ارسال بار به سولنا ( 3-4 روزه و ارزان قیمت )

مجموعه آریا کارگو برای ارسال بار به سولنا در کشور سوئد بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی شما از نقاط مختلف کشور به سولنا در سوئد از بهترین و تخصصی ترین خدمات تیم آریا نوین کارگو است .

برای ارسال بار به سولنا ، با کمترین هزینه می توانید از طریق روش زمینی و هوایی محموله های خود را منتقل کنید . تیم آریا نوین کارگو به دلیل سابقه بسیار طولانی در ارائه خدمات حمل و نقل بار و کالاهای مختلف در کمترین زمان و با کمترین قیمت بهترین خدمات را به شما ارائه می نماید .

برای ارسال بار به سولنا و سایر شهر های سوئد ما از بهتری بیمه نامه استفاده می نماییم که خدماتی تخصصی و حرفه ای را به شما ارائه نماییم . ارسال بار به سوئد توسط تیم متخصص آریا نوین کارگو با مشاوره تخصصی انجام خواهد شد .

ارسال-بار-به-سولنا-min

روش های ارسال بار به سولنا 

برای ارسال بار به سولنا ، روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها برای انتقال محموله هایی با شرایط  و وضعیت متفاوت مورد استفاده می شوند.

روش های مختلف ارسال بار به سولنا دارای هزینه های متفاوت ، شرایط حمل متفاوت و زمان تحویل متفاوتی هستند . 3 روش اصلی برای ارسال بار به سولنا به صورت زیر هستند : 

 • ارسال هوایی به سولنا 
 • ارسال زمینی به سولنا
 • ارسال دریایی به سولنا

برای ارسال بار به سولنا ، همه روزه آریا نوین کارگو بهترین و مناسب ترین روش های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

علاوه بر سولنا در سوئد ، ارسال بار به استکهلم که پایتخت سوئد می باشد نیز به صورت همه روزه انجام می شود و انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

حمل هوایی برای سولنا 

یکی از روش های ارسال بار به سولنا ، حمل هوایی است که به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود . مجموعه آریا نوین کارگو با سالها سابقه در ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی است . 

از آنجایی که برای سولنا به صورت همه روزه پروازهای متعدد از نقاط مختلف کشور وجود دارد ، ما برای ارسال بار به سولنا به صورت هوایی بدون محدودیت خدمات حمل و نقل بار و کالا را در اختیار شما قرار میدهیم. 

ارسال بار به سولنا به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و برای محموله های مختلف باید بسته بندی تخصصی و مناسب در نظر گرفته شود.

برای ارسال هوایی به سولنا آریا نوین بر اساس میزان ارزش محموله های شما بیمه نامه با بالاترین سطح پوشش صادر خواهد نمود .

حمل هوایی به سوئد تخصص تیم آریا نوین کارگو است که با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های شما را فراهم می نماید . 

ارسال-هوایی-به-سولنا-در-سوئد
ارسال-هوایی-به-سولنا-در-سوئد

ارسال بار به سولنا به صورت زمینی 

برای ارسال بار به سولنا ، همه روزه امکان انتقال محموله ها به صورت زمینی نیز فراهم می باشد . ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت با استفاده از خودروهای باربری ترانزیت آماده انتقال زمینی بار به سولنا هستیم. 

مجموعه باربری آریا کارگو برای ارسال زمینی محموله های تجاری و شخصی شما از کامیونت مسقف و تریلی چادری ترانزیت استفاده می نماید.

برای ارسال بار به سولنا به صورت زمینی ، ما بارگیری را از همه نقاط کشور با بهترین قیمت انجام داده و انتقال فوری محموله های شما از طریق مرز زمینی انجام خواهد شد.

انتقال محموله ها به صورت زمینی از تخصص های آریا نوین کارگو می باشد و شما می توانید با ارزانترین قیمت و با بهترین بیمه نامه برای انتقال محموله های خود با ما در تماس باشید .

علاوه بر سولنا ، ارسال بار به برن در سوئیس نیز انجام خواهد شد و محموله های شما به سادگی و در اسرع وقت منتقل شوند.

ارسال چه کالاهایی به سولنا ممنوع است ؟

وارد کردن برخی از کالاها به سولنا ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی می باشد که در نتیجه ارسال بار به سولنا را کمی سخت کرده است .گمرک سوئد جدیدا این محدودیت ها را افزایش داده است.

 شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مامورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. 

در ماههای اخیر ،‌گمرک کشور سوئد نسبت به ترخیص مواد خوراکی و لوازم الکترونیکی حساس شده و آنها را ممنوع کرده اند. لذا بهتر است پیش از ارسال بار خود، نسبت به استعلام ترخیص کالای خود از گمرک سوئد اقدام نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، سولناج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

علاوه بر موارد ذکر شده ، ممکن است برخی موارد جدید نیز برای ارسال بار به سولنا دچار محدودیت هایی شوند . از همین جهت ، مشاوره کارشناسی با همکاران ما سبب افزایش سرعت و کاهش هزینه های خدمات باربری خواهد شد. 

فریت بار مسافری به سوئد نیز توسط آریا نوین با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود . فقط کافیست با ما در تماس باشید .

ارسال لوازم منزل به سولنا 

یکی از مهمترین خدماتی که آریا نوین کارگو به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل اثاثیه به سولنا می باشد . در مجموعه آریا نوین ، انتقال اثاثیه و کالاهای شما با کمترین هزینه انجام میشود و مهاجرین گرامی می توانند اثاثیه خود را به ما بسپارند . 

برای ارسال اثاثیه به سولنا ، همه روزه آریا نوین کارگو آماده انتقال هوایی و زمینی اثاثیه شما میباشد  . در ارسال بار به سولنا از بهترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما با بالاترین امنیت منتقل شوند . 

برای ارسال اثاثیه به سولنا ، محدودیت ارسال اثاثیه نو و آکبند وجود دارد و محموله های مستعمل به راحتی با کمترین هزینه قابل ارسال هستند . برای ارسال اثاثیه به سولنا ، حجم زیاد اثاثیه با استفاده از روش زمینی و محموله ها و اثاثیه کم وزن و کم حجم با روش هوایی به راحتی ارسال می شوند .

علاوه بر ارسال لوازم منزل به سوئد ، ارسال بار به روتردام نیز به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما در کمترین زمان ممکن بارگیری و منتقل خواهد شد .

بسته بندی اثاثیه برای ارسال به سولنا 

یکی از مهمترین موضوعات در زمان ارائه خدمات ارسال بار به سولنا ، بسته بندی تخصصی محموله ها می باشد . بسته بندی حرفه ای و تخصصی سبب افزایش ایمنی و حفظ سلامت محموله ها خواهد و همین موضوع در سالم رسیدن محموله به سولنا بسیار موثر است  . 

برای بسته بندی اثاثیه جهت ارسال بار به سولنا می توانید از تیم آریا نوین استفاده نمایید تا محموله های شما با بهترین روش بسته بندی و منتقل نمایند . 

برای بسته بندی اثاثیه شما جهت ارسال به سولنا ، آریا نوین کارگو از جعبه های دست ساز چوبی ، کارتن و نایلون حبابدار استفاده می نماید که به خوبی از محموله های شما حفاظت می نماید.

ارسال بار به منچستر نیز توسط تیم آریا نوین کارگو به صورت همه روزه انجام خواهد شد و محموله های شما با بهترین قیمت و با بالاترین بیمه نامه محموله های شما منتقل می شوند .

ارسال سنگ و سرامیک به سولنا 

اگر قصد دارید انواع سنگ و سرامیک را به سولنا ارسال کنید ، بر اساس میزان حجم و ارزش محموله هزینه های گمرکی نیز باید به گمرک پرداخت شود . 

برای ارسال سنگ و سرامیک باید بسته بندی مناسبی برای آن انجام شود که محموله به صورت پالت یا به صورت جعبه های چوبی از طریق حمل هوایی ارسال می شوند . 

مجموعه آریا کارگو برای ارسال سنگ و سرامیک به سولنا در اسرع وقت بهترین خدمات را با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهد . 

ارسال زعفران به سولنا 

در قانون کشور ما در خصوص میزان زعفران استخراج شده از طریق چمدان پیش بینی شده است. هر کسی که پاسپورت مستقل داشته باشد می تواند ۱۰۰ گرم با خود به خارج از کشور ببرد.

البته اگر بخواهید زعفران بیشتری از کشور صادر کنید باید مجوزهایی دریافت کنید. با اخذ این مجوزها می توانید این محدودیت را حذف کرده و زعفران بیشتری صادر کنید.

 1.  معرفی نامه یا وکالت نامه برای اظهار زعفران به گمرک که توسط وکیل تهیه شده است.
 2.  گواهی دریافت استاندارد تدارکات
 3.  گواهی سلامت در صورت نیاز خریدار
 4.  مجوز صادرات نهایی
 5. روش عدل بندی
 6.  کارت بازرگانی فعال در زمینه بازرگانی یا صادرکننده زعفران
 7.  گواهی قرنطینه و پرواربندی گیاه در صورت درخواست خریدار

برای صادرات زعفران به سولنا ، روش حمل هوایی بسیار مناسب و سریع است . با مشاوره با کارشناسان ما می توانید در اسرع وقت زعفران را با حجم و وزن دلخواه ارسال کنید .

آیا برای ارسال بار به سولنا از بیمه استفاده می شود ؟ 

شاید برای همه افرادی که قصد ارسال بار به سولنا را دارند این سوال پیش آمده باشد که آیا محموله من با بیمه حمل می شود یا خیر ؟ یا در صورت بروز حادثه و خسارات ، هزینه ها چگونه پرداخت خواهند شد ؟ 

باید گفت که مجموعه آریا نوین کارگو برای ارسال بار به سولنا و انتقال محموله های شما به هر روش باربری ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا محموله در ایمنی کامل بارگیری و منتقل شود و در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات در کمترین زمان ممکن پرداخت شوند . 

برای ارسال بار به سولنا با روش زمینی و هوایی بیمه نامه کامل در نظر گرفته میشود تا در صورت بروز خسارت ، صاحبین بار بدون استرس نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند . 

خدمات تخصصی کارگو را می توانید تنها با یک تماس از شماره های آریا نوین بخواهید .

مشاوره کامل برای ارسال بار به سولنا

برای ارسال بار به سولنا ، مجموعه آریا نوین برای سایر شهر های سوئد نیز خدمات باربری بین المللی را ارائه می نماید . مشاوره تخصصی برای ارسال بار به سولنا سبب کاهش هزینه های شما و انتقال سریع محموله های شما انجام خواهد شد .

تیم متخصص آریا نوین کارگو امکان انتقال فوری محموله ها را ظرف 3-4 روز برای شما فراهم می نماید . تیم ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه خدمات باربری را در اختیار شما قرار خواهد داد .

0/5 (0 دیدگاه)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا