ارسال بار به سوچی ( هوایی از فرودگاه امام )

یکی از خدمات تخصصی آریا نوین کارگو ، ارسال بار به سوچی است که به صورت همه روزه با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود . 

برای ارسال بار به سوچی ، همه روزه حمل هوایی و زمینی به صورت حرفه ای با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می شود . در مجموعه آریا نوین کارگو انتقال سریع و ارزان محموله ها از مهمترین خدمات ما می باشد. 

برای ارسال بار به سوچی ، آریا نوین از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات با بهترین مشاوره می باشد . ما با خدماتی سریع و ارزان آماده همکاری با مهاجران و مسافران عزیز هستیم . 

آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سوچی از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا خدمات ارسال بار به روسیه به صورت ایمن و با بهترین کیفیت انجام شود .

مجموعه آریا نوین کارگو سالهاست که با بهترین تیم آماده انتقال محموله ها با بهترین کیفیت است .

ارسال-بار-به-سوچی
ارسال-بار-به-سوچی

روش های ارسال بار به سوچی 

برای ارسال بار به سوچی ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به سوچی دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به سوچی به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به سوچی 
 • ارسال زمینی به سوچی
 • ارسال دریایی به سوچی

برای ارسال بار به سوچی ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم زیرا هر یک از روش های باربری برای انتقال شرایط و ضوابط خاصی دارند .

آریا نوین کارگو علاوه بر سوچی ، برای ارسال بار به مسکو نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد .

حمل هوایی برای سوچی 

یکی از روش های ارسال بار به سوچی ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای سوچی به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به سوچی به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به سوچی به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به سوچی آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به روسیه تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-بار-به-سوچی
ارسال-هوایی-بار-به-سوچی

ارسال بار به سوچی به صورت زمینی 

برای ارسال بار به سوچی ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به سوچی هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به سوچی به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد. برای ارسال بار به سن پترزبورگ نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین کارگو بهترین خدمات را از ما درخواست نمایید .

ارسال چه کالاهایی به سوچی ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به سوچی ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سوچی را کمی سخت کرده است .گمرک روسیه جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور روسیه نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک روسیه اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به سوچی دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار به روسیه نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به سوچی 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به سوچی می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به سوچی ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به سوچی از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به سوچی ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به سوچی ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

برای ارسال بار به کازان نیز ما همه روزه با بهترین و حرفه ای ترین تیم باربری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم .

باربری-ایران-به-سوچیباربری-ایران-به-سوچیباربری-ایران-به-سوچیباربری-ایران-به-سوچیباربری-ایران-به-سوچی
باربری-ایران-به-سوچی

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به سوچی 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به سوچی ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به سوچی بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به سوچی می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به سوچی ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به ازمیر نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزنیه و با کمترین قیمت ها انجام میشود .

ارسال مبلمان به سوچی

موارد زیادی برای ارسال مبلمان به سوچی باید مدنظر قرار گیرد . ارسال مبلمان به سوچی به صورت هوایی انجام میشود و هزینه های ارسال آن بر اساس وزن حجمی آن محاسبه می شود . موارد زیر باید قبل از ارسال مبلمان به سوچی مدنظر قرار گیرند : 

 1. ابعاد و وزن محمول: باید ابعاد و وزن مبلمان را در نظر بگیرید. مبلمان سنگین و حجیم ممکن است نیاز به بسته‌بندی خاص و حمل با باربری یا کشتی داشته باشد، در حالی که مبلمان کوچک و سبک‌تر می‌تواند به صورت هوایی ارسال شود.
 2. هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل مبلمان به صورت هوایی بیشتر از حمل و نقل به صورت دریایی یا باربری خواهد بود. برای اطلاع از هزینه‌های حمل و نقل، بهتر است با شرکت حمل و نقل هوایی تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.
 3. بسته‌بندی: برای ارسال مبلمان به صورت هوایی، بسته‌بندی مناسب و محکمی را برای محصولات خود انتخاب کنید تا در طول حمل و نقل آسیب نبینند. برای بسته‌بندی مبلمان، می‌توانید از جعبه‌های چوبی، فوم‌های محافظ، برچسب‌های هشدار و پوشش‌های محافظ استفاده کنید.
 4. محدودیت‌های گمرکی: قبل از ارسال مبلمان به خارج از کشور، باید با مقررات گمرکی کشور مقصد آشنا شوید. برخی کشورها ممکن است برای واردات مبلمان، محدودیت‌های گمرکی داشته باشند و ممکن است برای گذراندن گمرک، مدارک مورد نیاز را باید تهیه کنید.

تیم متخصص آنی بار برای کارگو به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است . ما برای انتقال محموله های مبلمان شما در اسرع وقت همکاری با شما را در دستور کار قرار میدهیم .

ارسال سنگ و سرامیک به سوچی

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به سوچی ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به سوچی در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد .

آیا برای ارسال بار به سوچی از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سوچی را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سوچی و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سوچی با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

مشاوره برای ارسال بار به سوچی

سوچی یکی از شهر های توریستی و زیبای روسیه است که به صورت همه روزه مسافران زیادی از این شهر دیدن می کنند . برای ارسال بار به سوچی ، مشاوره با کارشناسان سبب کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری و کیفیت خدمات خواهد شد .

ما تخصصی ترین و بهترین خدمات را با کمترین قیمت به شما عزیزان ارائه می نماییم و مشاوره تخصصی با تیم حمل و نقل آریا نوین کارگو سبب کاهش زمان تحویل بار خوااهد شد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا