ارسال بار به بلگراد ( ارسال 4 روزه و ارزان + بیمه)

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به بلگراد است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود و شما می توانید از این طریق محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید .

ارسال بار به بلگراد توسط تیم متخصص آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و با پوشش کامل بیمه نامه می توانید محموله های خود را منتقل کنید . ارسال بار به بلگراد از همه نقاط ایران انجام خواهد شد و برای حمل و نقل کالاهای شما ، ما همیشه بهترین مشاوره را به صورت رایگان ارائه می نماییم .

برای ارسال بار به بلگراد می توانید از روش های حمل زمینی و هوایی استفاده کنید .

برای ارسال بار به صربستان ، تیم متخصص آریا نوین کارگو بهترین خدمات را برای شما شهر های این کشور به شما عزیزان ارائه می نماید .

ارسال-بار-به-بلگراد
ارسال-بار-به-بلگراد

روش های ارسال بار به بلگراد 

برای ارسال بار به بلگراد ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به بلگراد دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به بلگراد به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به بلگراد 
 • ارسال زمینی به بلگراد
 • ارسال دریایی به بلگراد

برای ارسال بار به بلگراد ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم . علاوه بر ارسال بار به بلگراد ، ارسال بار به وین نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل می شوند .

مشاوره رایگان با کارشناسان فقط از طریق تماس تلفنی انجام خواهد شد.

حمل هوایی برای بلگراد 

یکی از روش های ارسال بار به بلگراد ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای بلگراد به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به بلگراد به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به بلگراد به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به بلگراد آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به صربستان تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-بلگراد
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-بلگراد

ارسال بار به بلگراد به صورت زمینی 

برای ارسال بار به بلگراد ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به بلگراد هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به بلگراد به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

تخصصی ترین خدمات حمل و نقل به صورت زمینی توسط آریا کارگو ارائه می شود و علاوه بر بلگراد برای ارسال بار به مادرید نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید .

ارسال چه کالاهایی به بلگراد ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به بلگراد ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به بلگراد را کمی سخت کرده است .گمرک صربستان جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور صربستان نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک صربستان اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به بلگراد دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار مسافری به صربستان نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به بلگراد 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به بلگراد می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به بلگراد ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به بلگراد از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به بلگراد ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به بلگراد ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به بروکسل نیز می توانید تنها با یک تماس تلفنی بهترین و تخصصی ترین خدمات را از ما بخواهید و انتقال کالاهای خود را به ما بسپارید .

باربری-ایران-به-بلگراد
باربری-ایران-به-بلگراد

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به بلگراد 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بلگراد ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به بلگراد بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به بلگراد می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به بلگراد ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال زعفران به بلگراد 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به بلگراد ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید . 

ارسال لباس به بلگراد 

یکی از خدمات آریا کارگو ، ارسال انواع لباس های شما به بلگراد است . برای ارسال لباس باید بسته بندی مناسبی در نظر گرفته شود . در بسیاری از موارد ، بهترین بسته بندی را می توان استفاده از چمدان در نظر گرفت . شما عزیزان می توانید اگر حجم لباس هایتان در حد چمدان است از این روش استفاده کنید . 

در غیر این صورت برای ارسال لباس به بلگراد باید از بسته بندی مناسبی که بر اساس میزان حجم و ابعاد لباس است استفاده نمایید . 

برای ارسال لباس ، هزینه های گمرکی نیز باید پرداخت شود که بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . 

با شماره های آریا کارگو در تماس باشید تا ارسال لباس به بلگراد را به صورت تخصصی و سریع انجام دهید . 

ارسال سنگ و سرامیک به بلگراد 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به بلگراد ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به بلگراد در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

خدمات کارگو برای انتقال سنگ و سرامیک در حجم و وزن زیاد به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد .

آیا برای ارسال بار به بلگراد از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به بلگراد را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به بلگراد و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به بلگراد با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

آیا امکان ارسال حیوانات به بلگراد وجود دارد ؟

بله . برای ارسال حیوانات خانگی به بلگراد نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را از ما بخواهید . ارسال حیوانات نیاز به انجام واکسن ، دریافت شناسنامه ، تزریق چیپ و . . . دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ما این خدمات را در اسرع وقت در اختیار داشته باشید .

ارسال حیوانات به بلگراد تحت قوانین سازمان های هواپیمایی انجام می شود که در برخی موارد امکان حضور حیوانات در کابین مسافر و در برخی موارد فقط امکان حمل از طریق محفظه بار ممکن خواهد بود .

برای انتقال حیوانات به صربستان فقط کافیست با ما در تماس باشید .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا