شما را کاهش داده و علاوه بر این خدماتی سریع و تخصصی را نیز در اختیارتان قرار دهیم.

با آریا کارگو در تماس باشید .

4/5 (1 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا