ارسال بار به سنگاپور ( مشاوره رایگان + بیمه کامل )

ارسال بار به سنگاپور یکی از خدماتی است که آریا کارگو به صورت همه روزه با کمترین نرخ و قیمت انجام خواهد داد و امکان ارسال محموله های تجاری و صنعتی شما را فراهم خواهد نمود . ما با بهترین کیفیت و با بهترین بیمه نامه برای ارسال بار به سنگاپور آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

برای ارسال بار به سنگاپور با آریا نوین کارگو ، همه روزه روش های مختلف که متناسب با نوع محموله و نیاز شما باشد در اختیارتان قرار میگیرد. 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی
 • حمل دریایی

ما به عنوان برترین شرکت حمل بین المللی ، همه روزه آماده انتقال محموله ها در شرایط و وضعیت های مختلف با قیمت بسیار مناسب هستیم.  لازم به ذکر است که برای ارسال بار به سنگاپور ، محموله های شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار می گیرند و امکان ارسال ایمن فراهم است.

علاوه بر سنگاپور ، ارسال بار به مالزی نیز به صورت همه روزه و تخصصی انجام خواهد شد و محموله های مختلف شما با کمترین هزینه منتقل می شوند .

ارسال-بار-به-سنگاپور
ارسال-بار-به-سنگاپور

ارسال بار به همه شهر های سنگاپور 

یکی از ویژگی های خدمات آریا نوین کارگو ، ارسال بار به سنگاپور بدون محدودیت و برای همه شهر های این کشور است . بر اساس شرایط و نوع محموله و روش حمل ، امکان استفاده از خدمات آریا نوین کارگو فراهم میباشد . 

ما برای ارسال بار به سنگاپور ، همه شهر های کوچک و بزرگ را تحت پوشش قرار داده ایم و برای شهر های فاقد گمرک ، امکان ترخیص کالا در گمرک شهر نزدیک به آن فراهم است . 

 • سنگاپور 
 • آنگ مو کیو
 • بدوک
 •  بوکیت باتوک
 • بوکیت تیماه
 • و سایر شهر های سنگاپور 

علاوه بر این ، ارسال بار به سنگاپور از همه نقاط ایران انجام میشود و محدودیت در این خصوص وجود ندارد. علاوه بر سنگاپور که یکی از مهمتری کشور های آسیایی است ، ارسال بار به امارات نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید .

ارسال هوایی محموله ها به سنگاپور 

یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال بار به سنگاپور ، روش حمل هوایی است که توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد. 

ما برای ارسال بار به سنگاپور به صورت همه روزه از فرودگاه امام خمینی آمادگی ارسال انواع لوازم شخصی و تجاری شما به مقاصد مختلف در کشور سنگاپور را داریم. 

آریا نوین کارگو با ارزانترین نرخ و قیمت در اسرع وقت محموله های شما را با بهترین کیفیت در شهر مورد نظر شما در گمرک فرودگاه تحویل خواهد شد . 

ارسال هوایی به سنگاپور یکی از سریعترین و بهترین روش های برای انتقال محموله ها تا 300 کیلو می باشد که توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد.

علاوه بر ارسال هوایی برای سنگاپور ، ارسال بار به قطر نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود و محموله های مختلف را در کمترین زمان منتقل نمایید .

ارسال-هوایی-برای-سنگاپور
ارسال-هوایی-برای-سنگاپور

ارسال زمینی برای سنگاپور 

یکی از مهمترین ویژگی های آریا نوین کارگو ، امکان ارسال زمینی محموله ها برای سنگاپور است . در این روش ، محموله های شما با استفاده از تریلی ترانزیت بارگیری و از طریق مرز زمینی به نقاط مختلف سنگاپور ارسال میشود . 

روش حمل زمینی برای سنگاپور یکی از روش های مقرون به صرفه و با نرخ کرایه و هزینه ای مناسب است که برای انتقال اثاثیه و کالا های تجاری مورد استفاده قرار میگیرد . 

برای ارسال بار به سنگاپور به صورت زمینی ، همه روزه مشاوران و کارشناسان آریا نوین کارگو آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند.

ارسال بار به ارمنستان نیز با بهترین کیفیت و به صورت همه روزه انجام خواهد شد تا در کمترین زمان ممکن محموله های شما منتقل شوند .

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به سنگاپور 

یکی دیگر از خدماتی که برای ارسال بار به سنگاپور توسط آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم شخصی با کمترین هزینه می باشد. 

برای ارسال اینگونه محموله ها به سنگاپور ، روش زمینی بسیار روش مناسبی برای حمل حجم زیاد محموله ها می باشد . اما برای انتقال چند تکه اثاثیه و لوازم ، امکان ارسال بار به سنگاپور به صورت هوایی فراهم است و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله ها منتقل خواهند شد. 

برای ارسال اثاث و لوازم خانه به سنگاپور ، هزینه هایی بابت خروج اثاثیه و گمرک ایران و سنگاپور وجود دارد که بر اساس نوع محموله مشخص میشود. 

برای حمل زمینی ، آریا نوین کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود .

برای ارسال بار به کویت نیز می توانید از طریق تماس با شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش نموده و کالاهای خود را منتقل کنید .

آیا بسته بندی برای ارسال بار به سنگاپور مهم است ؟ 

یکی از مهمترین موضوعات برای خدمات ارسال بار به سنگاپور ، بسته بندی حرفه ای محموله ها می باشد . در صورتی که محموله های شما به خوبی بسته بندی نشده باشند ، علاوه بر عدم پذیرش آنها در گمرک فرودگاه ، مشکلاتی مانند شکستگی به دلیل بارگیری و جابجایی نیز ممکن است به وجود آید.

از همین جهت ، برای بسته بندی باید موارد مهمی رعایت شود و بر اساس نوع محموله باید بسته بندی مناسب برای آن در نظر گرفته شود. 

به عنوان مثال ، برای ارسال بار به سنگاپور در صورتی که محموله شما شکستنی باشد ، باید از بسته بندی چوبی مخصوص استفاده شود و داخل بسته بندی با استفاده تجهیزات مناسب مانند نایلون حبابدار و . . . استفاده شود.

برای حمل مواد غذایی نیز باید از جعبه های یونولیت ( یخچالی ) استفاده نمود و با استفاده از یخ خشک فضای داخل آن را برای نگهداری چند روزه مواد غذایی مناسب کرد.

برای ارسال بار به سنگاپور توسط آریا نوین کارگو ، همه روزه خدمات بسته بندی با حرفه ای ترین تیم به شما عزیزان ارائه میشود. فقط کافیست با ما در تماس باشید.

ارسال بار به دبی نیز با بهترین کیفیت انجام می شود و محموله های شما در کمترین زمان ممکن منتقل می شوند . با ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید .

هزینه های ارسال بار به سنگاپور چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به سنگاپور ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس موارد متعددی مشخص میشود که آریا نوین کارگو به شما این اطمینان را می دهد که ارسال محموله های شما با کمترین هزینه انجام شود . 

مهمترین موضوع برای ارسال بار به سنگاپور ، نوع روش حمل است . هر یک از روش های انتقال بار و کالا دارای هزینه های مختلفی هستند و بر همین اساس قیمت انتقال محموله مشخص میشود .

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش آن نیز در فرایند گمرکی هزینه های مختلفی دارد . به عنوان مثال ، برای ارسال محموله A ممکن است نرخ گمرکی 100 تومان و برای محموله B ، هزار تومان باشد که در گمرک فرودگاه یا گمرک شهر قبل از پلمپ و ارسال مشخص میشود. 

یکی از مهمترین مواردی که در هزینه های ارسال بار به سنگاپور موثر است ، نرخ و قیمت روزانه ارز می باشد.

برای ارسال بار به عمان نیز تنها کافیست با شماره های آریا کارگو در تماس باشید .

آیا برای ارسال بار به سنگاپور از بیمه استفاده میشود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سنگاپور را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سنگاپور و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سنگاپور با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

باربری-ایران-به-سنگاپور
باربری-ایران-به-سنگاپور

چه کالاهایی برای ارسال بار به سنگاپور ممنوع هستند ؟ 

وارد کردن برخی از کالاها به سنگاپور ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سنگاپور را کمی سخت کرده است .گمرک سنگاپور جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سنگاپور نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سنگاپور اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

برای ارسال بار به سنگاپور ، قبل از هر اقدامی با مشاوران ما در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات کامل نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایید . 

استعلام هزینه های ارسال بار به سنگاپور نیز از طریق تماس با کارشناسان ما صورت می پذیرد.

فریت حیوان های خانگی به مقصد سنگاپور

علاقه مندان به ارسال حیوان های خانگی می‌توانند با کسب اطلاعات کافی در رابطه با قوانین و ضوابط حمل هوایی بار، نسبت به ارسال حیوان‌های خانگی خود از جمله سگ، گربه، خرگوش، انواع پرنده و… توسط مجموعه خدمات فریت بار آریا کارگو اقدام کنند.

برای ارسال حیوانات به سنگاپور ابتدا باید شناسنامه حیوان مورد نظر دریافت گردد . علاوه بر این ، نیاز به تزریق واکسن ها و چیپ های مخصوص می باشد که برای انجام آن راهنمایی های لازم نیز در اختیار شما قرار میگیرد .

ارسال بار به سنگاپور را به صورت تخصصی انجام دهید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید .

ارسال فرش و صنایع دستی مختلف به سنگاپور

صادرات فرش و انواع صنایع دستی را می‌توان فرصتی ویژه برای تجار و صادرکنندگان دانست که علاوه بر پیشرفت مراودات تجاری در سطح بین الملل، موجب گسترش فرهنگ و هنر ایرانی در کشورهای خارجی نیز می‌شود. شما عزیزان می‌توانید انواع صنایع دستی همچون فرش، تابلو فرش، گلیم، میناکاری، چرم دوزی، سفالگری و… را از طریق آریا کارگو به راحتی به کشورهای خارجی نظیر سنگاپور فریت کنید.

علاوه بر کشور های آسیایی ، ارسال بار به اروپا نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد و انتقال کالاهای شما با بهترین کیفیت انجام میشود.

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به کشور سنگاپور

برای خدمات ارسال بار به سنگاپور تیم متخصص آریا کارگو بهترین خدمات مشاوره ای را در اختیار شما قرار میدهد تا امکان ارسال محموله ها با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت فراهم شود . ما به صورت حرفه ای و همه روزه برای ارائه خدماتی تخصصی در کنار شما عزیزان خواهیم بود و مشاوره رایگان ما کاملترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد.

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا