ارسال بار به ورشو ( ارزان و فوری 3-4 روزه )

برای ارسال بار به ورشو می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آریا کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را منتقل کنید . ما برای ارسال بار به ورشو به صورت تخصصی و با سالها سابقه در ارائه خدمات در ارائه این خدمات آماده همکاری با اشخاص و تجاری گرامی می باشیم .

برای ارسال بار به ورشو روش های باربری مختلفی وجود دارند که همه آنها به صورت تخصصی در اختیار شما قرار میگیرند . تیم متخصص آریا کارگو برای ارسال بار به ورشو در اسرع وقت آماده ثبت سفارش شما خواهد بود .

ارسال بار به ورشو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی انجام میشود و با پوشش بیمه نامه کامل می توانید از ایمنی محموله خود اطمینان حاصل کنید.

ارسال بار به لهستان توسط آریا کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

روش های ارسال بار به ورشو 

برای ارسال بار به ورشو ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به ورشو دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به ورشو به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به ورشو 
 • ارسال زمینی به ورشو
 • ارسال دریایی به ورشو

برای ارسال بار به ورشو ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر ارسال بار به ورشو در لهستان ، ارسال بار به کی یف در اوکراین نیز در اسرع وقت با استفاده از روش های حمل و نقل مختلف انجام می شود .

لازم به ذکر است که تمامی روش های باربری به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه و شامل مشاوره رایگان هستند .

حمل هوایی برای ورشو 

یکی از روش های ارسال بار به ورشو ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای ورشو به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به ورشو به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به ورشو به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به ورشو آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به لهستان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال بار به ورشو به صورت زمینی 

برای ارسال بار به ورشو ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به ورشو هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به ورشو به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد. برای ارسال بار به مسکو نیز تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را با ارزانترین تعرفه ها در اختیار داشته باشید .

ارسال چه کالاهایی به ورشو ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به ورشو ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به ورشو را کمی سخت کرده است .گمرک لهستان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور لهستان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک لهستان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به ورشو دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به لهستان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

باربری-ایران-به-ورشو
باربری-ایران-به-ورشو

ارسال سنگ و سرامیک به ورشو 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به ورشو ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به ورشو در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

ارسال زعفران به ورشو 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به ورشو ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

ارسال لوازم منزل به ورشو 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به ورشو می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به ورشو ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به ورشو از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به ورشو ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند .

برای ارسال اثاثیه به ورشو ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر ورشو ، ارسال بار به هلسینکی در فنلاند نیز در اسرع وقت انجام میشود و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به ورشو 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به ورشو ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به ورشو بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به ورشو می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به ورشو ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

برای ارسال بار به استکهلم در کشور سوئد نیز می توانید از طریق شماره های آریا کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را ثبت سفارش کنید . ما بهترین کیفیت خدمات را با ارزانترین تعرفه ها به شما عزیزان ارائه می نماییم .

آیا برای ارسال بار به ورشو از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به ورشو را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به ورشو و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به ورشو با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

ارسال بار به اروپا تخصص تیم آنی بار است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود. یک تماس با ما کافیست تا بهترین خدمات را در اختیارتان قرار دهیم .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا